"Тимирязев ауданы бойынша 2012 жылға субсидия алушылар тізіміне енгізу үшін өтінімдерді қабылдау мерзімін және егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімін субсидияланатын әрбір ауыл шаруашылығы басым дақылдарының түрлері бойынша анықтау туралы" Тимирязев ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 103 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 10 шілдедегі N 166 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 шілдеде N 13-12-153 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 409 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012.12.29 N 409 Қаулысымен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тимирязев ауданы бойынша 2012 жылға субсидия алушылар тізіміне енгізу үшін өтінімдерді қабылдау мерзімін және егіс жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімін субсидияланатын әрбір ауыл шаруашылығы басым дақылдарының түрлері бойынша анықтау туралы» Тимирязев ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 103 қаулысына (2012 жылдың 7 мамыр № 13-12-150 нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімде енгізілген, 2012 жылғы 12 мамырдағы № 23 «Көтерілген тың» және 2012 жылғы 12 мамырдағы № 23 «Нива» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулы кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тимирязев ауданының әкімі                  Қ. Қасенов

О внесении изменения в постановление акимата Тимирязевского района от 16 апреля 2012 года N 103 "Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району на 2012 год"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 10 июля 2012 года N 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 июля 2012 года N 13-12-153. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2012 года N 409
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29.12.2012 N 409
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Тимирязевского района «Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тимирязевскому району на 2012 год» от 16 апреля 2012 года № 103 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 мая 2012 года за № 13-12-150, опубликовано в районных газетах «Көтерілген тың» от 12 мая 2012 года № 23, «Нива» от 12 мая 2012 года № 23) внести следующее изменение:
преамбулу постановления изложить в следующей редакции:
«В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Искакова А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тимирязевского района                 К. Касенов