2013 жылға арналған Успен ауданының ауылдық елді мекенде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 56/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда N 3360 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі N 1-28/1-14/136 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 29.07.2014 N 1-28/1-14/136 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі N 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету 7 айлық есептік көрсеткіш мөлшерде, жылына бір рет қамтамасыз етілсін.
2. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасының норма талаптарына қатаң сәйкес "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне осы шешімнің 1 тармағының орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек қаржыландыру 2013 жылға арналған аудан бюджеті аясында жүзеге асырылады.
4. Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 тамыздағы (V сайланған VIІІ сессиясы) "Ауылдық елді мекенде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 40/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3219 тіркелген, 2012 жылғы 13 қыркүйегіндегі "Апта айнасы" N 36, "Сельские будни" N 36 газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
5. Осы шешімнің іске асырылуын бақылау аудан мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім бірінші рет ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Т. Смағұлова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова

О назначении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Успенского района на 2013 год
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 56/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 января 2013 года N 3360. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29 июля 2014 года № 1-28/1-14/136
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29.07.2014 № 1-28/1-14/136.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года N 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Обеспечить оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Успенского района в размере 7 месячных расчетных показателей один раз в год.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" обеспечить выполнение пункта 1 настоящего решения в строгом соответствии с требованиями норм действующего законодательства Республики Казахстан.
3. Финансирование социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах осуществляется в рамках районного бюджета на 2013 год.
4. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата (VIII сессия V созыва) от 22 августа 2012 года N 40/8 "О назначении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3219, опубликованное от 13 сентября 2012 года в газетах "Апта айнасы" N 36, "Сельские будни" N 36).
5. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Т. Смагулова
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова