Павлодар ауданның мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 07 ақпандағы N 51/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 наурызда N 12-11-158 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 шілдедегі N 236/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 25.07.2013 N 236/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметтерді сапалы көрсету мақсатында, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. А. Әбиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
Павлодар ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 7 ақпандағы
N 51/2 қаулысымен
бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы
анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы Регламент "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызметін көрсету тәртібін анықтайды (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2318 қаулысымен бекітілген "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Павлодар ауданы ауылдық округтер және ауыл әкімдерінің аппараттары мемлекеттік мекемелерімен (бұдан әрі – өкілетті органдар) осы регламентке 1 қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, аптасына бес күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 09.00-ден сағат 18.30-ға дейін ұсынылады.

Об утверждении регламентов государственных услуг Павлодарского района
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 07 февраля 2012 года N 51/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 марта 2012 года N 12-11-158. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25 июля 2013 года N 236/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25.07.2013 N 236/7.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением   Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного оказания государственных услуг, акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
2) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы";
3) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Абиева Б. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Бастенов
Утверждено
постановлением акимата
Павлодарского района
от 7 февраля 2012 года N 51/2
Регламент государственной услуги "Выдача
справок о наличии личного подсобного хозяйства"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент определяет порядок оказания государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов сельских округов и сел Павлодарского района (далее – уполномоченные органы), пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.

Баламалы негізде мемлекеттік қызмет Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалы Павлодар ауданының бөлімі арқылы (бұдан әрі – орталық) демалыс және мереке күндерін қоспағанда, аптасына алты күн, түскі үзіліссіз, сағат 9.00-ден сағат 19.00-ге дейін Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 10 мекенжайы бойынша ұсынылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру, не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
Тұтынушы өкілетті органға тікелей өтініш берген кезде мемлекеттік қызмет өтініш білдірген сәттен бастап көрсетіледі:
1) мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 10 (он) минуттан аспайды.
Тұтынушы орталық арқылы өтініш берген кезде мемлекеттік қызмет:
1) 2 (екі) күннен аспайтын мерзімде көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 10 (он) минут.
7. Тұтынушы осы регламенттің 8 тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбауы, не өкілетті органның шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы мәліметтер болмауы мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тартуға негіз болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекеттілік) реттілігінің сипаттамасы
8. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін мына құжаттарды ұсынады:
өкілетті органға өтініш бергенде тұтынушы жеке куәлігін ұсынумен ауызша түрде өтініш береді;
орталыққа өтініш бергенде:
1) еркін нысандағы өтінішті;
2) жеке куәліктің көшірмесін және салыстыру үшін түпнұсқасын ұсынады.
9. Құжаттарды орталыққа тапсырғаннан кейін тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғандығын растайтын, орталықтың мөрі мен тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні көрсетілген анықтама беріледі.
10. Мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш түскен сәттен бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызмет көрсету этаптары:
өкілетті органға өтініш бергенде:
1) тұтынушы жеке куәлігін ұсынады;
2) өкілетті органның маманы өтінішті журналға тіркеуді жүргізеді, шаруашылық кітабы бойынша мәліметтерді тексереді, жеке қосалқы шаруашылығының болуы туралы анықтаманы толтырады, не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды;
орталыққа өтініш бергенде:

На альтернативной основе государственная услуга предоставляется через отдел Павлодарского района филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр) шесть дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 19.00 часов без перерыва на обед по адресу: город Павлодар, улица Толстого, 10.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки о наличии личного подсобного хозяйства, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
При непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган государственная услуга оказывается с момента обращения:
1) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 10 (десяти) минут;
2) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги не более 10 (десяти) минут.
При обращении потребителя через центр государственная услуга оказывается:
1) в срок – не более 2 (двух) дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - 10 (десять) минут.
7. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является предоставление потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 8 настоящего регламента либо отсутствия данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге уполномоченного органа.
2. Описание порядка действий (взаимодействий)
в процессе оказания государственной услуги
8. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет следующие документы:
при обращении в уполномоченный орган потребитель обращается в устной форме с предоставлением удостоверения личности;
при обращении в центр:
1) заявление в произвольной форме;
2) копию удостоверения личности с предоставлением оригинала для сверки.
9. После сдачи документов в центр потребителю выдается справка, подтверждающая сдачу потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в которой содержится штамп центра и дата получения потребителем государственной услуги.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
при обращении в уполномоченный орган:
1) потребитель предоставляет удостоверение личности;
2) специалист уполномоченного органа проводит регистрацию обращения в журнале, проверяет данные по похозяйственной книге, заполняет справку о наличии личного подсобного хозяйства либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
при обращении в центр:

1) тұтынушы өтініш және жеке куәліктің көшірмесін береді;
2) орталық өтінішті тіркеуді жүргізеді және өкілетті органға тапсырады;
3) өкілетті орган орталықтан ұсынылған өтінішті тіркеуді, қарауды жүзеге асырады, бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды немесе анықтаманы ресімдейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін орталыққа жолдайды;
4) орталық тұтынушыға анықтама, не бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
11. Өкілетті орган тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттардың сақталуын, қорғалуын және құпиялығын қамтамасыз ету қажет.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне тұтынушының өкілетті органға тікелей өтініш беруі кезінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
1) өкілетті органның маманы;
2) ауыл немесе ауылдық округ әкімі.
13. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдерінің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2 қосымшада келтірілген.
14. ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы регламентке 3 қосымшада келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметтер көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
Павлодар ауданы ауыл, ауылдық округтері
әкімдері аппараттарының тізбесі
N р/с Ауылдық округ әкімі аппаратының атауы Елді мекеннің атауы Байланыс телефоны Заңды мекенжайы Сайт мекенжайы
1
"Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Набережное а.
8(71845)40068
Набережное а., Школьная к., 23
жоқ
2
"Ефремовка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ефремовка а.
8(71845)53844
Ефремовка а., Абай к., 36
жоқ
3
"Заңғар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Заңғар а.
8(71845)57202
Заңғар а., Абылайхан к., 4
жоқ
4
"Заря ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Заря а.
8(71845)57800
Заря а., Абай к., 10
жоқ
5
"Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Новоямышев а.
8(71845)51101
Новоямышев а., Ленин к., 3
жоқ
6
"Красноармейка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Красноармейка а.
8(71845)53001
Красноармейка а., 60 лет Октября к., 20
жоқ
7
"Луганск ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Луганск а.
8(71845)55033
Луганск а., Ленин к., 48
жоқ
8
"Маралды ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Маралды а.

1) потребитель подает заявление и копию удостоверения личности;
2) центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган осуществляет регистрацию, рассмотрение предоставленного заявления из центра, подготавливает мотивированный ответ об отказе или оформляет справку, направляет результат оказания государственной услуги в центр;
4) центр выдает потребителю справку либо мотивированный ответ об отказе.
11. Уполномоченный орган должен обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документа потребителя.
12. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) специалист уполномоченного органа;
2) аким села или сельского округа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Перечень аппаратов акимов сел,
сельских округов Павлодарского района
N п/п Наименование аппарата акима сельского округа Наименование населенного пункта Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
ГУ "Аппарат акима Григорьевского сельского округа"
с. Набережное
8(71845)40068
с. Набережное, ул. Школьная, 23
нет
2
ГУ "Аппарат акима Ефремовского сельского округа"
с. Ефремовка
8(71845)53844
с. Ефремовка, ул. Абая 36
нет
3
ГУ "Аппарат акима Зангарского сельского округа"
с. Зангар
8(71845)57202
с. Зангар, ул.Аблайхана  4
нет
4
ГУ "Аппарат акима Заринского сельского округа"
с. Заря
8(71845)57800
с. Заря, ул. Абая 10
нет
5
ГУ "Аппарат акима Кенесского сельского округа"
с. Новоямышево
8(71845)51101
с. Новоямышево, ул. Ленина 3
нет
6
ГУ "Аппарат акима Красноармейского сельского округа"
с. Красноармейка
8(71845)53001
с. Красноармейка, ул. 60 лет Октября, 20
нет
7
ГУ "Аппарат акима Луганского сельского округа"
с. Луганск
8(71845)55033
с. Луганск,  ул. Ленина 48
нет
8
ГУ "Аппарат акима Маралдинского сельского округа"
с. Маралды

8(71845)56244
Маралды а., Гагарин к., 15
жоқ
9
"Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мичурин а.
8(71845)51823
Мичурин а., Садовая к., 15
жоқ
10
"Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Розовка а.
8(71845)54182
Розовка а., Абай к.
жоқ
11
"Чернорецк ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Чернорецк а.
8(71845)50718
Чернорецк а., Восточная к., 12
жоқ
12
"Черноярка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Новочерноярка а.
8(71845)59447
Новочерноярка а., Центральная к., 2
жоқ
13
"Шақат ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Шақат а.
8(71845)55205
Шақат а., К.Маркс к., 36
жоқ
14
"Жетекші ауылы әкімінің аппараты" ММ
Жетекші а.
8(7182)356830
Жетекші а., Әуезов к., 15
жоқ
15
"Ольгинка ауылы әкімінің аппараты" ММ
Ольгинка а.
8(71845)55530
Ольгинка а., Школьная к., 7
жоқ
16
"Пресное ауылы әкімінің аппараты" ММ
Пресное а.
8(71845)41171
Пресное а., Әуезов к., 1
жоқ
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
(ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Үдерістердің (барысының, жұмыс ағынының) іс-әрекеттері
1.
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
2.
ҚФБ атауы
ҚФБ-тің 1 тобы өкілетті органның маманы
ҚФБ-тің 2 тобы Ауыл немесе ауылдық округтің әкімі
ҚФБ-тің 1 тобы өкілетті органның маманы
3.
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Өтінішті тіркеу, мәліметтерді шаруашылық кітабы бойынша тексеру
Анықтамаға, не тұтынушыға мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Шығыс хат-хабар журналында тіркеу
4.
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Анықтаманы толтыру және қол қою, не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау және қол қоюға жолдау
Анықтама, не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Тұтынушыға анықтама, не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5.
Орындау мерзімдері
10 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
6.
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы
анықтама беру үдерісінің схемасы
Павлодар ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 7 ақпандағы
N 51/2 қаулысымен
бекітілген
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында
қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1 қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша ауылдық округтер және ауыл әкімдері аппараттарының (бұдан әрі – ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары) ветеринарлық дәрігерімен ұсынылады.

8(71845)56244
с. Маралды, ул. Гагарина 15
нет
9
ГУ "Аппарат акима Мичуринского сельского округа"
с. Мичурино
8(71845)51823
с. Мичурино,ул. Садовая 15
нет
10
ГУ "Аппарат акима Рождественского сельского округа"
с. Розовка
8(71845)54182
с. Розовка, ул. Абая
нет
11
ГУ "Аппарат акима Чернорецкого сельского округа"
с. Чернорецк
8(71845)50718
с. Чернорецк, ул. Восточная 12
нет
12
ГУ "Аппарат акима Черноярского сельского округа"
с. Новочерноярка
8(71845)59447
с.Новочерноярка, ул. Центральная 2
нет
13
ГУ "Аппарат акима Шакатского сельского округа"
с. Шакат
8(71845)55205
с. Шакат, ул. К. Маркса 36
нет
14
ГУ "Аппарат акима села Жетекши"
с. Жетекши
8(7182)356830
с. Жетекши, ул. Ауэзова 15
нет
15
ГУ "Аппарат акима села Ольгинка"
с. Ольгинка
8(71845)55530
с. Ольгинка, ул. Школьная 7
нет
16
ГУ "Аппарат акима села Пресное"
с. Пресное
8(71845)41171
с. Пресное, ул. Ауэзова 1
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ
Действия процессов (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ специалист уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ Аким села или сельского округа
Группа 1 СФЕ специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка данных по похозяйственной книге
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Заполнение и подписание справки либо подготовка мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги и направление на подписание
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
5
Сроки исполнения
не более 10 минут
не более 5 минут
не более 5 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Схема процесса выдачи справки о
наличии личного подсобного хозяйства
Утверждено
постановлением акимата
Павлодарского района
от 7 февраля 2012 года N 51/2
Регламент государственной услуги "Выдача
ветеринарной справки действующей на территории
соответствующей административно-территориальной единицы"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки, действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом аппаратов акимов сельских округов и сел (далее - аппараты акимов сельских округов) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 464 қаулысымен бекітілген "Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтама (қағаздағы тасымалдағышта) беру, не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
тәртібіне қойылатын талаптар
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңында белгіленген демалыс және мереке күндерінен басқа, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз, кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызметтер туралы ақпарат Павлодар ауданы әкімдігінің audan.pavlodar.gov.kz ресми сайтында және ауылдық округтер әкімдері аппараттары ғимараттарындағы стендтерде орналасқан.
6. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде ұсынылады:
1) мемлекеттік қызмет жүгінген күннің ішінде көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең жоғары рұқсат етілетін уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең жоғары рұқсат етілетін уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды.
7. Мемлекеттік қызмет (тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманың бланкісін беру) ақылы көрсетіледі. Тұтынушы мемлекеттік қызметке төлемді стандарттың 8 тармағына сәйкес жүзеге асырады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекеттілік) реттілігінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет тұтынушы, не оның өкілі тікелей жүгінген кезде ұсынылады.
9. Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтама тұтынушыға, не жеке өзі келген кезде оның өкіліне беріледі.
10. Мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту үшін негіздер стандарттың 16 тармағында көрсетілген жағдайларда ескерілген.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее - стандарт).
4. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
5. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Информация о государственных услугах размещена на официальном сайте акимата Павлодарского района audan.pavlodar.gov.kz и на стендах, расположенных в помещениях аппаратов акимов сельских округов.
6. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
7. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы). Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействий)
в процессе оказания государственной услуги
8. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
9. Ветеринарная справка, действующая на территории соответствующей административно-территориальной единицы, выдается потребителю либо его представителю при его личном посещении.
10. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги предусматривается в случаях, указанных в пункте 16 стандарта.

8(71845)55530
Ольгинка а., Школьная, 7
жоқ
16
"Пресное ауылы әкімінің аппараты" ММ
Пресное а.
8(71845)41171
Пресное а., Әуезов к., 1
жоқ
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің
аумағында қолданылатын
ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
(ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Үдерістердің (барысының, жұмыс ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
2
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының ветеринарлық дәрігері
Ауылдық округ әкімі аппаратының ветеринарлық дәрігері
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдайды
Ветеринариялық анықтаманы толтырады, мөр басады, не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды, қол қояды, тұтынушыға береді
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Өтінішті журналда тіркеу
Ветеринариялық анықтама, не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің
аумағында қолданылатын
ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3 қосымша
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында
қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызметін ұсыну үдерісінің схемасы
Павлодар ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 7 ақпандағы
N 51/2 қаулысымен
бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1 қосымшада көрсетілген мекен-жайлар бойынша ауылдық округтер және ауыл әкімдері аппараттарының (бұдан әрі – ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары) ветеринарлық дәрігерімен ұсынылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 464 қаулысымен бекітілген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі - стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру, не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.

8(71845)55530
с. Ольгинка, ул. Школьная 7
нет
16
ГУ "Аппарат акима села Пресное"
с. Пресное
8(71845)41171
с. Пресное, ул. Ауэзова 1
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки действующей
на территории соответствующей
административно-территориальной единицы"
Описание действий структурно-функциональных единиц (СФЕ)
Действия процессов (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
2
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы
Заполняет ветеринарную справку, ставит печать либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, подписывает, выдает потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация обращения в журнале
Ветеринарная справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки действующей
на территории соответствующей
административно-территориальной единицы"
Схема процесса предоставления государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки действующей на территории
соответствующей административно-территориальной единицы"
Утверждено
постановлением акимата
Павлодарского района
от 7 февраля 2012 года N 51/2
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом аппаратов акимов сельских округов и сел (далее - аппараты акимов сельских округов) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745" (далее - стандарт).
4. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету
тәртібіне қойылатын талаптар
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңында белгіленген демалыс және мереке күндерінен басқа, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусіз, кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызметтер туралы ақпарат Павлодар ауданы әкімдігінің audan.pavlodar.gov.kz ресми сайтында және ауылдық округтер әкімдері аппараттары ғимараттарындағы стендтерде орналасқан.
6. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде ұсынылады:
1) жануарға бірдейлендіру нөмір берген сәттен бастап жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) беру мерзімі немесе оны беруден бас тарту - 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
2) жануар иесі жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күнінен бастап жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру мерзімі - 10 (он) жұмыс күні ішінде;
3) мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең жоғары рұқсат етілетін уақыты 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең жоғары рұқсат етілетін уақыты 40 (қырық) минуттан аспайды.
7. Мемлекеттік қызмет (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісін беру) ақылы көрсетіледі. Тұтынушы мемлекеттік қызметке төлемді Стандарттың 8 тармағына сәйкес жүзеге асырады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекет
(өзара әрекеттілік) реттілігінің сипаттамасы
8. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы, жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) жануар иесіне, не жеке өзі келген кезде оның өкіліне беріледі.
Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшін тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісінің құнын төлегенін растайтын құжатты ұсынады. Бұдан басқа, жануарда жануарға берілген бірдейлендіру нөмірі болуы қажет.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін тұтынушымен Стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар ұсынылады.
9. Жануарға ветеринариялық паспорт алу үшін жүгінген кезде тұтынушының қажетті құжаттар тапсырғанын растайтын құжат талап етілмейді.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін жүгінген кезде тұтынушының өтініші тіркеу журналында тіркеледі және тұтынушының мемлекеттік қызметті алу күні мен уақыты, мерзімі мен орны көрсетілген талон беріледі.

2. Требования к порядку
оказания государственной услуги
5. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан". Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Информация о государственных услугах размещена на официальном сайте акимата Павлодарского района audan.pavlodar.gov.kz и на стендах, расположенных в помещениях аппаратов акимов сельских округов.
6. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
7. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействий)
в процессе оказания государственной услуги
8. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.
Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
9. При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.

8(71845)55530
Ольгинка а., Школьная, 7
жоқ
16
"Пресное ауылы әкімінің аппараты" ММ
Пресное а.
8(71845)41171
Пресное а., Әуезов к., 1
жоқ
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2 қосымша
Кесте 1. Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорт
алу үшін жүгінген кезде құрылымдық-функционалдық
бірліктердің (бұдан әрі – ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (барысының, жұмыс ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының ветеринарлық дәрігері
Ауылдық округ әкімі аппаратының ветеринарлық дәрігері
Ауылдық округ әкімі аппаратының ветеринарлық дәрігері
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдайды
Жануарға ветеринариялық паспортты толтырады, мөр басады, не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды, қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорт, не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап береді
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Өтінішті тіркеу
Жануарға ветеринариялық паспорт, не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жануарға ветеринариялық паспорт, не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
40 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
Кесте 2. Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың
телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді)
алу үшін жүгінген кезде құрылымдық-функционалдық
бірліктердің (бұдан әрі – ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (барысының, жұмыс ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының ветеринарлық дәрігері
Ауылдық округ әкімі
Ауылдық округ әкімі аппаратының ветеринарлық дәрігері
Ауылдық округ әкімі аппаратының ветеринарлық дәрігері
3
Іс-әрекеттің (үдерістің,
рәсімнің, операцияның)
атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдайды, тіркейді
Келіп түскен құжаттарды қарайды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндіні) толтырады, мөр басады, қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзіндіні) береді
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Талон
Бұрыштама
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді)
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді)
5
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
7 жұмыс күні
40 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
3 қосымша
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорт алу үшін
жүгінген кезде "Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызметін ұсыну үдерісінің 1 схемасы
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын
(жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін
жүгінген кезде "Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызметін ұсыну үдерісінің 2 схемасы

8(71845)55530
с. Ольгинка, ул. Школьная 7
нет
16
ГУ "Аппарат акима села Пресное"
с. Пресное
8(71845)41171
с. Пресное, ул. Ауэзова 1
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – СФЕ) при обращении потребителя для
получения ветеринарного паспорта на животное)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы
Заполняет ветеринарный паспорт на животное, ставит печать, либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, подписывает
Выдает ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация обращения
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 40 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – СФЕ) при обращении потребителя для
получения дубликата ветеринарного паспорта на животное
(выписки из ветеринарного паспорта на животное)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Аким сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы, регистрирует
Рассматривает поступившие документы
Заполняет дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное), ставит печать, подписывает
Выдает дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное)
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Резолюция
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
7 рабочих дней
Не более 40 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Схема 1 процесса предоставления государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" при обращении
потребителя для получения ветеринарного паспорта на животное
Схема 2 процесса предоставления государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное" при обращении
потребителя для получения дубликата ветеринарного паспорта
на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)