Лебяжі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі "Қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінде есепте тұрған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар мен интернат ұйымдарының кәмелет жасқа толмаған түлектері үшін жұмыс орындарын квоталау туралы" N 282/31 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 380/44 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 қаңтарда N 3339 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі N 295/59 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 16.09.2013 N 295/59 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-1)14)-тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5–5) және 5–6)-тармақшаларына сәйкес, жұмысқа орналастыруға мұқтаж бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және кәмелетке толмаған интернат ұйымдарының түлектерін жұмысқа орналастыруға және қабылдауға жәрдемдесу мақсатында Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі "Қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінде есепте тұрған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар мен интернат ұйымдарының кәмелет жасқа толмаған түлектері үшін жұмыс орындарын квоталау туралы" N 282/31 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3235 тіркелген, 2012 жылғы 25 қазанда аудандық "Аққу үні" газетінің N 43 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Меншік нысанына қарамастан жұмыс берушілерге:
қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарға, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға арналған жұмыс орындарының жалпы санынан бес пайыз мөлшерінде;
интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарға арналған жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде квота белгіленсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  А.Ж. Қасымоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі                                А. Құрманова

О внесении изменений в постановление акимата Лебяжинского района от 24 сентября 2012 года N 282/31 "О квотировании рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 21 декабря 2012 года N 380/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 января 2013 года N 3339. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 16 сентября 2013 года N 295/59
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 16.09.2013 N 295/59.
В соответствии с подпунктами 14-1)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5–5) и 5–6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия занятости и приему на работу лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, нуждающихся в трудоустройстве, акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановление акимата Лебяжинского района от 24 сентября 2012 года N 282/31 "О квотировании рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3235, опубликованное 25 октября 2012 года в районной газете "Акку үні" N 43) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить квоту работодателям, независимо от форм собственности от общей численности рабочих мест для:
лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере пяти процентов;
несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере трех процентов.".
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Касымову А.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Курманова