Әкімдіктің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 541 "2012 жылы халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 181 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 мамырда № 9-18-167 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57-баптарына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдігінің "2012 жылы халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 541 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-155 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда "Шамшырақ" газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мына мазмұндағы 17) тармақшасымен толықтырылсын:
"17) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар.".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" ММ бастығы
________________ Л. Өтешева
"Таран ауданы әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі" ММ бастығы
_________________ В. Ересько

О внесении дополнения в постановление акимата от 5 декабря 2011 года № 541 "Об определении целевых групп населения в 2012 году"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 16 апреля 2012 года № 181. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 10 мая 2012 года № 9-18-167
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении целевых групп населения в 2012 году" от 5 декабря 2011 года № 541 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-18-155, опубликовано 19 января 2012 года в газете "Маяк") следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел занятости
и социальных программ акимата
Тарановского района"
________________ Л. Утешева
Начальник ГУ "Отдел экономики
и финансов акимата Тарановского района"
________________ В. Ересько