Күршім ауданының Оң жақ Қалжыр ауылына шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 маусымдағы N 2548 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 шілдеде N 2597 тіркелді. Күші жойылды (Күршім ауданының әкімі аппаратының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 01-05/137 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Күршім ауданының әкімі аппаратының 2013.01.22 № 01-05/137 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасына, Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2012 жылғы 3 мамырдағы № 364 ұсынысын қарап, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданының Оң жақ Қалжыр ауылындағы ұсақ малдары арасында сарып ауруы шығуына байланысты, шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау Министрлігі мемлекеттік санитариялық эпидемиялық қадағалау Комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Департаментінің Күршім ауданы бойынша мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық басқармасының бастығы (М. Садуақасова) және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық қадағалау және бақылау Комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясының бастығы (Ә. Шапатов) тұрғындар арасында сарып ауруының алдын алу бойынша жеке және заңды тұлғалар орындауға міндетті санитарлық-эпидемиологиялық және эпидемияға қарсы іс-шаралары орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Қалжыр ауылдық округінің әкіміне (Е. Көшкіншінов) шектеу белгіленген аумақтан ауыл шаруашылығы жануарларын әкелу және осы аймақтан алып кету, ауыл шаруашылығы жануарлары шикізаттарын, өнімдерін дайындау және өткізу, еңбекті ұйымдастыру және басқа да әкімшілік шаруашылық шараларды Қазақстан Республикасының ветеринария саласындағы заңнамаларда белгіленген ережелерді сақтай отырып жүргізу тапсырылсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М. Қалеловқа жүктелсін.
5. Қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданы әкімі                       А. Сеитов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық қадағалау және бақылау
Комитетінің Күршім аудандық
аумақтық инспекциясының бастығы            Ә. Шапатов
2012 жылғы 16 маусым
Қазақстан Республикасы
денсаулық сақтау Министрлігі
мемлекеттік санитариялық
эпидемиялық қадағалау Комитеті
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
Департаментінің Күршім ауданы бойынша
мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық
басқармасының бастығы                      М. Садуақасова
2012 жылғы 16 маусым

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в селе Право Усть Калжыр Курчумского района
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 18 июня 2012 года N 2548. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 июля 2012 года за N 2597. Утратило силу (письмо аппарата акима Курчумского района от 22 января 2013 года № 01-05/137)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Курчумского района от 22.01.2013 № 01-05/137).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, рассмотрев представление № 364 от 3 мая 2012 года главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумского района, акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота, ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в селе Право Усть Калжыр Курчумского района.
2. Рекомендовать начальнику управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Курчумскому району департамента комитета государственного санитарного эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области (М. Садуакасова) и начальнику Курчумской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (А. Шапатов) обеспечить контроль исполнения физическими и юридическими лицами обязательных санитарно-эпидемиологических и противоэпидемических мероприятий по профилактике заболеваемости бруцеллезом среди населения.
3. Поручить акиму Калжырского сельского (Е. Кошкиншинов) округа проводить ввоз на территорию и вывоз с режимной территории сельскохозяйственных животных, заготовку и реализацию продукции, сырья животного происхождения, организацию труда и другие административно-хозяйственные мероприятия с соблюдением правил, установленных законодательными актами Республики Казахстан в области ветеринарии.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Калелова.
5. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района                    А. Сеитов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Курчумской районной
территориальной инспекции
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Шапатов
16 июня 2012 года
Начальник управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
по Курчумскому району
Департамента Комитета государственного
санитарного эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
по Восточно-Казахстанской области          М. Садуакасова
16 июня 2012 года