Тасқала ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 338 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 3121 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 352 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 03.12.2013 № 352 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" № 836 қаулысына сәйкес және жұмыс берушiлердiң өтiнiмi бойынша аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Тасқала ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейi арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Тасқала ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландандыру көздерi бекiтiлсiн және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. "Тасқала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды алсын.
4. Аудан әкімдігінің "Тасқала ауданы бойынша 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" 2012 жылғы 29 ақпандағы № 46 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7-11-157 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 27 сәуірде "Екпін" газетінің № 18 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Л. Жұбанышқалиеваға жүктелсiн.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                      Қ. Мусин
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысы
Тасқала ауданының Қорғаныс
iстер жөнiндегi бөлiмi"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________А. Жұбанышқалиев
23.11.2012 ж.
Батыс Қазақстан облысы
Тасқала ауданының
прокуратурасы, аудан
прокурорының міндетін
атқарушы
_____________Н. Макатов
23.11.2012 ж.
"Батыс Қазақстан облысының
iшкi iстер Департаментi
"Тасқала ауданының iшкi
iстер бөлiмi" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________С. Изимов
23.11.2012 ж.
Аудан әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 23 қарашадағы
№ 338 қаулысымен
бекітілген
Тасқала ауданы бойынша
қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық
жұмыстардың түрлерi, көлемi мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
және оларды қаржыландандыру көздерi
және қоғамдық жұмыстарға айқындалған
сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
"Ақтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 5-20 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
250 ауладан кем емес
"Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 5-20 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
250 ауладан кем емес
"Достық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 5-20 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
250 ауладан кем емес
"Қазақстан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 5-20 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
250 ауладан кем емес
"Қосшы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 5-20 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
150 ауладан кем емес
"Мереке ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 5-20 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
250 ауладан кем емес
"Мерей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 5-20 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
400 ауладан кем емес
"Шежін ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 5-20 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
300 ауладан кем емес
"Тасқала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету

Об организации и финансировании общественных работ по Таскалинскому району
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2012 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 декабря 2012 года № 3121. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 3 декабря 2013 года № 352
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 03.12.2013 № 352 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования)
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Таскалинском районе, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложения на общественные работы по Таскалинскому району.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры вытекающие, из настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
4. Признать утратившим силу постановление акимата района "Об организации и финансировании общественных работ по Таскалинскому району на 2012 год" 29 февраля 2012 года № 46 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-11-157, опубликовано 27 апреля 2012 года в газете "Екпін" № 18).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Жубанышкалиеву.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                      К. Мусин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Таскалинского района
Западно-Казахстанской области"
_____________А. Жубанышкалиев
23.11.2012 г.
Исполняющий обязанности
прокурора района, Прокуратура
Таскалинского района
Западно-Казахстанской области
_____________Н. Макатов
23.11.2012 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Таскалинского района
Департамента внутренних дел
Западно-Казахстанской области"
_____________С. Изимов
23.11.2012 г.
Утвержден
постановлением акимата района
от 23 ноября 2012 года № 338
Перечень организаций,
в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы
и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования и определение
спроса и предложении на общественные
работы по Таскалинскому району
Перечень организаций
Виды
обществен-
ных работ
Объемы общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского аульного округа"
оказание помощи в делопро-
изводстве, доставке корреспон- денции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
не менее 250 дворов
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставке корреспон- денции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
не менее 250 дворов
Государственное учреждение "Аппарат акима Достыкского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставке корреспон- денции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
не менее 250 дворов
Государственное учреждение "Аппарат акима Казахстанского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставке корреспон- денции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
не менее 250 дворов
Государственное учреждение "Аппарат акима Косщинского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставке корреспон- денции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
не менее 150 дворов
Государственное учреждение "Аппарат акима Мерекенского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставке корреспон- денции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
не менее 250 дворов
Государственное учреждение "Аппарат акима Мерейского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставке корреспон- денции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
не менее 400 дворов
Государственное учреждение "Аппарат акима Чижинского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставке корреспон- денции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 5-20 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
не менее 300 дворов
Государственное учреждение "Аппарат акима Таскалинского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставке корреспон- денции

кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 20-40 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Халық және мал санақтарын жүргізуге көмек көрсету
2000 ауладан кем емес
"Тасқала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 20-50 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Батыс қазақстан облысы Тасқала ауданының прокуратурасы
Іс құжаттарын тігуге көмектесу
2000 Іс тігу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты көгалдандыру, көркейту және тазалау, саябақтар шаруашылығын сақтау және дамыту жұмыстарына көмектесу
300 шаршы метр
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының Тасқала аудандық "Балалар-
жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Спорттық шаралар өткізуге көмек көрсету
5 шарадан кем емес
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету
кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 20-40 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті "Тасқала аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
iс-қағаз жүргiзуге көмек көрсету
кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Тасқала ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
аумақты жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
"Тасқала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекеме
iс-қағаз жүргiзуге, қағаз тасуға көмек көрсету

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
оказание помощи в переписи населения и животных
не менее 2-х тысяч дворов
Государственное учреждение "Аппарат акима Таскалинского района"
оказание помощи в делопро-
изводстве, доставке корреспон- денции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-50 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
Прокуратура Таскалинского района Западно-
Казахстанской области
оказание помощи в подшивке документов
2000 дел
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в благо-
устройстве, озеленении и очищении территорий
300 квадратных метров
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детско-
юношеская спортивная школа Таскалинского района"
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в проведении спортивных мероприятии
не менее 5-и мероприятии
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Таскалинского района Западно-
Казахстанской области"
оказание помощи в делопроизводстве, доставке корреспонденции
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Таскалинского района Департамента внутренних дел Западно-
Казахстанской области"
оказание помощи в делопро-
изводстве
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
Государственное коммунальное казенное предприятие "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района
оказание помощи в уборке территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Государственное учреждение "Таскалинский районный отдел занятости и социальных программ"
оказание помощи в делопро-
изводстве, доставке корреспон- денции

кiрiс және шығыс құжаттарды келуiне қарай тiркеу және тiгу, 20-30 құжаттарды жеткiзу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
"Садық Жақсығұлов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі,
Кузнецов негізгі мектебінің аумағын жинауға көмек көрсету
3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
кестенің жалғасы
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным (айына)
Ұсыныс (айына)
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
4
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
4
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
4
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
4
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
4
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
4
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
4
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
4
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
23
23
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
5
5
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
2
2
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
1
1
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
2
2
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
2
2
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
12
12
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
4
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
3
3

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-30 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Государственное учреждение "Средняя обще-
образовательная школа имени Садыка Жаксыгулова"
оказание помощи в уборке территории Кузнецов-
ской основной школы
не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
продолжение таблицы
Размер оплаты труда участников
Источник финансирования
Спрос по заявкам
(в месяц)
Предло-
жение
(в месяц)
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
23
23
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
5
5
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
2
2
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
1
1
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
2
2
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
2
2
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
12
12
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
3
3