Түркістан қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 52/355-IV "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 3/21-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 сәуірде № 14-4-117 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 01-09/14 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 30.01.2013 № 01-09/14 хатымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/20-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2074 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Түркістан қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 52/355-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-4-110 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 7 қаңтардағы «Түркістан» газетінің 3-нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. Түркістан қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 19 915 104 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 334 509 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6 022 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 440 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 18 528 133 мың теңге;
2) шығындар – 20 010 338 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 13 015 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 14 562 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 547 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -108 249 мың теңге;

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 52/355-IV "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17 апреля 2012 года № 3/21-V. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 20 апреля 2012 года № 14-4-117. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 01-09/14)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 01-09/14).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/20-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2074), Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 15 декабря 2011 года № 52/355-IV "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-4-110, опубликовано 7 января 2012 года в номере 3-4 газеты «Туркистон») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 915 104 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 334 509 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 022 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 440 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 528 133 тысяч тенге;
2) затраты – 20 010 338 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 015 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 14 562 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 547 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -108 249 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 108 249 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14 562 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 547 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 95 234 мың теңге.»;
аталған шешімнің 1, 3 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      М.Ибраим
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков
Түркістан қалалық мәслихатының
2012 жылғы 17 сәуірдегі
№ 3/21-V шешіміне № 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 52/355-ІV шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
мың теңге
сыныбы
ішкі сыныбы
Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 108 249 тысяч тенге:
поступление займов – 14 562 тысяч тенге;
погашение займов – 1 547 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 95 234 тысяч тенге.»;
приложения 1, 2 указанного решения утвердить в новой редакции согласно приложениям 1, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   М.Ибраим
Секретарь городского маслихата             Г.Рысбеков
Приложение 1
к решению Туркестанского городского маслихата
от 12 марта 2012 года № 2/11-V
Приложение 1
к решению Туркестанского городского маслихата
от 15 декабря 2011 года № 52/355-ІV
Городской бюджет на 2012 год
Категория
Наименование
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Доходы

11 063
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
76 721
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
36 157
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
50 664
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 445 128
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 445 128
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
991 057
2
Әлеуметтiк көмек
946 941
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 058
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 058
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
920 773
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
203 463
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 386
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18 006
006
Тұрғын үй көмегі
62 575
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100 607
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 852
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15 977
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
439 611
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
40 259
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 037
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 110
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10 110
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44 116
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 116
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

11 063
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
76 721
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
36 157
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
50 664
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 445 128
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 445 128
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
991 057
2
Социальная помощь
946 941
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16 058
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 058
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
920 773
002
Программа занятости
203 463
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 386
005
Государственная адресная социальная помощь
18 006
006
Оказание жилищной помощи
62 575
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100 607
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 852
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 977
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
439 611
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40 259
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 037
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 110
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10 110
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44 116
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 116
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения