Қазақстан Республикасының 1996 жылы туған ер азаматтарын Қостанай облысы Қамысты ауданының әскерге шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2012 жылғы 2 қазандағы № 5 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 қарашада № 3871 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 7 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2012.12.10 № 7 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Қамысты ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Тіркелу жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2013 жылғы қаңтар айынан бастап наурыз айына дейін "Қостанай облысы Қамысты ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) әскерге шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қамысты аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынына (келісім бойынша) "Қостанай облысы Қамысты ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (келісім бойынша) бірлесіп, тіркеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру ұсынылсын.
3. "Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қамысты ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) тіркеу кезеңінде тіркеуден жалтарған тұлғаларды іздестіру, әскерге шақыру учаскесінде тәртіпті қамтамасыз ету мәселелерінде "Қостанай облысы Қамысты ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (келісім бойынша) өзара іс-қимылды ұйымдастыру ұсынылсын.
4. Тіркеу жүргізу уақытында әскери оқу орындарына кандидаттарды іріктеу жөніндегі іс- шаралар өткізілсін. "Қостанай облысы Қамысты ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) "Қамысты аудандық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесімен бірлесіп, әскери оқу орындарына кандидаттарды іріктеуге нарядтарды оқу орындарына жеткізсін, бастапқы әскери даярлық пәнінің оқытушы-ұйымдастырушыларын әскери-оқу орындары бойынша анықтама материалдарымен қамтамасыз етсін, олардың жұмысын ұйымдастырсын, бұқаралық ақпарат құралдары арқылы әскери-оқу орындарына кандидаттарды іріктеу жөніндегі жұмыстың басталуы туралы хабарламалар берсін. Тіркеу уақытында әскери-оқу орындарына түсуге әскери-кәсіби бағыттау мақсатымен әр әскерге шақыру жасына дейінгілермен жеке әңгімелесу жүргізсін.

Об организации и обеспечении приписки граждан Республики Казахстан мужского пола 1996 года рождения к призывному участку Камыстинского района Костанайской области
Решение акима Камыстинского района Костанайской области от 2 октября 2012 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2012 года № 3871. Утратило силу - Решением акима Камыстинского района Костанайской области от 10 декабря 2012 года № 7
Сноска. Утратило силу - Решением акима Камыстинского района Костанайской области от 10.12.2012 № 7.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", аким Камыстинского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Камыстинского района Костанайской области" (по согласованию) с января по март 2013 года.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию "Камыстинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел по делам обороны Камыстинского района Костанайской области" (по согласованию) организовать мероприятия по приписке.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Камыстинского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) в период приписки организовать взаимодействие с государственным учреждением "Отдел по делам обороны Камыстинского района Костанайской области" (по согласованию) в вопросах розыска лиц, уклоняющихся от приписки, обеспечения порядка и дисциплины на призывном участке.
4. Во время проведения приписки провести мероприятия по отбору кандидатов в военно-учебные заведения. Государственному учреждению "Отдел по делам обороны Камыстинского района Костанайской области" (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Камыстинский районный отдел образования" довести до учебных заведений наряд на отбор кандидатов в военные учебные заведения, обеспечить преподавателей-организаторов начальной военной подготовки справочными материалами по военно-учебным заведениям, организовать их работу, через средства массовой информации дать объявления о начале работы по отбору кандидатов в военно-учебные заведения. Во время приписки провести с каждым допризывником индивидуальные собеседования с целью военно-профессиональной ориентации на поступление в военно-учебные заведения.

5. Селолық округтер мен селолардың әкімдері тіркелуге жататын азаматтарға хабарлауды ұйымдастырып, олардың әскерге шақыру учаскесіне дер кезінде келулерін қамтамасыз етсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің орынбасары Ахметчин Ғазиз Ғұмарұлына жүктелсiн.
7. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты
ауданының әкімі                            Е. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы ішкі
істер министрлігі Қостанай
облысының Ішкі істер департаменті
Қамысты ауданының ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________________ С.Қ. Нұртаев
Қостанай облысы әкімдігі
денсаулық сақтау басқармасының
"Қамысты аудандық орталық
ауруханасы" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорынының
бас дәрігері
________________ П.В. Жук
"Қостанай облысы Камысты
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ М.Д. Абраев

5. Акимам сельских округов и сел, организовать оповещение граждан, подлежащих приписке, и обеспечить своевременное их прибытие на призывной участок.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Камыстинского района Ахметчина Газиза Гумаровича.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней, после дня его первого официального опубликования.
Аким
Камыстинского района                       Е. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Камыстинского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
________________ Нуртаев С.К.
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Камыстинского района
Костанайской области"
________________ Абраев М.Д.
Главный врач коммунального
государственного предприятия
"Камыстинская центральная
районная больница"
Управления здравоохранения
акимата Костанайской области
________________ Жук П.В.