2012 жылы Шарбақты ауданының білім берудегі педагог қызметкерлеріне тұрғын үй-жайларын жылыту үшін отын сатып алуға бір жолғы ақшалай өтемақы беру туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы N 49/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда N 3276 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 15) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 53–бабы 2–тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы Шарбақты ауданының білім берудегі педагог қызметкерлеріне тұрғын үй–жайларын жылыту үшін отын сатып алуға 5000 (бес мың) теңге көлемінде бір жолғы ақшалай өтемақы, 2012 жылғы бюджет қаражаты есебінен төленсін.
2. Төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, еңбек кітапшасы немесе жұмыс орнынан анықтама негізінде жүргізіледі.
3. "Шарбақты ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне әлеуметтік төлемдерді өз уақытында қаржыландыруды қамтамасыз ету тапсырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы                           Т. Абдрахманов

О предоставлении единовременной денежной компенсации на приобретение топлива для отопления жилых помещений педагогическим работникам образования Щербактинского района в 2012 году
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 ноября 2012 года N 49/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2012 года N 3276. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 2 статьи 53 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить единовременную денежную компенсацию на приобретение топлива для отопления жилых помещений педагогическим работникам образования Щербактинского района в 2012 году, в размере 5000 (пять тысяч) тенге, за счет предусмотренных бюджетных средств на 2012 год.
2. Выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, социального индивидуального кода,  книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, трудовой книжки или справки с места работы.
3. Государственному Учреждению "Отдел финансов Щербактинского района" обеспечить своевременное финансирование социальных выплат.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии Щербактинского районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата                        Т. Абдрахманов