"2012-2014 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 40/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 қарашадағы N 7/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қарашада N 1974 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 11/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 29.03.2013 N 11/4 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілері туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Тимирязев аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40/1 «2012-2014 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы» (2012 жылғы 16 қаңтардағы № 13-12-141 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2012 жылғы 28 қаңтарда № 6 (190) «Көтерілген тың» аудандық газетінде жарияланған, 2012 жылғы 28 қаңтарда № 6 (1982) «Нива» аудандық газетінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті 1, 2, және 3 қосымшаларға сай, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 1 770 348,7 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 184 741 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 503,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 22 060 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 558 044 мың теңге;
2) шығындар – 1 759 297,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 29 642,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 31 551 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 908,5 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 18 889 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алудан – 18 889 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (дефицит) – - 37 479,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (дефицитті пайдалану) – 37 479,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздарды өтеу – 1 908,5 мың теңге;
пайдаланатын бюджет қаражатының қалдықтары – 7 837,4 мың теңге.»;
10-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«10. 2012 жылғы аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаржысы 54527 мың.теңге келесі мөлшерде нысаналы трансферттер алдын ала қарастырылсын:
1) 500 мың теңге – білім объектілеріне арналған ағаш жабынын өңдеу бойынша қызметтер, өрт сөндіру құралдарын сатып алуға, өртке қарсы дабыл бергішті орнатуға;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 40/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2012 года N 7/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 ноября 2012 года N 1974. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 11/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2013 N 11/4
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата «О районном бюджете Тимирязевского района на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 40/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-12-141 от 16 января 2012 года, опубликованное 28 января 2012 года в районной газете «Көтерілген тың» № 6 (190), 28 января 2012 года в районной газете «Нива» № 6 (1982)), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 770 348,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 184 741 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5 503,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 22 060 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 558 044 тысячи тенге;
2) затраты – 1 759 297,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 642,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 551 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1908,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 889 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18 889 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -37 479,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 37 479,9 тысяч тенге, в том числе:
погашение займов - 1 908,5 тысяч тенге,
используемые остатки бюджетных средств- 7 837,4 тысячи тенге.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 54 527 тыс. тенге в следующих размерах:
1) 500 тыс.тенге - на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;

2) 299 мың теңге – білім беру ұйымдарына видео қондырғыларына арналған аппаратураны сатып алуға және қоюға;
3) 5 739 мың теңге – «Денешынықтыру дайындығы бойынша балалар- жасөспірімдер клубы» қайта құрылған мемлекеттік кәсіпорындарына аударылымдармен жалақыға;
4) 3 366 мың теңге – «Ұрпақ қоры» тууды ынталандыру бойынша Бағдарлама шеңберінде әлеуметтік көмек төлемі;
5) 21 947 мың теңге – Тимирязев ауданының Жарқын селосында таратушы су құбырлар торабын қайта құруға;
6) 5 696 мың теңге - Тимирязево селосында су құбырларын қайта құруға және дамытуға (2 кезек);
7) 6 500 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасының шегінде тұрғын жай салу немесе сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфраструктураның дамытуға;
8) 718 мың теңге – елді мекендердің жер–шаруашылық қондырғыларына;
9) 730 мың теңге – елді мекендерге шекараны белгілеуге;
10) 8 000 мың теңге – «Ветеринарлық станция» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын қалыптастыру;
11) 87 мың теңге – ID-Phone қосулуға;
12) 945 мың теңге – білім беру ұйымдарына оқу құралдарын сатып алуға.»;
11-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«11. 2012 жылға ауданның жергілікті атқарушы органның қоры 27,5 мың теңге сомасында белгіленсін»;
17-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«17. 2012 жылға жергілікті атқарушы орган қарызының лимиті 1 908,5 мың теңгеде орнатылсын.».
Көрсетілген шешімнің 158-қосымшасы осы шешімнің 12,  3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын (қоса берілген);
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
VII сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               С. Мұстафин
КЕЛІСІЛГЕН 2012 жылғы 5 караша
«Тимирязев ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г. Қожахметова
Мәслихаттың
2012 жылғы 7 қарашадағы № 7/1 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

2) 299 тыс.тенге – на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
3) 5 739 тыс.тенге - на заработную плату с отчислениями для вновь созданного государственного предприятия «Детско-юношеский клуб физической подготовки»;
4) 3 366 тыс.тенге - на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
5) 21 947 тыс.тенге – на реконструкцию отвода магистрального водовода на с.Жаркен Тимирязевского района;
6) 5 696 тыс.тенге – на развитие и реконструкцию водопроводных сетей с.Тимирязево (2 очередь);
7) 6 500 тыс.тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие или приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
8) 718 тыс.тенге – на земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов;
9) 730 тыс.тенге – на установление границ населенных пунктов;
10) 8 000 тыс.тенге–на формирование уставного капитала государственного коммунального предприятия «Ветеринарная станция»;
11) 87 тыс.тенге- на подключение к ID-Phone;
12) 945 тыс.тенге – на приобретение учебных пособий организациям образования.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 27,5 тысяч тенге.»;
пункт 17 изложить в следующей редакции:
«17. Установить лимит долга местного исполнительного органа на 2012 год 1908,5 тыс. тенге.».
Приложения 158 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 123 к настоящему решению (прилагается);
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VII сессии,
секретарь районного маслихата              C. Мустафин
СОГЛАСОВАНО 5 ноября 2012 года
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Тимирязевского района»                     Г. Кожахметова
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 ноября 2012 года № 7/1
Приложение 1
к решению маслихата

11 354
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 147
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
121
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
532
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
160
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
354
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7 147
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 090
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
57
2
Қорғаныс
3 845
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 845
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3525
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
320
4
Бiлiм беру
1 037 949
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
340
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
340
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1 037 609
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 234
003
Жалпы білім беру
913 934
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
7 901
006
Балалар үшін қосымша білім беру
25633
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
26748
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6800
021
021 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
910
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

11 354
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
10 147
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
121
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
532
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
160
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
354
018
Капитальные расходы государственного органа
40
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7 147
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
7 090
004
Капитальные расходы государственного органа
57
2
Оборона
3 845
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 845
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3525
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
320
4
Образование
1 037 949
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
340
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
340
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 037 609
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6 234
003
Общеобразовательное обучение
913 934
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города районного значения)
7 901
006
Дополнительное образование для детей
25633
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
26748
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
6800
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
910
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

14175
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2208
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
13701
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19365
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
78 698
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78 698
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 772
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18 629
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 103
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11415
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
446
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
216
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8 903
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 602
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1179
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
264
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11169
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
310 951
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 887
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
3114
011
Елді мекендерді көркейту және жасылдандыру
450
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
323
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
325
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
325
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
8591
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8591
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

14175
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2208
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
13701
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19365
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
78 698
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 698
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 772
002
Программа занятости
18 629
005
Государственная адресная социальная помощь
2 103
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11415
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
446
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
216
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 903
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 602
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1179
021
Капитальные расходы государственного органа
264
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11169
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
310 951
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 887
008
Освещение улиц населенных пунктов
3114
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
450
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
323
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
325
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
325
464
Отдел образования района (города областного значения)
8591
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
8591
467
Отдел строительства района (города областного значения)

298148
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
42936
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1216
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
142333
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
111663
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
65 994
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 411
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
11 411
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
40 617
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 185
003
Мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12 407
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
20 402
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілді дамыту
623
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 086
001
Ақпарат, мемлекеттікті нығайту және әлеуметтік белсенді азаматты қалыптастыру облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
5 586
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5 200
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
300
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 880
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
471
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
250
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 159
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 747,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 157,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 268,5
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1 567
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
730
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 592
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі

298148
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
42936
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1216
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
142333
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
111663
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
65 994
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 411
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
11411
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
40 617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 185
003
Поддержка культурно-досуговой работы
12407
006
Функционирование районных (городских) библиотек
20402
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
623
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 086
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5 586
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5 200
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
300
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2880
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
471
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
250
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2159
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 747,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 157,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5268,5
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1567
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
730
007
Капитальные расходы государственного органа
1592
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)

013
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтеріндегі автомобильдік жолдардың қызмет етуін қамтамасыз ету
2400
13
Басқалар
1761
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1761
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2 400
13
Прочие
1761
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1761
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета