Қаратөбе аудандық мәслихатының 2009 жылғы 2 наурыздағы № 10-8 "Қаратөбе ауданы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 5-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қазанда № 3099 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 желтоқсандағы № 19-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 18.12.2012 № 19-6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе ауданы бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2009 жылғы 2 наурыздағы № 10-8 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-9-78 тіркелген, 2009 жылғы 20 наурызда аудандық газетінің "Қаратөбе өңірі" № 12 жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
1 тармақ мынадай мазмұндағы 8) тармақшасымен толықтырылсын:
"8) Ұлы Отан соғысқа қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген адамдарға, олардың жесірлеріне, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына, тылда еңбек етіп, әскери қызмет өткерген азаматтарға, санаторлық-курорттық емделуге әлеуметтік көмек ағымдағы жылға жергілікті бюджет есебінен бөлінген қаржы көлемінде көрсетіледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  А. Оразова
Мәслихаты хатшысы                Б. Тойшыбаев

О внесении дополнения в решение Каратобинского районного маслихата от 2 марта 2009 года № 10-8 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по Каратобинскому району"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно Казахстанской области от 28 сентября 2012 года № 5-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 октября 2012 года № 3099. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 декабря 2012 года № 19-6
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.12.2012 № 19-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц приравненных к ним" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по Каратобинскому району" от 2 марта 2012 года № 10-8 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-9-78, опубликовано 20 марта 2009 года в районной газете "Қаратөбе өңірі" № 12) следующие дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненных к ним, их вдовам, семьям погибших военнослужащих, гражданам трудившимся и проходившим воинскую службу в тылу, социальная помощь на предоставление санаторно-курортного лечения в пределах средств, предусмотренных местным бюджетом на соответствующий год.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии              А. Оразова
Секретарь маслихата              Б. Тойшыбаев