2012 жылы жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 169 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 ақпанда N 14-4-113 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімі аппаратының 2013 жылғы 04 ақпандағы № 10114/403 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімі аппаратының 04.02.2013 № 10114/403 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабына сәйкес жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмыстарға жіберу және жұмыссыздар санын азайту мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О направлении безработных на общественные оплачиваемые работы в 2012 году
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 169. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 14 февраля 2012 года N 14-4-113. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 04 февраля 2013 года № 10114/403)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 10114/403).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях направления безработных на общественные оплачиваемые работы и снижения количества безработных, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2012 жылға жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмыстармен қамтамасыз ететін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Түркістан қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (С.Арысбеков) 2012 жылға арналған қала бюджетінде қоғамдық жұмыстарға қарастырылған қаражат шегінде жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбекақысы бір айлық жалақының ең төменгі мөлшерінен кем болмайтын мөлшерде белгіленсін.

1. Утвердить перечень организации, обеспечивающие безработных общественными оплачиваемыми работами, виды, объемы общественных работ на 2012 год согласно приложению.
2. Отделу занятости и социальных программ города Туркестан (С.Арысбеков) осуществить направление безработных на общественные работы в пределах средств, выделенных с городского бюджета на 2012 год.
3. Заработную плату общественных работников установить в размере не ниже минимальной заработной платы.

4. Түркістан қалалық экономика және қаржы бөлімі (Р.Мүлкеманов) ақылы қоғамдық жұмыстарға жалақы төлеуге қарастырылған қаражаттың уақытылы бөлінуін қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж.Ибрагимовке жүктелсін.
Қала әкімі                                 Қ.Молдасеитов
Түркістан қала әкімдігінің
2012 жылғы «30» қаңтардағы
№ 169 қаулысымен бекітілген
2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұсынатын ұйымдардың тізбесі, жұмыстардың түрлері және қаржыландыру көздері
р/с
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Жылына қоғамдық қызметкерлерге сұраныс адам
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
1
Сауран ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, көгалдандыру, көріктендіру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
20
Қалалық бюджет
2
Бабайқорған ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, көгалдандыру, көріктендіру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
20
Қалалық бюджет
3
Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, көгалдандыру, көріктендіру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
14
Қалалық бюджет
4
Шорнақ ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу -200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, көгалдандыру, көріктендіру-1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
20
Қалалық бюджет
5
Үшқайық ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, көгалдандыру, көріктендіру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
24
Қалалық бюджет
6
Жүйнек ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана,гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, көгалдандыру, көріктендіру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр
20
Қалалық бюджет
7
Қарашық аулдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, көгалдандыру, көріктендіру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр
20
Қалалық бюджет
8
Оранғай ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, көгалдандыру, көріктендіру-1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
20
Қалалық бюджет
9
Иассы ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр
20
Қалалық бюджет
10
Шаға ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр
20
Қалалық бюджет
11
Ескі Иқан ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр
24
Қалалық бюджет
12
Жаңа Иқан ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-150 қарық, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр
16
Қалалық бюджет
13
«Түркістан қаласы кітапханасы» мемлекеттік мекемесі

4. Отделу экономики и финансов города Туркестан (Р.Мулкеманов) обеспечить своевременное выделение средств на оплату труда общественных оплачиваемых работ.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить заместителя акима города Ж.Ибрагимова.
Аким города                                К.Молдасеитов
Утвержден постановлением
акимата города Туркестан
от «30» января 2012 года № 169
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
Наименование органов
Виды и объем общественных работ
Спрос в общественных работников на год, человек
Источники финансирования
1
2
3
4
5
1
Аппарат акима сельского округа Сауран
Работа с текущими документами -200 листов, отправление факсов-200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции -200 писем, уборка улиц и территорий -3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство - 1200 квадратных метров, побелка стен – 700 квадратных метров
20
Городской бюджет
2
Аппарат акима сельского округа Бабайкорган
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб -150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
20
Городской бюджет
3
Аппарат акима сельского округа Жібек жолы
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
14
Городской бюджет
4
Аппарат акима сельского округа Шорнак
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий -3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
20
Городской бюджет
5
Аппарат акима сельского округа Ушкайык
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов -200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
24
Городской бюджет
6
Аппарат акима сельского округа Жуйнек
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
20
Городской бюджет
7
Аппарат акима сельского округа Карашык
Работа с текущими документами -200 листов, отправление факсов--- 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение
и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка
стен - 700 квадратных метров
20
Городской бюджет
8
Аппарат акима сельского округа Орангай
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
20
Городской бюджет
9
Аппарат акима сельского округа Иассы
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
20
Городской бюджет
10
Аппарат акима сельского округа Шага
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
20
Городской бюджет
11
Аппарат акима сельского округа Ески Икан
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов -200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий -3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
24
Городской бюджет
12
Аппарат акима сельского округа Жана Икан
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
16
Городской бюджет
13
Государственное учреждение «Библиотека города Туркестан»

1600 дана кітаптарды түгендеу, 500 дана кітапты қайта қалпына келтіру жұмыстарына көмектесу
14
Қалалық бюджет
14
«Түркістан тазалық және жарықтандыру» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қала аумағында тазалық жұмыстары -80000 шаршы метр, көгалдандыру-45000 шаршы метр, абаттандыру-45000 шаршы метр
80
Қалалық бюджет
15
Тұрғын уй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі
Қала аумағында мөлтек аудандарда тазалық жұмыстары - 60000 шаршы метр, көгалдандыру - 30000 шаршы метр, абаттандыру - 30000 шаршы метр, ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 300 бет, факс жіберу - 300 бет, мәтінді басу және шығару - 300 бет, хат-хабарларды жеткізу - 300 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 500 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-450 қарық, дуалдарды әктеу - 1000 шаршы метр
135
Қалалық бюджет
16
Түркістан қаласының білім бөлімі
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-100 бет, факс жіберу - 100 бет, мәтінді басу және шығару - 100 бет, хат-хабарларды жеткізу - 100 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 40 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-20 қарық, аумақтағы дуалдарды әктеу-300 шаршы метр
12
Қалалық бюджет
17
Денсаулық сақтау бөлімі
Ауру азаматтарға жеке карточка ашуға көмектесу - 400 дана, ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 100 бет, факс жіберу - 100 бет, мәтінді басу және шығару - 100 бет, хаттарды жеткізу - 100 хат, аурухана аумағындағы қоқыстардан тазалау -3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 100 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 50 қарық, ағаштарды әктеу - 200 дана
14
Қалалық бюджет
18
Түркістан қалалық ішкі істер басқармасы
«Тәртіп», «Сақшы» бағдарламасы негізінде ішкі істер басқармасы полиция инспекторларына көмектесу
32
Қалалық бюджет
19
Түркістан қалалық салық комитеті
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -250 бет, факс жіберу - 250 бет, мәтінді басу және шығару - 250 бет, хат-хабарларды жеткізу - 250 хат, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 150 қарық, 120 борышкерлермен жұмыс жүргізу
16
Қалалық бюджет
20
«Нұр-Отан» ХДП Түркістан қалалық филиалы
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшеттерді отырғызу - 200 дана
14
Қалалық бюджет
21
Түркістан қалалық статистика бөлімі
600 дана құжаттарды архивациялау, хаттарды жеткізу 200 дана, компьютерлік деректер қорына енгізу
6
Қалалық бюджет
22
«Түркістан-су» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Қала аумағындағы су сақтау орнында тазалық жұмыстары - 1000 шаршы метр, көгалдандыру - 1000 шаршы метр, абаттандыру - 1000 шаршы метр, ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -100 бет, факс жіберу - 100 бет, мәтінді басу және шығару - 100 бет, хат-хабарларды жеткізу - 100 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 500 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-450 қарық, дуалдарды әктеу - 1000 шаршы метр
38
Қалалық бюджет
23
Жылжымайтын мүлікті тіркеу орталығы
Тұрғындардың үйлері мен жер учаскелерінің төлқұжаттарын түгендеу жұмыстарына көмектесу – 700 дана
12
Қалалық бюджет
24
«Түркістан көгалдандыру абаттандыру шаруашылық жүргізу құқығындағы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ағаш көшеттерін егу, күтіп-ұстау - 4000 дана
15
Қалалық бюджет
Барлығы:

Оказание помощи в учете книг 1600 штук, реставрация книг 500 штук
14
Городской бюджет
14
Государственное коммунальное предприятие «Түркістан тазалық және жарықтандыру»
Очистка городской территории - 80000 квадратных метров, озеленение - 45000 квадратных метров, благоустройство - 45000 квадратных метров
80
Городской бюджет
15
Отдел жилищно коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Туркестан
Очистка от мусора городских микрорайонов - 60000 квадратных метров, озеленение -30000 квадратных метров, благоустройство- 30000 квадратных метров, работа с текущими документами - 300 листов, отправление факсов -300 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 300 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 500 штук, разбивка клумб - 450 грядок, побелка стен -1000 квадратных метров
135
Городской бюджет
16
Отдел образования города Туркестан
Работа с текущими документами -100 листов, отправление факсов -100 листов, набор и распечатка текстов -100 листов, доставка корреспонденции -100 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 40 штук, разбивка клумб - 20 грядок, побелка стен - 300 квадратных метров
12
Городской бюджет
17
Отдел здравоохранения города Туркестан
Помощь в открытии личных карточек больным - 400 штук, работа с текущими документами -100 листов, отправление факсов - 100 листов, набор и распечатка текстов -100 листов, доставка корреспонденции -100 писем, уборка территории больницы -3000 квадратных метров, посадка саженцев - 100 штук, разбивка клумб - 50 грядок, побелка деревьев - 200 штук
14
Городской бюджет
18
Управление внутренних дел города Туркестан
Оказание помощи инспектором полиции по программе «Тәртіп», «Сақшы»
32
Городской бюджет
19
Налоговый комитет города Туркестан
Работа с текущими документами -250 листов, отправление факсов - 250 листов, набор и распечатка текстов -250 листов, доставка корреспонденции - 250 писем, разрыхление клумб - 150 грядок, работа с 120 задолжниками
16
Городской бюджет
20
Туркестанский филиал НДП «Нур-Отан»
Работа с текущими документами -200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, посадка саженцев - 200 штук
14
Городской бюджет
21
Отдел статистики города Туркестан
Архивация документов - 600 штук, доставка документов -200 штук, включение сведений в базу данных
6
Городской бюджет
22
Государственное коммунальное предприятие «Туркестан - су»
Помощь в очистке территорий водозаборных башен - 1000 квадратных метров, озеленение - 1000 квадратных метров, благоустройство - 1000 квадратных метров, работа с текущими документами - 100 листов, отправление факсов -100 листов, набор и распечатка текстов -100 листов, доставка корреспонденции -100 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 500 штук, разбивка клумб - 450 грядок, побелка стен -1000 квадратных метров
38
Городской бюджет
23
Туркестанский филиал «Центр по недвижимости»
Помощь в подготовке документации жителям их жилых домов и земельных участков -700 штук
12
Городской бюджет
24
Государственное коммунальное предприятие «Түркістан көгалдандыру абаттандыру шаруашылық жүргізу құқығындағы»
Посадка и уход за саженцами -4000 штук
15
Городской бюджет
Всего:

630
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді, қосымшадағы жұмыс түрлерінің саны қажеттілікке байланысты өзгеруі мүмкін.

630
Примечание: условия труда общественных работ предусматривается в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующим в общественных работах, в приложении могут измениться виды работ и количества участвующих человек.