Көкпекті ауданының Шұғылбай селолық округінде ветеринарлық тәртібін орнату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы N 204 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 27 маусымда N 5-15-108 тіркелді. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 410 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012.12.19 N 410 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына сәйкес Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданының Шұғылбай селолық округінде мүйізді ірі қара және мүйізді ұсақ мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу қойылған шаралар орнатумен ветеринарлық тәртіп орнатылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы Министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекциясына (Мұқашев С.Н.), Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау Министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Департаменті Көкпекті ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау басқармасына (Г.Қ. Абдрасулова), аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөліміне (Теміржанов М.Қ.) шектеу қойылған шаралардың орындалуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау Министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Департаменті Көкпекті ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау басқармасына (Г.Қ.  Абдрасулова) (келісімі бойынша) жеке және заңды тұлғалармен міндетті санитарлық-эпидемиологиялық шаралардың орындалуын ұйымдастыруды және қамтамасыз етуді ұсынылсын.
4. Шұғылбай селолық округінің әкімінің міндетін атқарушысына (Назарханова А.Ү.) Қазақстан Республикасының ветеринария саласындағы заңнамалық актілерімен белгіленген ережелерді сақтай отырып, тәртіп орнатылған аумаққа ауыл шаруашылық малдарын аумаққа кіргізу және аумақтан шығаруды, мал өнімдерінің шикізатынан дайындалған өнімдерді дайындау мен сатуды, еңбекті ұйымдастыру мен басқа да әкімшілік–шаруашылық шараларды жүргізуді қамтамасыз ету тапсырылсын.

Об установлении ветеринарного режима в Шугылбайском сельском округе Кокпектинского района
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 31 мая 2012 года N 204. Зарегистрировано управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июня 2012 года за N 5-15-108. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района от 19 декабря 2012 года N 410
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района от 19.12.2012 N 410.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий в Шугылбайском сельском округе Кокпектинского района в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого и мелкого рогатого скота.
2. Рекомендовать Кокпектинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (С.Н. Мукашев), Департаменту комитета санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области управление государственного эпидемиологического надзора по Кокпектинскому району (Г.К. Абдрасулова), районному отделу сельского хозяйства и ветеринарии (М.К. Темиржанов) обеспечить выполнение ограничительных мероприятий.
3. Рекомендовать Департаменту комитета санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области управление государственного эпидемиологического надзора по Кокпектинскому району (Г.К. Абдрасулова) организовать и контролировать исполнение физическими и юридическими лицами обязательных санитарно-эпидемиологических мероприятий.
4. Поручить исполняющей обязанности акима Шугылбайского сельского округа (Назарханова А.У.) обеспечить ввоз на территорию и вывоз с режимной территории сельскохозяйственных животных, заготовку и реализацию продукции, сырья животного происхождения, организацию труда и другие административно-хозяйственные мероприятия с соблюдением правил, установленных законодательными актами Республики Казахстан в области ветеринарии.

5. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Рамиль Нығметжанұлы Сағандықовқа жүктелсін.
Көкпекті ауданының әкімі                   Д. Мусин
КЕЛІСІЛДІ:
ҚР АШМ Ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетінің Көкпекті
аудандық аумақтық инспекциясының
бастығы                                    С. Мұқашев
«31» мамыр 2012 жыл
ҚР ДСМ МСЭҚК ШҚО
бойынша Департаментінің
Көкпекті ауданы бойынша
МСЭҚ басқармасының бастығы                 Г. Абдрасулова
«31» мамыр 2012 жыл

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Рамиля Нигметжановича.
Аким Кокпектинского района                 Д. Мусин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Кокпектинской
районной территориальной
инспекции Комитета
ветеринарного контроля и надзора
МСХ РК района                              С. Мукашев
«31» мая 2012 года
Начальник управления УГСЭН
по Кокпектинскому району
ДКГЭН МЗ РК по ВКО                         Г. Абдрасулова
«31» мая 2012 года