Айыртау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 5 тамыздағы "Айыртау ауданында кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" N 4-18-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 наурыздағы N 5-2-6. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 сәуірде N 13-3-156 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 6-18-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 13.04.2018 № 6-18-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 5 тамыздағы "Айыртау ауданында кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 27 тамызда № 13-3-106 тіркелген және 2009 жылғы 4 қыркүйекте "Айыртау таңы" газетінде, 2009 жылғы 4 қыркүйекте "Айыртауские зори" газетінде жарияланған) № 4-18-3 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменения в решение Айыртауского районного маслихата от 5 августа 2009 года N 4-18-3 "Об установлении ставок фиксированного налога на отдельные виды предпринимательской деятельности в Айыртауском районе"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 7 марта 2012 года N 5-2-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 апреля 2012 года N 13-3-156. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 6-18-6
Сноска. Утратило силу решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13.04.2018 № 6-18-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 5 августа 2009 года № 4-18-3 "Об установлении ставок фиксированного налога на отдельные виды предпринимательской деятельности в Айыртауском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 августа 2009 года за № 13-3-106 и опубликовано 4 сентября 2009 года в газете "Айыртау таңы", 4 сентября 2009 года в газете "Айыртауские зори") следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:

"1. Қосымшаға сәйкес Айыртау ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін бір айда тіркелген салықтың біріңғай ставкаларын белгілеу".
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
II сессиясының төрағасы С. Пономарев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Р. Тілеубаева
КЕЛІСІЛДІ: 7 наурыз 2012 жыл
Айыртау ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы
А.С. Жантеміров
Аудандық мәслихат сессиясының

"1. Установить единые ставки фиксированного налога в месяц для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Айыртауского района согласно приложению.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель сессии
районного маслихата С. Пономарев
Секретарь
районного маслихата Р. Тлеубаева
СОГЛАСОВАНО: 7 марта 2012 г.
Начальник
налогового управления
по Айыртаускому району
А.С. Жантемиров
Приложение