Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХІV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 ақпандағы № ІІ-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 наурызда № 4-5-158 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті ІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХIV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-156 тіркелген, 2012 жылы 26 қаңтарда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 4 (562) жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 988 411" деген сандар "3 020 586" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 340 355" деген сандар "2 348 091" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 6-тармақта:
"154 472" деген сандар "135 000" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"4) азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 2 400 мың теңге;"
"5) азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 510 мың теңге;"
"6) елді мекендерді жарықтандыруға – 3 100 мың теңге;"
3) 7-тармақта:
"126 000" деген сандар "147 198" деген сандармен ауыстырылсын;
2."Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына сәйкес 4.9.464.005 "Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу" бағдарламасына қаралған 103,0 мың теңге кассалық шығыстарымен бірге 4.9.464.001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына ауыстырылсын.
3. 15-қосымшалар осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың ІІ
сессиясының төрағасы                       А. Есенжанов
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 9 ақпандағы

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХIV-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № ІІ-1 от 9 февраля 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 марта 2012 года № 4-5-158. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат на ІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-156, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 26 января 2012 года № 4 (562)) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "2 988 411" заменить цифрами "3 020 586";
цифры "2 340 355" заменить цифрами "2 348 091";
2) в пункте 6:
цифры "154 472" заменить цифрами "135 000".
дополнить строками следующего содержания:
"4) на обеспечение жильем отдельных категорий граждан – 2 400 тысяч тенге;"
"5) на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан – 510 тысяч тенге;"
"6) на освещение населенных пунктов – 3 100 тысяч тенге."
3) в пункте 7:
цифры "126 000" заменить цифрами "147 198".
2. В соответствии с приказом  Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" заменить 103,0 тысяч тенге предусмотренное на программу 4.9.464.005 "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования район" вместе с кассовыми расходами на программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования".
3. Приложения 15 изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель ІІ сессии
районного маслихата                        А. Есенжанов
Секретарь районного маслихата              Т. Бейскали
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 9 февраля 2012 года № ІІ-1
"О внесении изменений и дополнений