Аудандық мәслихаттың (IV шақырылған, XXXVIII сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 196/38 "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 шілдедегі N 30/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 шілдеде N 12-4-122 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына3-тармағына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың (V шақырылым, VI кезектен тыс сессиясы) 2012 жылғы 3 шілдедегі N 69/6 "Павлодар облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы 2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3209 тіркелген) сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 196/38 "2012 – 2014 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-110 тіркелген), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2371155" деген сандар "2422857" деген сандармен ауыстырылсын;
"2103" деген сандар "2104" деген сандармен ауыстырылсын;
"2174552" деген сандар "2226253" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2446388" деген сандар "2498090" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармағының 2-абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"29069 мың теңге – білім беру нысандарына күрделі жұмыс өткізу және материалдық-техникалық базасын нығайтуға;";
3-1 тармағында:
"43189" деген сандар "38918" деген сандармен ауыстырылсын;
"1600" деген сандар "3247" деген сандармен ауыстырылсын;
3-2 тармағының 3-абзацы алынып тасталсын;
мына мазмұндағы 3-4 тармағымен толықтырылсын:
"3-4. Облыстық бюджеттен дамуға арналған мақсатты трансферттер аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
50970 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына   сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, XXXVIII сессия) от 20 декабря 2011 года N 196/38 "О бюджете Актогайского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 13 июля 2012 года N 30/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 июля 2012 года N 12-4-122. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 и  пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения областного маслихата (VI внеочередная сессия, V созыв) от 3 июля 2012 года N 69/6 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3209 от 11.07.2012 года), Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (IV созыв, XXXVIII сессия) от 20 декабря 2011 года N 196/38 "О бюджете Актогайского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-4-110 от 9 января 2012 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2371155" заменить цифрами "2422857";
цифры "2103" заменить цифрами "2104";
цифры "2174552" заменить цифрами "2226253";
в подпункте 2) цифры "2446388" заменить цифрами "2498090";
в пункте 3 абзац 2 изложить в следующей редакции:
"29069 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта и укрепление материально-технической базы объектов образования;";
в пункте 3-1:
цифры "43189" заменить цифрами "38918";
цифры "1600" заменить цифрами "3247";
в пункте 3-2 абзац 3 исключить;
дополнить пунктом 3-4 следующего содержания:
"3-4. Предусмотреть в бюджете района целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
50970 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.