Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 243-қ "2011 жылға халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші немесе құрушы шаруашылық субъектілерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Мұнайлы ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 7-қ қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 ақпанда № 11-7-108 тіркелді. Күші жойылды - Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 145-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2012.06.14  № 145-қ қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурызындағы № 316 қаулысымен бекітілген «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасын іске асыру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 243-қ «2011 жылға халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші немесе құрушы шаруашылық субъектілерінің тізбесін бекіту туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-86 болып тіркелген, 2011 жылғы 04 ақпанда «Мұнайлы» газетінің № 6-7 (187-188) санында жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
Осы қаулы қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Асауовқа жүктелсін.

О внесении дополнений в постановление акимата Мунайлинского района от 30 декабря 2010 года № 243-қ "Об утверждении перечня хозяйствующих субъектов представляющих или создающих социальные рабочие места для целевых групп населения на 2011 год"
Постановление Мунайлинского районного акимата № 7-қ от 25 января 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 13 февраля 2012 года № 11-7-108. Утратило силу постановлением Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 14 июня 2012 года № 145-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 14.06.2012 года № 145-қ.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в  Республике Казахстан», от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения », в целях реализации «Программы занятости 2020» утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Мунайлинского района от 30 декабря 2010 года № 243-қ «Об утверждении перечня хозяйствующих субъектов представляющих или создающих социальные рабочие места для целевых групп населения на 2011 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-86, опубликовано в газете «Мунайлы» на 04 феврале 2011 года № 6-7 (187-188)) внести следующее дополнение:
дополнить приложением 2 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановление возложить на заместителя акима района Асауова Т.