Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/45 "Шарбақты ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 13/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 сәуірде N 12-13-146 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 62/19 шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.01.2013 N 62/19 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына, 109–бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 2 сәуірдегі N 38/4 "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 404/40 "2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N  220/45 "Шарбақты ауданының 2012 – 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12–13–136 тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 3, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Маралды" газетінің N 4, 2012 жылғы 19 қаңтардағы "Трибуна" газетінің N 3, 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2064361" деген сандар "2156302" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1739863" деген сандар "1831800" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2083967" деген сандар "2390563" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"47865" деген сандар "64854" деген сандарымен ауыстырылсын;
"53394" деген сандар "70383" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"нөлге тең" деген сөздер "5110 мың теңге" деген сандарымен және сөздерімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"қаржылық активтерді сатып алу 5110 мың теңге;";
5) тармақшада "-67471" деген сандар "-304225" деген сандарымен ауыстырылысын;
6) тармақшада "67471" деген сандар "304225" деген сандарымен ауыстырылысын;
3 тармақ келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"білім беру объектілерінің материалдық–техникалық базасын нығайтуға - 1565 мың теңге;
жоғары оқу орындарында оқитын табысы аз отбасылардан шыққан және ата–анасының қамқорлығынсыз қалған студенттерге ай сайынғы көмектің төлемақы мөлшерін көбейтуге - 2559 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 220/45 "О бюджете Щербактинского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16 апреля 2012 года N 13/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 апреля 2012 года N 12-13-146. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30 января 2013 года N 62/19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30.01.2013 N 62/19.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5   статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 2 апреля 2012 года N 38/4 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 220/45 "О бюджете Щербактинского района на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12–13–136, опубликованное 19 января 2012 года в районной газете "Маралды" N 3, 26 января 2012 года в районной газете "Маралды" N 4, 19 января 2012 года в районной газете "Трибуна" N 3, 26 января 2012 года в районной газете "Трибуна" N 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2064361" заменить цифрами "2156302";
цифры "1739863" заменить цифрами "1831800";
в подпункте 2) цифры "2083967" заменить цифрами "2390563";
в подпункте 3):
цифры "47865" заменить цифрами "64854";
цифры "53394" заменить цифрами "70383";
в подпункте 4):
слова "равно нулю" заменить цифрами и словами "5110 тысяч тенге";
дополнить абзацем следующего содержания:
"приобретение финансовых активов 5110 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-67471" заменить цифрами "-304225";
в подпункте 6) цифры "67471" заменить цифрами "304225";
пункт 3 дополнить абзацами следующего содержания:
"1565 тысяч тенге – на укрепление материально–технической базы объектов образования;
2559 тысяч тенге – на увеличение размера выплаты ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, обучающимся в высших учебных заведениях.";

3–1 тармағында:
"6030" сандары "6295" сандарымен ауыстырылсын;
"5690" сандары "6992" сандарымен ауыстырылсын;
"17227" сандары "12773" сандарымен ауыстырылсын;
3–2 тармағында "53394" сандары "70383" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 3–3 тармағымен толықтырылсын:
"3–3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй  салу және (немесе) сатып алу және инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға – 38700 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 52000 мың теңге.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.

в пункте 3–1:
цифры "6030" заменить цифрами "6295";
цифры "5690" заменить цифрами "6992";
цифры "17227" заменить цифрами "12773";
в пункте 3–2 цифры "53394" заменить цифрами "70383";
дополнить пунктом 3–3, следующего содержания:
"3–3. Утвердить в бюджете района на 2012 год объемы целевых текущих трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
38700 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно–коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
52000 тысячи тенге – на развитие и обустройство недостающей инженерно–коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

9656
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6881
003
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
779
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1996
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7396
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7396
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
38312
1
Ауыл шаруашылығы
16882
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6992
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6992
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9890
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8590
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1300
6
Жер қатынастары
8657
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8657
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6457
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2200
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
12773
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
12773
011
Эпизоотияға қарсы іс–шаралар жүргізу
12773
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17785
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17785
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17785
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9815
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

9656
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6881
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
779
006
Капитальные расходы государственного органа
1996
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7396
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7396
014
Капитальные расходы государственного органа
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
38312
1
Сельское хозяйство
16882
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
6992
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6992
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9890
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8590
003
Капитальные расходы государственного органа
0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1300
6
Земельные отношения
8657
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8657
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6457
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2200
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12773
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
12773
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
12773
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17785
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17785
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17785
001
Услуги по реализации государственной политики  в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9815
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов