Ай сайынғы материалдық көмек көрсету туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 3 шілдедегі № 1152 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 шілдеде № 4-1-167 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 47 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық әкімдігінің 2013.01.31 № 47 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағы 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20 бабына және Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 316 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесі санаттағы азаматтарға 3 158 (үш мың бір жүз елу сегіз) теңге мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек көрсетілсін:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне;
2) басқа мемлекеттердiң аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысушыларға, атап айтқанда:
жаттығу жиындарына шақырылып, ұрыс қимылдары жүрiп жатқан кезде Ауғанстанға жiберiлген әскери мiндеттiлерге, ұрыс қимылдары жүрiп жатқан осы елге жүк жеткiзу үшiн Ауғанстанға жiберiлген автомобиль батальондарының әскери қызметшiлерiне, бұрынғы КСР Одағының аумағынан Ауғанстанға жауынгерлiк тапсырмаларды орындау үшiн ұшулар жасаған ұшу құрамының әскери қызметшiлерiне, Ауғанстандағы кеңес әскери құрамына қызмет көрсеткен жараланған, контузия алған немесе зақымданған, яки ұрыс қимылдарын қамтамасыз етуге қатысқаны үшiн бұрынғы КСР Одағының ордендерiмен және медальдарымен наградталған жұмысшылар мен қызметшілерге;
3) Ұлы Отан соғысы жылдарында қаза тапқан әскери қызметшілердің қайталап некеге отырмаған зайыптарына (жұбайларына).
2. Әлеуметтік көмекті төлеу жөніндегі уәкілетті орган болып "Атырау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі белгіленсін.
3. Қала әкімі аппаратының ақпараттық технологиялар және мемлекеттік қызмет көрсетуді бақылау бөлімі осы қаулының Атырау қалалық әкімдігінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Қарабаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтарынан туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі                                 А. Керімов

Об оказании ежемесячной материальной помощи
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 3 июля 2012 года № 1152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 июля 2012 года № 4-1-167. Утратило силу - Постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области № 47 от 31 января 2013 года
Сноска. Утратило силу - Постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области № 47 от 31.01.2013
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", и решением Атырауского городского маслихата от 13 декабря 2011 года № 316 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать ежемесячную материальную помощь следующим категориям граждан в размере 3 158 (три тысячи сто пятьдесят восемь) тенге:
1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;
2) участникам боевых действий на территории других государств, а именно:
военнообязанным, призывавшимся на учебные сборы и направлявшимся в Афганистан в период ведения боевых действий, военнослужащим автомобильных батальонов, направлявшимся в Афганистан для доставки грузов в эту страну в период ведения боевых действий, военнослужащим летного состава, совершавшим вылеты на боевые задания в Афганистан с территории бывшего Союза ССР, рабочим и служащим, обслуживавшим советский воинский контингент в Афганистане, получившим ранения, контузии или увечья, либо награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за участие в обеспечении боевых действий;
3) супругам (супругу) погибших военнослужащих в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак.
2. Назначить уполномоченным органом по выплате социальной помощи государственное учреждение "Атырауский городской отдел занятости и социальных программ".
3. Отделу информационной технологии и контролю за представлением государственных услуг аппарата акима города обеспечить опубликование настоящего постановления на интернет-ресурсах акимата города Атырау.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Карабаеву А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Аким города                                Керимов А.