Әкімдіктің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 778 "2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 172 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 мамырда № 9-4-205 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес Лисаков қаулысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 778 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-197 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары Ә.С. Сапароваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 В. Радченко

О внесении дополнения в постановление акимата от 29 декабря 2011 года № 778 "Об определении целевых групп населения на 2012 год"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 9 апреля 2012 года № 172. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 2 мая 2012 года № 9-4-205
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении целевых групп населения на 2012 год" от 29 декабря 2011 года № 778 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-197, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Лисаковская новь") следующее дополнение:
пункт 1 указанного постановления дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Сапарову А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                В. Радченко