2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 45 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 9-14-167 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөнінде іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 678-тармақтарына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) қосымша берілген 2012 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдайлары;
2) қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбек ақысы аудандық бюджет қаражаты есебінен айына ең төменгі жалақының бір жарым мөлшерінде.
2. Қоғамдық жұмыстар қатысушыларына тиесілі жалақы төлеміне, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік сақтандыру мемлекеттік қорына әлеуметтік салық және әлеуметтік аударымдар төлемінің, қоғамдық жұмыстар қатысушыларына тиесілі жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктер қызметіне коммерциялық сыйақы төлемінің шығындары жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіндігі анықталсын.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру Қостанай ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен тізілімінде анықталған ұйымдар арасында қолданыстағы заңнамағы сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімінің орынбасары С. Кульбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі                   А. Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай аудандық мемлекеттік
мұрағаты" "Қостанай облысының
мемлекеттік мұрағаты" филиалының
меңгерушісі
_________________ Т. Иваншина
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Қостанай облысының
әділет департаменті Қостанай
ауданының әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Ж. Хамзина
Әкімдіктің
2012 жылғы 18 қаңтардағы
№ 45 қаулысымен бекітілген
2012 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдалары
Ұйымдардың
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі,
сағаттарда
Қоғамдық
жұмыстардың
жағдайлары
1.
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Александровка,
Давыденовка,
Жуковка
селоларының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
2640
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
2.
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
етпейтін
Белозерка,
Балыкты,
Сергеевка
селоларының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
3168
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
3
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Борис-Романовка,
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
2112
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
4.
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Владимировка
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
2112
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
5.
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Воскресеновка
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
2640
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
6.
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Глазуновка,
Семеновка
селоларының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
3168
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
7.
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Мәскеу селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
3168
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
8.
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Надеждинка
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
3168
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
9.
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Октябрьское,
Нечаевка,
Молокановка,
Рыбное
селоларының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
2112
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
10.
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Жұмысшылардың
алдын ала
кәсіптік
даярлықтарын
талап етпейтін
Половниковка
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
2112
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
11.
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Садчиков
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
аббаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
2112
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
12
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Ульянов, Бегежан
селоларының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
2112
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
13.
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Горизонт"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Шишкин, Суриков
селоларының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
5640
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
14.
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Затобол жылу
энергетикалық
компаниясы"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Жамбыл селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
3168
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
15.
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Затобол жылу
энергетикалық
компаниясы"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Жданов селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек
Селоның көше
бойғы бордюрлерін
ұдайы қолмен
тазартып отыру
2640
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
ескеріп аптасына
40 сағаттан
аспауы тиіс, екі
демалыс күндері,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліс
16.
"Тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
Қостанай
ауданы
әкімдігінің
"Затобол жылу
энергетикалық
компаниясы"
коммуналдық
мемлекеттік
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Заречное
селосының
аумақтарын
көгалдандыру,
жинау және
абаттандыру
жөніндегі
жұмыстарға
күнсайынғы көмек

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 18 января 2012 года № 45. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 15 февраля 2012 года № 9-14-167
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республике Казахстан", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, видов, объемов и условий общественных работ на 2012 год;
2) размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах, в размере полутора минимальной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
2. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере установленном действующим законодательством Республики Казахстан, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещаются за счет средств местного бюджета.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ" акимата Костанайского района и организациями, определенными в перечне.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Костанайского района С.Кульбекова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района                  А. Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО
Заведующая филиалом государственного
учреждения "Государственный архив
Костанайской области" "Костанайский
районный государственный архив"
___________________ Т. Иваншина
Начальник государственного учреждения
"Управление юстиции Костанайского района
Департамента юстиции Костанайской области
Министерства юстиции Республики Казахстан"
____________________ Ж. Хамзина
Утвержден
постановлением акимата
от 18 января 2012 года № 45
Перечень организаций, видов, объемов и условий общественных работ на 2012 год
Наименование
организации
Виды
общественных
работ
Объемы
общественных
работ, в
часах
Условия общественных
работ
1.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в
работах по
озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории сел
Александровка,
Давыденовка,
Жуковка, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
2640
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
2.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории сел
Белозерка,
Балыкты,
Сергеевка, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3168
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
3.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории села
Борис-Романовка,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
2112
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
4.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории села
Владимировка, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
2112
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
5.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории села
Воскресеновка,
не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
2640
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
6.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории сел
Глазуновка,
Семеновка, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3168
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
7.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории села
Московское, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3168
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
8.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт»
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории села
Надеждинка, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3168
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
9.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории села
Октябрьское,
Нечаевка,
Молокановка,
Рыбное, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
2112
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
10.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории села
Половниковка, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
2112
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
11.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории села
Садчиковка, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
2112
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
12.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории сел
Ульяновское,
Бегежан, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
2112
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
13.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Горизонт"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог" акимата
Костанайского
района
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории сел
Шишкинское,
Суриковка, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
2640
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
14.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Затобольская
тепло-
энергетическая
компания"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог"
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории села
Жамбыл, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3168
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
15.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Затобольская
тепло-
энергетическая
компания"
акимата
Костанайского
района
государственного
учреждения
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог"
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории села
Ждановка, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
2640
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ –
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
16.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Затобольская
тепло-
энергетическая
компания"
акимата
Костанайского
района
государствен-
ного учреждения "Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог"
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению,
уборке и
благоустройстве
территории села
Заречное, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника