"2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 42/251 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 3/24 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 сәуірде № 11-6-148 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы»«2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-IV Заңдарына және Маңғыстау облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 3/26 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 11 сәуірде № 2121 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 42/251 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 11 қаңтарда №11-6-145 болып тіркелген, «Ақкетік арайы» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 04-06 (494-496) санында жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2012 жылға арналған аудандық бюджет 1 - қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 5 952 554 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4 191 031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 6 461 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12 210 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 742 852 мың теңге;
2 ) шығындар - 6 330 873 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 118 947 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 121 805 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 858 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо-3 500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 3 500 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 500 766 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 500 766 мың теңге.
2 – тармақта:
1) тармақшада:
«81,4» саны «64» санына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«81,3» саны «63,9» санына ауыстырылсын.
4 - тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі нысандарды жөндеуге»;
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберінде ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерiн шешуге».
5 - тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«сумен жабдықтау объектілерін дамытуға».
7- тармақта:
5) тармақшада;10 - абзацтағы «алушылардың балаларына» деген
сөздер «алушыларға» деген сөзбен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 42/251 "О районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 13 апреля 2012 года № 3/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 апреля 2012 года № 11-6-148
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 24 ноября 2011 года № 496-IV «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» и решением Мангистауского областного маслихата от 04 апреля 2012 года № 3/26 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2121 от 11 апреля 2012 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 42/251 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-6-145, опубликовано в газете «Ақкетік арайы» от 20 января 2012 года № 04-06 (494-496) следующие изменений и дополнений:
Утвердить районный бюджет на 2012 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 5 952 554 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4 191 031 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 6 461 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 12 210 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1 742 852 тысяч тенге;
2) затраты - 6 330 873 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 118 947 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 121 805 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2 858 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 3500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 3500 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 500 766 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 500 766 тысяч тенге.
в пункте 2:
подпункте 1):
цифры «81,4» заменить цифрами «64»;
подпункте 5):
цифры «81,3» заменить цифрами «63,9».
пункт 4 дополнить абзацами следующего содержания:
«ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по «Программе занятости - 2020»»;
«реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в рамках Программы "Развитие регионов"»;
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
«на развитие системы объектов водоснабжения »
в пункте 7:
в подпункте 5):
в десятом абзаце слова «детям получателей» заменить словом «получателям»

мынадай мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
«Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1 000 мың теңге сомасында белгіленсін.»
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         С. Қойшыбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 А. Досанова
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы
13 сәуірдегі № 3/24 шешіміне
1-ҚОСЫМША
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Са-на-ты
Сыныбы
Іш-кі сы-ны-бы
Атауы
Соммасы, мың теңге

дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
«Резерв местного исполнительного органа района утвердить в сумме 1000 тысяч тенге».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     С. Койшыбаев
Секретарь районного
маслихата                               А.Досанова
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению районного маслихата
№ 3/24 от 13 апреля 2012 года
Бюджет района на 2012 год
Ка-те-го-рия
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тыс. тенге