Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 201 "Исатай ауданында жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 шілдедегі № 140 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 тамызда № 4-4-205 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 51 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 12.03.2015 № 51 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына сәйкес, аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1) Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 201 "Исатай ауданында жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-4-191 тіркелген, 2012 жылы 5 қаңтарда аудандық "Нарын таңы" газетінің № 1 (3538) жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген мекемелердің тізбесі және ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Р. Өтеғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. "Исатай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ осы қаулының интернет-ресурстарында жариялануын қамтамасыз етсін.
Аудан әкімі Ж. Ахметов
Келісілді:
Исатай аудандық аумақтық
инспекциясының бастығының
міндетін атқарушы
Х. Жайлиев
2012 жылғы 25 шілде
"Исатайгазстройсервис"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
А. Аманбаева
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы қарашадағы № 201 қаулысымен бекітілген 1 қосымша

О внесении изменений в постановление районного акимата от 28 ноября 2011 года № 201 "Об организации в Исатайском районе для безработных общественных работ"
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 26 июля 2012 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 августа 2012 года № 4-4-205. Утратило силу постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 12 марта 2015 года № 51
Сноска. Утратило силу постановлением Исатайского районного акимата Атырауской области от 12.03.2015 № 51.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление районного акимата от 28 ноября 2011 года № 201 "Об организации в Исатайском районе для безработных общественных работ" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-4-191, опубликованное в районной газете "Нарын таңы" 5 января 2012 года № 1 (3538)) следующие изменения:
Перечень организаций и виды общественных работ, утвержденных указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Утегалиева М.Р.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Обеспечить опубликование настоящего постановления на интернет-ресурсе ГУ "Отдела занятости и социальных программ Исатайского района".
Аким района                                Ахметов Ж.
Согласовано:
Исполняющий обязанности
начальника Исатайской
районной территориальной
инспекции                                  Жайлиев Х.
25 июля 2012 года
Директор товарищества
с ограниченной
ответственностью
"Исатайгазстройсервис"                     Аманбаева А.
25 июля 2012 года
Утверждено постановленим
акимата района от
28 ноября 2011 года № 201
Приложение № 1
Приложение утверждено
постановленим акимата района