Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 "Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 87 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 тамызда № 9-15-178 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109- бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-15-162 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда және 2 ақпанда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1834558,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 383344,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4807,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 45047,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі бойынша – 1401360,0 мың теңге;
2) шығындар – 1823838,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22517,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26697,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4180,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 26180,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 26180,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37977,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
37977,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 2-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2012 жылдарға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттерді және бюджеттік кредиттерді қайтару келесі мөлшерде көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке нысаналы трансферттер 11115,6 мың теңге сомасында;
республикалық бюджетке бюджеттік кредиттер 678,5 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            О. Нұрабаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Меңдіқара ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______ Г. Айсенова
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 505 "О районном бюджете Мендыкаринского района района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27 июля 2012 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 августа 2012 года № 9-15-178
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года
№ 505 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-15-162, опубликовано 26 января и 2 февраля 2012 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1834558,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 383344,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4807,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45047,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1401360,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1823838,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22517,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 26697,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4180,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26180,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 26180,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37977,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37977,7 тысячи тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов и бюджетных кредитов в следующих размерах:
целевые трансферты в республиканский бюджет в сумме 11115,6 тысяч тенге;
бюджетные кредиты в республиканский бюджет в сумме 678,5 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        О. Нурабаев
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района
________ С. Хабалкина
Начальник государственного
учреждения "Отдел
экономики и бюджетного
планирования
Мендыкаринского района"
_________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата