Жануарларды, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты алып қоюсыз міндетті залалсыздандыру (зарарсыздандыру) және қайта өңдеу кезінде құнын өтеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы N 406 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 маусымда N 5-8-151 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 775 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 30.05.2013 № 775 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 18) тармақшасы, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 Заңының 10-бабы 2-тармағының 7) тармақшасы, «Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесімдерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 407 қаулысының 24-тармағы негізінде, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жануарларға және адам денсаулығына ерекше қауіп төндіретін жануарларды, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты алып қоюсыз міндетті залалсыздандыру (зарарсыздандыру) және қайта өңдеу кезінде жануардың бір басының және жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың бір килограмының нарықтық құнының 30 %-нан аспайтын мөлшердегі құны жергілікті бюджет есебінен өтелсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. А. Нұрғожинға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жариялағанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                           Г.Акулов
Келісілді:
«ҚР АШМ ветеринарлық бақылау
және қадағалау комитетінің
Бородулиха ААИ» ММ бастығы                            Т.Қадыров
2012 жыл 28 мамыр
ҚР ДСМ МСЭҚКД ШҚО
Бородулиха ауданы бойынша
басқармасының бастығы                              Ғ.Сүлейменов
2012 жыл 28 мамыр

О возмещении стоимости при обязательном обезвреживании (обеззараживании) и переработке без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 мая 2012 года N 406. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июня 2012 года за N 5-8-151. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30 мая 2013 года № 775
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30.05.2013 № 775.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 7) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 «О ветеринарии», пункта 24 Постановления Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407 «Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии», акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Возместить стоимость при обязательном обезвреживании (обеззараживании) и переработке без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих особую опасность для здоровья животных и человека за счет местного бюджета в размере, не превышающем 30 % от рыночной стоимости одной головы животного и одного килограмма продукции и сырья животного происхождения.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Нургожина А. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                        Г. Акулов
Согласовано:
Начальник ГУ «Бородулихинская
Региональная Территориальная Инспекция
Комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан»                      Т. Кадиров
28 мая 2012 года
Начальник Управления Департамента
Комитета гос. сан. эпид. надзора
Министерства Здравоохранения
Республики Казахстан
Восточно-Казахстанской области
по Бородулихинскому району                        Г. Сулейменов
28 мая 2012 года