Біржолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 114 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 маусымда № 4-5-164 тіркелді. Күші жойылды - Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 ақпанадағы № 40 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2013.02.25 № 40 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20-бабына және аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХІV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Біржолғы әлеуметтік көмек келесі азаматтардың жекелеген санаттарына көрсетілсін:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 100 000 (жүз мың) теңге мөлшерінде;
2) ұрыс-қимылдары жүріп жатқан кезде Ауғанстанға жіберілген әскери міндеттілер және әскери қызметшілерге 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде;
3) 1986-1987 жылдары Чернобыль АЭС-індегі радиациялық апаттың зардаптарын жоюға қатысқан, сондай-ақ 1988-1989 жылдары Чернобыль АЭС-індегі апаттың зардаптарын жоюға қатысқандарға 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде;
4) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдерімен наградталған адамдарға 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде;
5) Бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектерге 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде;
6) он сегіз жасқа дейінгі мүгедек балаларға 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде.
2. "Қызылқоға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б. Әжіғалиев) әлеуметтік көмекті төлеу бойынша уәкілетті орган болып анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Шаяхметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 2 сәуірінен бастап туындаған қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                                С. Рысқалиев

Об оказании единовременной социальной помощи
Постановление Кызылкогинского районного акимата Атырауской области № 114 от 13 июня 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 июня 2012 года № 4-5-164. Утратило силу - постановлением Кызылкогинского районного акимата Атырауской области от 25 февраля 2013 года № 40
Сноска. Утратило силу - постановлением Кызылкогинского районного акимата Атырауской области от 25.02.2013 № 40.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", и решением районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХІV-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать единовременную социальную помощь следующим отдельным категориям граждан:
1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 100 000 (сто тысяч) тенге;
2) военнообязанным и военнослужащим направлявшиеся в Афганистан в период ведение боевых действии в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
3) лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах, а также лицам из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
4) лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
5) инвалидам первой, второй, третьи группы в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
6) детям–инвалидам до восемнадцати лет в размере 5000 (пять тысяч) тенге.
2. Назначить уполномоченным органом по выплате социальной помощи государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Кызылкогинского района" (Б. Ажигалиев).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шаяхметова Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие со 2 апреля 2012 года.
Аким района                                С. Рыскалиев