Әкімдіктің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 145 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 137 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 маусымда № 9-19-178 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 05.01.2016 № 2 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 145 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-157 тіркелген, 2011 жылы 16 маусымда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) жұмыс орындардың жалпы санының үш пайызы мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін;".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл
ауданының әкімі                            Т. Ташмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының жұмыспен қату
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Г. Асқарова

О внесении изменений в постановление акимата от 26 мая 2011 года № 145 "Об установлении квот рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 14 мая 2012 года № 137. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 4 мая 2012 года № 9-19-178. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 5 января 2016 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 5 января 2016 года № 2 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об установлении квот рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" от 26 мая 2011 года № 145 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-157, опубликовано 16 июня 2011 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении квот рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно–исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций";
подпункт 1) пункта 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1) для лиц состоящих на учете службы пробации уголовно–исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов от общего числа существующих рабочих мест;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Узункольского района                       Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Узункольского района"
_________________ Г. Аскарова