2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 9-74/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 қаңтарда N 2800 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 221-03/13 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 29.11.2013 N 221-03/13 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 7375 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2781 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1234 және 5 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 535 959,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 805 696,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 637,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері- 4 694 626,0 мың теңге;
2) шығындар - 5 628 293,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 39 832,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44 141,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 309,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -132 166,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 132 166,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Үржар аудандық мәслихатының 01.02.2013 N 10-95/V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.03.2013 № 11-100/V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.07.2013 № 17-155/V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.08.2013 № 18-172/V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.10.2013 № 19-180/V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.11.2013 № 20-189/V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2013 № 21-201/V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджет қызметтерін асыратын жеке тұлғаларға салынатын жеке табыс салығынан, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығынан табысты үлестіру нормативі 2013 жылға 100 пайыз мөлшерінде Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2781 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес ескерілсін.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 9-74/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 января 2013 года N 2800. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29 ноября 2013 года № 221-03/13)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29.11.2013 № 221-03/13).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 8/99-V от 07 декабря 2012 года «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1234 и 5 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 535 959,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 805 696,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 637,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4 694 626,0 тысяч тенге;
2) затраты -5 628 293,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 832,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 141,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 309,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -132 166,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 132 166,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Урджарского районного маслихата от 01.02.2013 № 10-95/V (вводится в действие с 01.01.2013); от 05.03.2013 № 11-100/V (вводится в действие с 01.01.2013); от 15.07.2013 № 17-155/V (вводится в действие с 01.01.2013); от 22.08.2013 № 18-172/V (вводится в действие с 01.01.2013); от 09.10.2013 № 19-180/V (вводится в действие с 01.01.2013); от 08.11.2013 № 20-189/V (вводится в действие с 01.01.2013); от 18.12.2013 № 21-201/V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть на 2013 год нормативы распределения доходов в бюджет района индивидуального подоходного налога с физических лиц, индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов согласно решению Восточно-Казахстанского областного маслихата № 8/99-V от 07 декабря 2012 года «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781).

3. Аудандық қазынашылық басқармасы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап белгіленген нормативтер бойынша аудан бюджетіне кірістер сомасын есептеуді жүргізсін.
4. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238 бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда еңбекақылары жиырма бес пайызға жоғары жалақыларымен тарифтік ставкалары белгіленсін.
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілетті органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
5. Аудандық бюджетке 2013 жылға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1 047 117,0 мың теңге қарастырылсын, соның ішінде: ағымдағы нысаналы трансферттер 688 597,0 мың теңге және даму трансферттер көлемі 358 520,0 мың теңге.
6. Аудандық бюджетке 2013 жылға облыстық бюджеттен берілетін 241 119,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
7. Республикалық бюджет есебінен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредитке 44 141,0 мың теңге қарастырылсын.
8. Аудандық мәслихаттың ревизиялық комиссиясының таралуына байланысты жоғары тұрған бюджетке «Облыстық ревизиялық комиссиясы» мемлекеттік мекемесінің құрылуына байланысты трансфертті қайтару 1688,0 мың теңге қарастырылсын.

3. Районному управлению казначейства с 1 января 2013 года производить зачисление сумм доходов в бюджет района по установленным нормативам.
4. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета 1 047 117,0 тысяч тенге, в том числе: целевые текущие трансферты 688 597,0 тысяч тенге и трансферты на развитие 358 520,0 тысяч тенге.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета 241 119,0 тысяч тенге.
7. Предусмотреть из республиканского бюджета кредитование местных исполнительных органов для реализации мер социальной поддержки специалистов 44 141,0 тысяч тенге.
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год возврат трансфертов в областной бюджет, в связи с упразднением ревизионных комиссий районных маслихатов и созданием государственного учреждения «Ревизионная комиссия области» в сумме 1688,0 тысяч тенге.

9. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2013 жылға 15600,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
10. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті дамытудың бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен түсетін субвенция көлемi 3 667 627,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 15 600,0 тысяч тенге.
10. Утвердить перечень бюджетных программ на реализацию инвестиционных бюджетных проектов на 2013 год, согласно приложения 2.
11. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих к секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год, согласно приложения 3.
12. Утвердить в районном бюджете объемы субвенций, поступаемых из областного бюджета на 2013 год, в сумме 3 667 627,0 тысяч тенге.