Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 қазандағы № 64 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 қазанда № 2630 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 маусымдағы № 126 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.06.21 № 126 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс iстейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшiн 5 000 (бес мың) теңге мөлшерiнде бiржолғы әлеуметтiк көмек берiлсiн.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Атырау қалалық мәслихаттың "Тұрғындарды әлеуметтік қорғау, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, жастар және спорт ісі, әйелдер істері және отбасылық–демографиялық саясат мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына  жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
VII сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов

О предоставлении социальной помощи для приобретения топлива
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10 октября 2012 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 октября 2012 года № 2630. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21 июня 2013 года № 126
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21.06.2013 № 126
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Атырауской городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить единовременную социальную помощь на приобретение топлива в размере 5000 (пяти тысяч) тенге специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата по вопросам "Социальной защиты населения, здравоохранения, образования, культуры, по делам молодежи и спорта, по делам женщин и семейно-демографической политики".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VII сессии,
секретарь городского маслихата             Б. Казиманов