"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 маусымдағы N 5/1-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 маусымда N 5-7-118 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 10/8-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-7-107 тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы «Бесқарағай тынысы» газетінің № 4, 5 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 қосымшадағы «Шығындар» 2 бөлімінде келесі функционалдық топтар жаңа редакцияда жазылсын:
«жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы - 231866 мың теңге;
«білім беру» 04 функционалдық тобы - 1229191 мың теңге;
«әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы - 194361 мың теңге;
«тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы - 431604 мың теңге;
«мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы - 114855 мың теңге.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                                    Т. ШЕБАРШОВА
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы                                Қ. САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 18 маусымдағы

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 июня 2012 года N 5/1-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 июня 2012 года за N 5-7-118. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 10/8-V
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2012 N 10/8-V.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-107, опубликовано в газете «Бесқарағай тынысы» 14 января 2012 года, за № 4, 5) следующие изменения:
в приложении 1 в разделе 2 «Затраты» следующие функциональные группы изложить в новой редакции:
функциональная группа 01 «государственные услуги общего характера» - 231866 тысяч тенге;
функциональная группа 04 «образование» - 1229191 тысяч тенге;
функциональная группа 06 «социальная помощь и социальное обеспечение» - 194361 тысяч тенге;
функциональная группа 07 «жилищно-коммунальное хозяйство» - 431604 тысяч тенге;
функциональная группа 08 «культура, спорт, туризм и информационное пространство» - 114855 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                              Т. ШЕБАРШОВА
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата                                 К. САДЫКОВ
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного маслихата
от 18 июня 2012 года

30572
063
"Назарбаев зияткерлік мектептер" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға
331
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
13743
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
73240
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
24427
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9960
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
308
020
Жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
10709
023
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
3450
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48813
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
48813
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
194361
2
Әлеуметтiк көмек
173785
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
173785
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
37247
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7337
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9283
006
Тұрғын үй көмегі
3484
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55786
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5341
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32727
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11164
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
550
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10866
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20576
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20576
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19415
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

30572
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
331
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
13743
9
Прочие услуги в области образования
73240
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
24427
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9960
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
308
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10709
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3450
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48813
037
Строительство и реконструкция объектов образования
48813
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
194361
2
Социальная помощь
173785
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
173785
002
Программа занятости
37247
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7337
005
Государственная адресная социальная помощь
9283
006
Жилищная помощь
3484
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55786
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5341
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32727
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11164
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
550
023
Обеспечение деятельности центров занятости
10866
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20576
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
19415
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

33055
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
6336
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
18609
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
8110
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
24906
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
24906
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мәдениет және тілдерді дамытуда мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19817
003
Мемлекеттік органдарды құрделі шығындары
1080
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
4009
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
58330
1
Ауыл шаруашылығы
25998
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
011
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
461
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, қаржы және кәсіпкерлік бөлімі
2270
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2270
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
23728
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16122
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
5606
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2000
6
Жер қатынастары
9867
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9867
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4867
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
22465
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
0

33055
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
6336
007
Функционирование районных (городских) библиотек
18609
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8110
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
24906
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
24906
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19817
003
Капитальные расходы государственных органов
1080
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
4009
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
58330
1
Сельское хозяйство
25998
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
0
003
Капитальные расходы государственных органов
0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
0
461
Отдел экономики, финансов и предпринимательства района (города областного значения)
2270
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов
2270
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
23728
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16122
003
Капитальные расходы государственных органов
5606
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2000
6
Земельные отношения
9867
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9867
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4867
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
5000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22465
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
0