Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 17 мамырдағы N 2/437 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 маусымда N 939 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 ақпандағы N 1/102 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 12.02.2014 № 1/102 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы «Нормативтік құқықтық кесімдерге мониторинг жүргізу Ережесін бекіту туралы» № 964 қаулысын орындау үшін Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің келесі қаулыларына толықтырулар енгізілсін:
1) Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру жөнінде» № 2/328 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 594 болып тіркелген, 2004 жылғы 20 мамырда «Алматы Ақшамы» газетінің № 56 және 2004 жылғы 27 мамырда «Вечерний Алматы» газетінің № 100-102 сандарында жарияланған) қаулысы, Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» № 5/838 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 836 болып тіркелген, 2010 жылғы 27 ақпанда «Вечерний Алматы» газетінің № 26 (11233) санында жарияланған) қаулысымен енгізілген өзгерістерімен:
қаулының кіріспесіндегі «мемлекеттік басқару» сөздерінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздерімен толықтырылсын;
2) Алматы қаласы әкімдігінің «Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасын бекіту туралы» 2006 жылғы 16 ақпандағы № 1/138 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 697 тіркелген, 2006 жылғы 14 наурыздағы № 29 (10382)) «Алматы Ақшамы» және 2006 жылғы 14 наурыздағы № 49 «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланды) қаулысы:
қаулының кіріспесіндегі «мемлекеттік басқару» сөзінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М. Мұқашевқа жүктелсін.

О внесении дополнений в некоторые постановления акимата города Алматы
Постановление Акимата города Алматы от 17 мая 2012 года N 2/437. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 5 июня 2012 года за N 939. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 12 февраля 2014 № 1/102
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 12.02.2014 № 1/102.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 «Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов» акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести дополнения в следующие постановления акимата города Алматы:
1) постановление акимата города Алматы «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836» от 15 апреля 2004 года № 2/328» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 594, опубликовано 27 мая 2004 года в газете «Вечерний Алматы» № 100-102 и 20 мая 2004 года в газете «Алматы ақшамы» № 56) с изменением, внесенным постановлением акимата города Алматы от 31 декабря 2009 года № 5/838 «О внесении изменения в постановление акимата города города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 836, опубликовано 27 февраля 2010 года в газете «Вечерний Алматы» № 26 (11233)):
в преамбуле постановления после слов «государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
2) постановление акимата города Алматы «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов» от 16 февраля 2006 года № 1/138 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за  № 697, опубликовано 14 марта 2006 года в газете «Вечерний Алматы» № 49 (10382) и 14 марта 2006 года в газете «Алматы ақшамы» № 29):
в преамбуле постановления после слов «государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы М. Мукашева.

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген сәтінен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі                     А. Есімов

3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Алматы         А. Есимов