Аягөз ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 165 "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзiмдi әскери қызметке азаматтардың кезекті шақырылуын ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы N 551 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 қарашада N 2724 тіркелді. Күші жойылды - Аягөз ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 ақпандағы N 92 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Аягөз ауданы әкімдігінің 27.02.2013 N 92 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21 бабын, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы «Әскери қызмет және әскери қызметшілерінің мәртебесі туралы» Заңының 27 бабының 3 тармағын басшылыққа ала отырып, Аягөз ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2012 жылғы 20 наурыздағы № 165 «2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзiмдi әскери қызметке азаматтардың кезекті шақырылуын ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» (2012 жылы 12 сәуірдегі № 5-6-159 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2012 жылы 18 сәуірдегі № 35 «Аягөз жаңалықтары» газетінде жарияланды) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес, аталмыш қаулының 1 қосымшасы жаңа мазмұнда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Аягөз ауданы әкімінің орынбасары С. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Аягөз ауданының әкiмi                      Ә. Мұхтарханов
КЕЛІСІЛДІ:
Аягөз қаласының қорғаныс істері
жөніндегі біріккен бөлімі бастығының
міндетін атқарушы                          Қ. Кадрахунов
2012 жылғы 19 қазан
Аягөз қалалық және аудандық
iшкi iстер бөлiмiнің бастығы               Е. Тұрлыбеков
2012 жылғы 19 қазан
Аягөз аудандық медициналық
бiрлестiгiнің бастығы                      Ж. Жұмаханов
2012 жылғы 19 қазан
Аягөз ауданы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 19 қазандағы № 551
қаулысына қосымша
2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында
кезекті мерзiмдi әскери қызметке шақыруды жүргізу
үшін аудандық комиссияның құрамы
Ысқақов Сейлбек Әбиұрұлы
Аягөз ауданы әкiмiнің орынбасары, комиссия төрағасы;
Кадрахунов Қайрат Камалұлы
Аягөз қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi бастығының міндетін атқарушы, комиссия төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша).
Комиссия мүшелерi:
Жакупов Мұхтар Омарханұлы
Аягөз қалалық және аудандық iшкi істер бөлiмi бастығының орынбасары (келiсiм бойынша);
Санқайбаев Нұрлан Өртбайұлы
Аягөз аудандық медициналық бірлестігі бастығының орынбасары, медициналық комиссияның төрағасы (келiсiм бойынша);
Жақсыбаева Сәуле Төлеужанқызы
Аягөз аудандық медициналық бірлестігінің медбикесi, комиссия хатшысы (келiсiм бойынша).

О внесении изменения в постановление акимата Аягозского района от 20 марта 2012 года № 165 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 19 октября 2012 года N 551. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 ноября 2012 года за N 2724. Утратило силу постановлением акимата Аягозского района от 27 февраля 2013 года N 92
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аягозского района от 27.02.2013 N 92.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», пунктом 3 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление от 20 марта 2012 года № 165 «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-6-159 от 12 апреля 2012 года, опубликовано в газете «Аягөз жаңалықтары» 18 апреля 2012 года № 35) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аягозского района С. Искакова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аягозского района                     А. Мухтарханов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника объединенного отдела
по делам обороны города Аягоз              К. Кадрахунов
19 октября 2012 года
Начальник Аягозского районного и
городского отдела внутренних дел           Е. Турлыбеков
19 октября 2012 года
Начальник государственного
коммунального казенного
предприятия «Медицинское
объединение Аягозского района»             Ж. Жумаханов
19 октября 2012 года
Приложение к постановлению
акимата Аягозского района
от 19 октября 2012 года № 551
Состав районной призывной комиссии для проведения
очередного призыва на срочную воинскую службу
в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Искаков Сейлбек Абиурович
председатель комиссии, заместитель акима Аягозского района;
Кадрахунов Кайрат Камалович
заместитель председателя комиссии, исполняющий обязанности начальника объединенного отдела по делам обороны города Аягоз (по согласованию).
Члены комиссии:
Жакупов Мухтар Омарханович
заместитель начальника Аягозского районного и городского отдела внутренних дел (по согласованию);
Санкайбаев Нурлан Ортбаевич
председатель медицинской комиссии, заместитель начальника медицинского объединения Аягозского района (по согласованию);
Жаксыбаева Сауле Толеужановна
секретарь комиссии, медицинская сестра медицинского объединения Аягозского района (по согласованию).