"Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 19 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 8 ақпанда № 8330 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 146 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 08.02.2018 № 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда № 5463 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2009 жылғы 20 ақпанда № 27 (1450) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес салық органы есептеген салықтардың сомасы туралы хабарлама;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес салықтық тексеру нәтижелері туралы хабарлама;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес тарату салық есептілігін табыс еткен күннен бастап тарату салықтық тексеру аяқталған күнге дейінгі кезең үшін салықтардың және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың есепке жазылған сомалары туралы хабарлама;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының салық заңнамасында белгіленген мерзімде салық есептілігінің табыс етілмеуі туралы хабарлама;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес салық берешегін өтеу туралы хабарлама;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес дебиторлардың банк шоттарындағы ақшадан өндiрiп алу туралы хабарлама;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес камералдық бақылау нәтижелерi бойынша салық қызметі органдары анықтаған бұзушылықтарды жою туралы хабарлама;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес салықтық тексеру нәтижелері туралы хабарламаға және (немесе) хабарламаға шағымды қарау нәтижелері бойынша шығарылған жоғары тұрған салық қызметі органының шешіміне салық төлеушінің (салық агентінің) шағымын қараудың қорытындылары туралы хабарлама;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының салық заңнамасын бұзушылықтарды жою туралы хабарлама;

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 19. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 февраля 2013 года № 8330. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 146.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 08.02.2018 № 146 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 декабря 2008 года № 5463, опубликован в газете "Юридическая газета" от 20 февраля 2009 года № 27 (1624)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить формы:
1) уведомления о сумме налогов, исчисленных налоговым органом, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) уведомления о результатах налоговой проверки согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) уведомления о начисленных суммах налогов и других обязательных платежей в бюджет, обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений за период с даты представления ликвидационной налоговой отчетности до даты завершения ликвидационной налоговой проверки согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) уведомления о непредставлении налоговой отчетности в срок, установленный налоговым законодательством Республики Казахстан, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) уведомления о погашении налоговой задолженности согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) уведомления об обращении взыскания на деньги на банковских счетах дебиторов согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) уведомления об устранении нарушений, выявленных органами налоговой службы по результатам камерального контроля, согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) уведомления об итогах рассмотрения жалобы налогоплательщика (налогового агента) на уведомление о результатах налоговой проверки и (или) решение вышестоящего органа налоговой службы, вынесенное по результатам рассмотрения жалобы на уведомление, согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) уведомления об устранении нарушений налогового законодательства Республики Казахстан согласно приложению 9 к настоящему приказу;

10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің орналасқан жерін (жоқтығын) растау туралы хабарлама;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес салық есептілігін кері қайтарып алу туралы хабарландыру;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес салықтық тексеру жүргізу туралы хабарландыру;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес салықтық тексеру актісіне қорытынды;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес камералды бақылау нәтижелері бойынша қорытынды;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұру туралы немесе салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұрудан бас тарту туралы шешім;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес арнаулы салық режимін қолдану туралы және арнаулы салық режимін қолданудан бас тарту туралы шешім;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес бақылауды тағайындау туралы шешім;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес бақылауды белгілеу туралы шешімге қосымша шешім;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің, төлеушінің кедендік төлемдер, салықтары және өсімпұлдары бойынша берешегінің есебіне мүлікке билік етуін шектеу туралы шешім;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің, төлеушінің кеден төлемдерi, салықтары және өсімпұлдары бойынша берешегінің есебіне билік етуі шектелген мүлік тізімдемесінің актісі;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің (салық агентінің) кассасы бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы салық органының өкімі;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің (салық агентінің) билік етуі шектелген мүлкін өндіріп алу туралы қаулы;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес электронды құжат алмасу кезінде электрондық цифрлық қолтаңбаны пайдалану және тану туралы келісім;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес тауар чегі;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес тауар чегінің кітабы;
26) осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес қолма-қол ақшаны есепке алу кітабы;
27) осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес фискалдық есепті алу актісі;
28) осы бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес салықтық талап;
29) осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес салық заңнамасының бұзушылықтарын жою туралы талап;
30) осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебінен алудан бас тарту туралы шешім;

10) уведомления о подтверждении места нахождения (отсутствия) налогоплательщика согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) извещения об отзыве налоговой отчетности согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) извещения о проведении налоговой проверки согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) заключения к акту налоговой проверки согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) заключения по результатам камерального контроля согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) решения о приостановлении представления налоговой отчетности или об отказе в приостановлении представления налоговой отчетности согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) решения о применении специального налогового режима или об отказе в применении специального налогового режима согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) решение о назначении контроля согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) дополнительного решения к решению о назначении контроля согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) решения об ограничении в распоряжении имуществом в счет налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента), задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням плательщика согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) акта описи ограниченного в распоряжении имущества в счет налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента), задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням плательщика согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) распоряжения налогового органа о приостановлении расходных операций по кассе налогоплательщика (налогового агента) согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) постановления об обращении взыскания на ограниченное в распоряжении имущество налогоплательщика (налогового агента) согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) соглашения об использовании и признании электронной цифровой подписи при обмене электронными документами согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) товарного чека согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) книги товарных чеков согласно приложению 25 к настоящему приказу;
26) книги учета наличных денег согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) акта снятия фискального отчета согласно приложению 27 к настоящему приказу;
28) налогового требования согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) требования об устранении нарушений налогового законодательства согласно приложению 29 к настоящему приказу;
30) решения об отказе в снятии с регистрационного учета по налогу на добавленную стоимость согласно приложению 30 к настоящему приказу;

31) осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес, дебиторлардың банкноттарындағы ақшадан өндіріп алу туралы хабарлама;
32) осы бұйрыққа 32-қосымшаға сәйкес төлеушінің кассасы бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы кеден органының өкімі;
33) осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес төлеушінің билік етуі шектелген мүлкін өндіріп алу туралы қаулы;
34) осы бұйрыққа 34-қосымшаға салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің есебіне мүлікке билік етуін шектеу туралы шешімінің және мүлік тізімдемесінің актісінің күшін жою туралы шешім;
35) осы бұйрыққа 35-қосымшаға сәйкес қолданылатын салық салу режимі туралы хабарлама;
36) осы бұйрыққа 36-қосымшаға сәйкес дара кәсіпкерлерге арналған арнаулы салық режимін қолдануға патент нысандары бекітілсін.";
осы бұйрыққа 1-36 қосымшаларға сәйкес 1-36 қосымшалармен толықтырылсын.
2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы бұйрықтың № 37-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.";
осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес 37-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ә.С. Жұмаділдаев) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан туындалған қатынастарға таратылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Салық органы есептеген салықтардың сомасы туралы
Хабарлама
20__жылғы ___ ________ № ________
____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"

31) уведомления об обращении взыскания на деньги на банковских счетах дебиторов согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) распоряжения таможенного органа о приостановлении расходных операций по кассе плательщика согласно приложению 32 к настоящему приказу;
33) постановления об обращении взыскания на ограниченное в распоряжении имущество плательщика согласно приложению 33 к настоящему приказу;
34) решение об отмене решения об ограничении в распоряжении имуществом и акта описи имущества в счет налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента), задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням плательщика согласно приложению 34 к настоящему приказу;
35) уведомления о применяемом режиме налогообложения согласно приложению 35 к настоящему приказу;
36) патента на применение специального налогового режима для индивидуальных предпринимателей согласно приложению 36 к настоящему приказу.";
дополнить приложениями 1-36 соответственно приложениями 1-36 к настоящему приказу.
Пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению 37 к настоящему приказу.
дополнить приложением 37 согласно приложения 37 к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2013 года.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Жамишев
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о сумме налогов, исчисленных налоговым органом
"_____" ________________ 20 ___ год № ________
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)

Сіз 20__ жылдың "1" қазаны мерзіміне дейін осы соманы төлеуіңіз тиіс.
Осы хабарламада көрсетілген осы соманы мерзімінде төлемеген жағдайда Салық кодексінің 610-бабына белгіленген мөлшерде өсімақы есептеледі.
Осы хабарламада көрсетілген мерзімде есептелген салық сомасын бюджетке төлемеген жағдайда, Сізді Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы Қазақстан Республикасының кодексімен әкімшілік жауапкершілікке тарту мәселесі қаралатын болады.
Салық кодексінің 686-бабына сәйкес Сіз салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетін (әрекетсіздігін) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағым арыз беруге құқыңыз бар.
Салық органының басшысы _____________________________________
(аты-жөні, қолы, мөр)
Хабарламаны алдым ___________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, СТН (ЖСН), қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге тапсырылды ________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге жіберді ______________________________
(жіберу және (немесе) фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Салықтық тексеру нәтижелері туралы
Хабарлама
20 __ ж. "____" ___________ № ______
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 607-бабынаcf1 сәйкес
және ________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
20__ ж. "__" ______ салық тексеруінің актісі негізінде Сізді
_____________________________________________________________________
салық төлеушінің аты-жөні немесе толық атауы, жағдайда сәйкестендіру нөмірі) мекен-жайы))
БСН, ЖСН _________________________ СТН ______________________________
1) ____________________________________________________________
(тексерілетін кезең)
үшін салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың және өсімақылардың есептелген сомасы туралы:
теңге
_____________________________________
(төлемнің коды, атауы)
_______________________
(төлемнің сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_____________________________________
(төлемнің коды, атауы)
________________________
(төлемнің сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_____________________________________
(төлемнің коды, атауы)
_______________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
____________________________________
(төлемнің коды, атауы)
_______________________
(төлемнің сомасы)
_______________
(өсімақы сомасы)
Жиыны
_______________________
(төлемнің сомасы)
_______________
(өсімақы сомасы)

В срок до "1" октября 20 ____ года Вам необходимо уплатить
данную сумму.
В случае неуплаты данной суммы в срок, указанный в настоящем
уведомлении, начисляется пеня в размере, установленном статьей 610
Налогового кодекса.
В случае неуплаты исчисленных сумм налогов в бюджет в срок,
указанный настоящим уведомлением, будет рассмотрен вопрос о
привлечении Вас к административной ответственности в соответствии с
Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьей 686 Налогового кодекса Вы имеете
право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов
налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Руководитель
налогового органа ___________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил _________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, РНН (ИИН), подпись, дата)
Уведомление
вручено налогоплательщику ___________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа, подпись, дата)
Уведомление
отправлено налогоплательщику ________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о результатах налоговой проверки
"_____" ________________ 20 ___ год № ________
В соответствии со статьей 607 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и
на основании акта налоговой проверки
от "____"__________20___г____________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
уведомляет Вас_______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование налогоплательщика)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер
(ИИН/БИН) ___________________________________________________________
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН) _______________________
1) о начисленной сумме налогов и других обязательных платежей в
бюджет, обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений и
пени:
тенге
________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
Итого
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
за___________________________________________________________________
(проверяемый период)

2) ______________________________________________________ үшін
(тексерілетін кезең)
бюджетке төленуге жатпайтын кемітілген залал сомасы туралы:
теңге
__________________________________________________________________________________
(залал сомасы)
3) _______________________________________________________ үшін
(тексерілетін кезең)
бюджетке төленуге жатпайтын есепке жатқызылатын қосылған құн салығының қайтарылуға расталмаған, есепке жазылған салық сомасынан асып кету сомасы туралы:
теңге
_______________________________________
(салық коды, атауы)
________________________________________
(салық сомасы)
4) _______________________________________________________ үшін
(тексерілетін кезең)
бюджеттен қайтарылған және қайтарылуы расталмаған қосылған құн салығының асып кету сомасы туралы:
теңге
_____________________________
(салық коды, атауы)
______________________
(салық сомасы)
________________________
(өсімақы сомасы)
5) ______________________________________________________ үшін
(тексерілетін кезең)
бюджетке төленуге жатпайтын қайтарылуға расталмаған, резидент еместердің табыстарының төлем көзінен ұсталған корпоративтік (жеке) табыс салығының сомасы туралы
теңге
________________________________________
(салық коды, атауы)
________________________________________
(салық сомасы)
Салық кодексінің 608-бабының 2-тармағына сәйкес Сізге осы хабарлама тапсырылған алаған күннен кейінгі күннен бастап отыз жұмыс күні
ішінде _________________ мөлшеріндегі соманы ________________________
(салық қызметі органының атауы)
СТН, БСН ______________________________ № ____________________ шотына
(салық қызметі органының атауы
____________________________________________________ төлеуіңіз қажет.
(Қазынашылық басқармасы, БСК)
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды адамдарының заңды талаптарын орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жазаға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексі 638-бабының 6-тармағына сәйкес салық тексеруінің нәтижелері туралы хабарламада көрсетілген салықтардың, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер мен өсімақылардың есептелген сомаларымен салық төлеуші (салық агенті) келіскен жағдайда, төлеу кестесімен қоса салық төлеушінің (салық агентінің) өтініші бойынша салықтарды, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді төлеу бойынша, сондай-ақ өсімақыларды төлеу бойынша салық міндеттемесін орындау мерзімі алпыс жұмыс күніне ұзартылуы мүмкін. Бұл ретте көрсетілген сома төлеу мерзімі ұзартылған әрбір күнге өсімақы есептеле отырып, осы кезеңнің әрбір он бес жұмыс күні сайын тең үлеспен бюджетке төленуге тиіс.
Акциздің және төлем көзінен ұсталатын салықтардың салық тексеруінің нәтижелері бойынша есептелген сомаларын, сондай-ақ тексеру нәтижелеріне шағым жасалғаннан кейін салық тексеруі нәтижелері бойынша есептелген салықтардың, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер мен өсімақылардың сомаларын төлеу бойынша салық міндеттемесін орындау мерзімі ұзартылуға жатпайды.

2) о сумме уменьшенного убытка, не подлежащей уплате в бюджет:
тенге
_______________________________________________________________________
(сумма убытка)
за___________________________________________________________________
(проверяемый период)
3) о сумме превышения налога на добавленную стоимость,
относимого в зачет, над суммой начисленного налога, не подтвержденной
к возврату, не подлежащей уплате в бюджет:
тенге
_____________________________________
(код, наименование налога)
_____________________________________
(сумма налога)
за___________________________________________________________________
(проверяемый период)
4) о сумме превышения налога на добавленную стоимость, возвращенной
из бюджета и не подтвержденной к возврату:
тенге
____________________________
(код, наименование налога)
______________________
(сумма налога)
_______________________
(сумма пени)
за___________________________________________________________________
(проверяемый период)
5) о сумме корпоративного (индивидуального) подоходного налога,
удержанного у источника выплаты, с доходов нерезидентов, не
подтвержденной к возврату, не подлежащей уплате в бюджет:
тенге
_____________________________________
(код, наименование налога)
_____________________________________
(сумма налога)
за___________________________________________________________________
(проверяемый период)
В соответствии с пунктом 2 статьи 608 Налогового кодекса Вам
необходимо в течение тридцати рабочих дней со дня, следующего за днем
вручения (получения) настоящего уведомления, уплатить сумму в размере
_____________________________________________________________________
в ___________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
БИН _______________________________________ РНН _____________________
на счет
№____________________________________________________________________
(органа налоговой службы)
в____________________________________________________________________
(Управление казначейства, БИК)
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии с пунктом 6 статьи 638 Налогового кодекса в
случае согласия налогоплательщика (налогового агента) с начисленными
суммами налогов, других обязательных платежей в бюджет и пеней,
указанными в уведомлении о результатах налоговой проверки, сроки
исполнения налогового обязательства по уплате налогов, других
обязательных платежей в бюджет, а также обязательства по уплате пеней
могут быть продлены на шестьдесят рабочих дней по заявлению
налогоплательщика (налогового агента) с приложением графика уплаты.
При этом указанная сумма подлежит уплате в бюджет с начислением пени
за каждый день продления срока уплаты и уплачивается равными долями
через каждые пятнадцать рабочих дней указанного периода.
Не подлежит продлению срок исполнения налогового обязательства по уплате начисленных по результатам налоговой проверки сумм акциза и налогов, удерживаемых у источника выплаты, а также начисленных сумм налогов, других обязательных платежей в бюджет и пеней по результатам налоговой проверки после обжалования результатов проверки.

Салық кодексінің 666 және 667-баптарына сәйкес Cіздің көрсетілген хабарлама табыс етілген немесе оны алған күннен бастап отыз жұмыс күні ішінде салық қызметінің жоғары тұрған органына не сотқа шағым беруге құқығыңыз бар.
Салық қызметі органының басшысы (Басшының орынбасары)________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алдым ___________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы (мөрі), күні)
Хабарлама салық төлеушіге тапсырылды ________________________________
(салық қызметі органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге жіберілді _________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)
Ескерту:
1) салық тексеруі нәтижелері бойынша бұзушылықтар белгіленбеген жағдайда осы хабарламаның тиісті тармақшалары көрсетілмейді;
2) салық салу объектісі және (немесе) салық салуға байланысты объектісі бар заңды тұлғаға қатысты салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, міндетті зейнетақы жарналары, әлеуметтік аударымдар сомасы есептелген жағдайда сондай сомаларды төлеу салық салу объектілерінің тіркелген орны бойынша жүзеге асырылады. Бұл ретте көрсетілген сомаларды төлеу бойынша талап осы хабарламада жеке көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Тарату салық есептілігін табыс еткен күннен бастап
тарату салықтық тексеру аяқталған күнге дейінгі кезең
үшін салықтардың және бюджетке төленетін басқа да
міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының,
әлеуметтік аударымдардың есепке жазылған сомалары туралы
хабарлама
200 __ ж. "____" ______ № ______
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 607-бабынаcf1 сәйкес
және 200 __ ж. "__" _______ салық тексеруі актісінің
негізінде _____________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
Сізді _______________________________________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты немесе толық атауы, СТН, ЖСН, мекен-жайы)
________________________ үшін салық және бюджетке төленетін басқа да
(салық кезеңі)
міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың есептелген сомасы туралы хабардар етеді:
________________________________________________
(төлемнің коды, атауы)
_________________
(төлемнің сомасы)
________________________________________________
(төлемнің коды, атауы)
_________________
(төлемнің сомасы)
________________________________________________
(төлемнің коды, атауы)
_________________
(төлемнің сомасы)
Жиыны
_________________
(төлемнің сомасы)

В соответствии со статьями 666 и 667 Налогового кодекса Вы
имеете право обжаловать настоящее уведомление в вышестоящий орган
налоговой службы в течение тридцати рабочих дней со дня вручения либо
в суд.
Руководитель (заместитель руководителя)
органа налоговой службы _____________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил__________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено
налогоплательщику____________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено
налогоплательщику____________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Примечание:
1) в случае не установления нарушений по результатам налоговой проверки соответствующие подпункты настоящего уведомления не отражаются;
2) в случае начисления сумм налогов и других обязательных платежей в бюджет, обязательных пенсионных взносов и социальных отчислений в отношении юридического лица, имеющего объекты налогообложения и (или) объекты, связанные с налогообложением, уплата таких сумм осуществляется по месту регистрации объектов налогообложения. При этом требование об уплате указанных сумм отражается отдельно в настоящем уведомлении.
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о начисленных суммах налогов и других обязательных платежей в
бюджет, обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений
за период с даты представления ликвидационной налоговой
отчетности до даты завершения ликвидационной налоговой проверки
"____" _____________ 20 __ г. № ______
В соответствии со статьей 607 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и
на основании акта налоговой проверки от "____" _____________ 20 __ г.
_____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
уведомляет Вас
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование налогоплательщика,
_____________________________________________________________________
ИИН, адрес)
о начисленной сумме налогов и других обязательных платежей в
бюджет, обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений:
тенге
_____________________________________________________________
(код, наименование платежа)
___________________
(сумма платежа)
_____________________________________________________________
(код, наименование платежа)
__________________
(сумма платежа)
____________________________________________________________
(код, наименование платежа)
__________________
(сумма платежа)
Итого
__________________
(сумма платежа)
за __________________________________________________________________
(налоговый период)

Салық кодексі 608-бабының 2-тармағына сәйкес Сізге аталған
соманы осы хабарлама тапсырылған (алған) күннен кейінгі күннен бастап
отыз жұмыс күні ішінде ______________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
СТН-і ________________________________ № ___________________ шотына
(салық қызметі органының)
____________________________________________________ төлеуіңіз қажет.
(Қазынашылық басқармасы, БСК)
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды адамдарының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жазаға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексі 666 және 667-баптарына сәйкес Cіздің көрсетілген хабарлама табыс етілген немесе оны алған күннен бастап отыз жұмыс күнi ішiнде салық қызметінің жоғары тұрған органына не сотқа шағым беруге құқығыңыз бар.
Cалық қызметі органының басшысы (Басшы орынбасары) ____________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алдым ___________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы (мөрі), күні)
Хабарлама салық төлеушіге тапсырылды ________________________________
(салық қызметі органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге жіберілді _________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының салық заңнамасында
белгіленген мерзімде салық есептілігінің табыс
етілмеуі туралы хабарлама
20__ жылғы "___"__________ № _______
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 607-бабы 2-тармағы 4) тармақшасынаcf1 сәйкес Сізді
_____________________________________________________________________
(салық төлеушiнiң аты-жөні немесе атауы)
_____________________________________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі жеке сәйкестендіру нөмірі (БСН/ЖСН)
_____________________________________________________________________
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) ________________________________
_____________________________________________________________________
(салық есептілігінің атауы және салық кезеңі)
_____________________________________________________________________
салық есептілігін табыс етілмегені туралы хабардар етеді.
Осы хабарлама тапсырылған күннен кейінгі күннен бастап 30 жұмыс күні ішінде орындалмаған жағдайда, Сіздің банк шоттарыңыз бойынша шығыс операциялары тоқтата тұратын болады.
Салық кодексінің 686-бабына сәйкес салық төлеуші немесе оның уәкілетті өкілі жоғарыда көрсетілген хабарламамен келіспеген жағдайда салық қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетіне (әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқылы.
Салық қызметі органының басшысы
(Басшы орынбасары) __________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алды _____________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы мөрі, күні)
Хабарлама салық төлеушіге
тапсырылды ______________________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге
жіберілді ___________________________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Салық берешегін өтеу туралы
хабарлама
20 ___ ж "____" ___________ № ______
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 607cf1 , 609cf1 , 610cf1 , 614-баптарынаcf1 сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
Cізді _______________________________________________________________
(салық төлеушiнiң (салық агентінің) аты-жөні, атауы, салық төлеушінің
_____________________________________________________________________
тіркеу нөмірі СТН, сәйкестендіру нөмірі (БСН/ЖСН), мекен жайы)
салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлем түрлерінің қимасында салық берешегі сомасының өтелмегенін хабарлайды:
1
____________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
__________________
(айыппұл сомасы)
2
_____________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
__________________
(айыппұл сомасы)
3
_____________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
__________________
(айыппұл сомасы)
4
_____________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
__________________
(айыппұл сомасы)
5
_____________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
__________________
(айыппұл сомасы)
Салық берешегі өтелмеген жағдайда Сізге мынадай мерзімінде орындалмаған салық міндеттемесінің орындалуын қамтамасыз ету тәсілдері мен салық берешегін мәжбүрлеп өндіріп алу шаралары қолданылады:

В соответствии с пунктом 2 статьи 608 Налогового кодекса Вам необходимо в течение тридцати рабочих дней со дня, следующего за днем вручения (получения) настоящего уведомления, уплатить данную сумму в _____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
РНН ______________________________________________________ на счет №
_____________________________________________________________________
(органа налоговой службы)
в ___________________________________________________________________
(Управление Казначейства, БИК)
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьями 666 и 667 Налогового кодекса Вы
имеете право обжаловать настоящее уведомление в вышестоящий орган
налоговой службы в течение тридцати рабочих дней со дня вручения,
либо в суд.
Руководитель (заместитель Руководителя)
Органа налоговой службы _____________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил _________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено
налогоплательщику ___________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление
отправлено налогоплательщику ________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о непредставлении налоговой отчетности в срок, установленный
налоговым законодательством Республики Казахстан
"____" _____________ 20___ г. № ______
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
в соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 607 Кодекса
Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в
бюджет" (Налоговый кодекс) уведомляет Вас
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. или наименование налогоплательщика)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный
номер (ИИН/БИН) ____________________________________________________
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН) _______________________
о непредставлении налоговой отчетности:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование и налоговый период налоговой отчетности)
В случае неисполнения настоящего уведомления в течение 30
рабочих дней со дня, следующего за днем вручения, по Вашим банковским
счетам будут приостановлены расходные операции.
В соответствии со статьей 686 Налогового кодекса в случае
несогласия с вышеуказанным уведомлением налогоплательщик или его
уполномоченный представитель имеют право обжаловать действия
(бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему
органу налоговой службы или в суд.
Руководитель (заместитель Руководителя)
органа налоговой службы ____________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил ________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику _______________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено
налогоплательщику ___________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о погашении налоговой задолженности
"_____" ________________ 20 ___ год № ________
В соответствии со статьями 607, 609, 610, 614 Кодекса
Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в
бюджет" (Налоговый кодекс) __________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
уведомляет Вас,
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового агента),
регистрационный номер ____________________________________________________________________,
налогоплательщика (РНН), идентификационный номер ИИН/БИН, адрес)
что Вами не погашена сумма налоговой задолженности по следующим видам
налогов и других обязательных платежей в бюджет:
1
___________________________
код, наименование платежа
_____________
сумма платежа
_____________
сумма пени
_____________
сумма штрафа
2
___________________________
код, наименование платежа
_____________
сумма платежа
_____________
сумма пени
_____________
сумма штрафа
3
___________________________
код, наименование платежа
_____________
сумма платежа
_____________
сумма пени
_____________
сумма штрафа
4
___________________________
код, наименование платежа
_____________
сумма платежа
_____________
сумма пени
_____________
сумма штрафа
5
___________________________
код, наименование платежа
_____________
сумма платежа
_____________
сумма пени
_____________
сумма штрафа
В случае непогашения налоговой задолженности к Вам будут
применены следующие способы обеспечения исполнения не выполненного в
срок налогового обязательства и меры принудительного взыскания
налоговой задолженности:

1) осы хабарламаны табыс еткен күннен бастап 10 жұмыс күні өткеннен кейін банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру;
2) осы хабарламаны табыс еткен күннен бастап 10 жұмыс күні өткеннен кейін касса бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру;
3) осы хабарламаны табыс еткен күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде мүлікке билік етуін шектеу;
4) осы хабарламаны табыс еткен күннен бастап 20 жұмыс күні ішінде банк шоттарындағы ақшадан өндіріп алу;
5) дебиторларының банк шоттарындағы ақшадан өндіріп алу;
6) билік етуі шектелген мүліктен өндіріп алу;
7) жарияланған акцияларды мәжбүрлеп шығару*.
Бюджетке төлеу күніне қоса алғанда, салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдерді, оның ішінде олар бойынша аванстық және (немесе) ағымдағы төлемдерді төлеу мерзiмi күнiнен кейiнгi күннен бастап, салық міндеттемесін орындаудың мерзімі өткен әрбiр күні үшiн Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi белгiлеген қайта қаржыландыру ресми ставкасының 2,5 еселенген мөлшерiнде мерзiмi өткен әрбiр күн үшiн өсiмақы есептеледi.
Салық кодексінің 616-бабы 2-тармағына сәйкес Сізге осы хабарламаны алған күннен бастап он жұмыс күнiнен кешiктiрмей
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
__________________________________________________ дебиторлық берешек сомаларын көрсете отырып, дебиторлар тiзiмiн және бар болған жағдайда, дебитормен бірлесе отырып жасалған және дебиторлық берешек сомаларын растайтын өзара есеп айырысудың салыстырып тексеру актiлерін табыс ету қажет.
Дебиторлар тiзiмi осы хабарламада көрсетiлген мерзiмде табыс етiлмеген жағдайда салық органы салық төлеушiге (салық агентіне) салық тексеруін жүргiзу құқылы.
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жазаларға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексінің 686-бабына сәйкес салық төлеушінің немесе оның уәкілетті өкілінің салық қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетін (әрекетсіздігін) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық комитетінің Басшысы
(Басшы орынбасары) __________________________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алды ____________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) аты-жөні, қолы (мөрі), күні)
Хабарлама салық төлеушіге
(салық агентіне) тапсырылды _________________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге
жіберілді ___________________________________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)
Ескерту: *осы шара салық төлеушінің-жарғылық капиталына мемлекет қатысатын акционерлiк қоғамға қатысты қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
6-қосымша
Нысан
Дебиторлардың банк шоттарындағы ақшадан өндiрiп
алу туралы хабарлама
20 __ж. "____" __________ № ___________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 607cf1 және 616-баптарынаcf1 сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
Сізді _______________________________________________________________
(салық төлеуші (салық агенті) дебиторының атауы, СТН-і, сәйкестендіру
_____________________________________________________________________
нөмірі (ЖСН/БСН), мекен-жайы)
теңге сомасында Сiздiң банктiк шотыңыздан салық төлеуші
_____________________________________________________________________
(салық төлеушiнiң аты-жөні немесе толық атауы, СТН-і, мекен-жайы)
салық берешегiн өтеу есебiне өндiрiп алуды ақшаға айналдыру туралы хабардар етедi.
Осы хабарламаны алған сәттен бастап Сізге Салық кодексiнің

1) приостановление расходных операций по банковским счетам по
истечении 10 рабочих дней со дня вручения настоящего уведомления;
2) приостановление расходных операций по кассе по истечении 10
рабочих дней со дня вручения настоящего уведомления;
3) ограничение в распоряжении имуществом по истечении 15
рабочих дней со дня вручения настоящего уведомления;
4) обращение взыскания на деньги, находящиеся на банковских
счетах, по истечении 20 рабочих дней со дня вручения настоящего
уведомления;
5) обращение взыскания на деньги на банковских счетах
дебиторов;
6) обращение взыскания на ограниченное в распоряжении
имущество;
7) принудительный выпуск объявленных акций*.
За каждый день просрочки исполнения налогового обязательства
начисляется пеня, начиная со дня, следующего за днем срока уплаты
налога и другого обязательного платежа в бюджет, в том числе
авансового и (или) текущего платежа по ним, включая день уплаты в
бюджет, в размере 2,5-кратной официальной ставки рефинансирования,
установленной Национальным Банком Республики Казахстан на каждый день
просрочки.
В соответствии с пунктом 2 статьи 616 Налогового кодекса Вам
необходимо не позднее десяти рабочих дней со дня получения настоящего
уведомления представить в_______________________________________
(наименование налогового органа)
список дебиторов с указанием сумм дебиторской задолженности и,
при наличии, акты сверок взаиморасчетов, составленные совместно с
дебитором, подтверждающие суммы дебиторской задолженности.
В случае непредставления списка дебиторов в срок, указанный
настоящим уведомлением, налоговый орган вправе провести налоговую
проверку налогоплательщика (налогового агента).
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьей 686 Налогового кодекса
налогоплательщик или его уполномоченный представитель имеют право
обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой
службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Руководитель (заместитель Руководителя)
органа налоговой службы______________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил______________________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента), подпись,
(печать), дата)
Уведомление вручено
налогоплательщику (налоговому агенту) _______________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа
налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено
налогоплательщику (налоговому агенту) ______________________________
(подтверждающий документ о
факте отправки и получения)
Примечание: *данная мера применяется в отношении налогоплательщика - акционерного общества с участием государства в уставном капитале.
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
об обращении взыскания на деньги на банковских счетах дебиторов
"____" ____________ 20__ г. № ______
В соответствии со статьями 607 и 616 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
уведомляет Вас,
_____________________________________________________________________
(наименование дебитора налогоплательщика (налогового агента), РНН,
_____________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), адрес)
об обращении взыскания на деньги с Вашего банковского счета в счет
погашения налоговой задолженности налогоплательщика (налогового
агента) _____________________________________________________________
(наименование налогоплательщика (налогового агента),
_____________________________________________________________________
РНН, идентификационный номер (ИИН/БИН) (при его наличии), адрес)
на сумму ______________________________________________________ тенге
Со дня получения настоящего уведомления Вам необходимо в течение
двадцати рабочих дней представить
в ___________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
акт сверки взаиморасчетов, составленный совместно с
налогоплательщиком на дату получения уведомления, в соответствии с

616-бабы 3-тармағына сәйкес хабарламаны алу күніне салық төлеушiмен
бірлесе отырып жасасқан өзара есеп айырысуларды салыстыру актiсiн
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
бойынша салық комитетiне жиырма жұмыс күнінің ішінде беру қажет.
Осы хабарламада көрсетілген мерзімде өзара есеп айырысуларды
салыстыру актiсi берілмеген жағдайда ______________________________
(салық органының атауы)
Сізге салық тексеруін жүргізеді.
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жазаларға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексінің 686-бабына сәйкес салық төлеушінің немесе оның уәкілетті өкілінің салық қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетіне (әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Салық органының Басшысы (Басшысының орынбасары) _____________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алды ____________________________________________________
(салық төлеуші (салық агенті) дебиторының аты-жөні, атауы қолы (мөрі), күні)
Хабарлама салық төлеуші дебиторына тапсырылды _______________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеуші дебиторына жіберілді ________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісі туралы растаушы құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
7-қосымша
Нысан
Камералдық бақылау нәтижелері бойынша салық қызметі
органдары анықтаған бұзушылықтарды жою туралы
хабарлама
20___ жылдың "____"___________ № _________
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің 587-бабына және 607-бабы 2-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Сізді
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(салық төлеушiнiң аты-жөні немесе атауы)
жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
_____________________________________________________________________
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) ________________________________
20____ жылдың "____" ________________________________________________
(салық есептілігінің атауы мен салық кезеңі)
_____________________________________________________________________
салық есептілігі бойынша анықталған бұзушылықтар туралы хабарлайды.
Осы хабарлама екі тәсілмен орындалады:
хабарламада көрсетілген бұзушылықтармен келіскен жағдайда салық қызметі органдарына бұзушылықтар анықталған кезең бойынша салық есептілігін ұсыну қажет;
хабарламада көрсетілген бұзушылықтармен келіспеген жағдайда салық қызметі органдарына анықталған бұзушылықтар жөнінде Салық кодексінің 587-бабында белгіленген талаптарға сәйкес түсініктеме тапсыру қажет.
Осы хабарлама тапсырылған (алған) күннен кейінгі күннен бастап отыз жұмыс күні ішінде орындалмаған жағдайда, салық төлеушінің банк шоттары бойынша, көрсетілген мерзімнен кейін бес жұмыс күні өткеннен соң, шығыс операциялары тоқтата тұратын болады.
Салық кодексінің 686-бабына сәйкес салық төлеуші немесе оның уәкілетті өкілі жоғарыда көрсетілген хабарламамен келіспеген жағдайда, салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетіне (әрекетсіздігіне) салық қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануға құқылы.
Анықталған бұзушылықтардың сипаттамалары бар қосымша ____ бетте.
Салық органының Басшысы
(Басшы орынбасары)
___________________________________________________ _______________
(аты-жөні) (қолы)
М.О.
Хабарламаны алды
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы, күні)
М.О.
Хабарлама салық төлеушіге Салық төлеушінің аты-жөні
(салық агентіне) табыс етілді немесе атауы:_____________
__________________________
_________________________________ __________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының Мекен жайы: ______________
аты-жөні, қолы, күні) __________________________
Хабарлама салық төлеушіге __________________________
(салық агентіне) жіберілді
______________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісі туралы
растаушы құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
8-қосымша
Нысан
Салықтық тексеру нәтижелері туралы хабарламаға және
(немесе) хабарламаға шағымды қарау нәтижелері бойынша
шығарылған жоғары тұрған салық қызметі органының шешіміне
салық төлеушінің (салық агентінің) шағымын қараудың
қорытындылары туралы хабарлама
20__ ж. "____" ____________ № ______
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 607cf1 , 671cf1 және
681-баптарына сәйкес_________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
_____________________________________________________________________
(салық тексеруі нәтижелері туралы хабарламаны немесе хабарламаға
шағымды қарау нәтижелері бойынша шығарылған жоғары тұрған салық
қызметі органының шешімін көрсету, № және күні)
20__ж. "____" ______________ шағымыңызды қарау нәтижелері бойынша
Cізді _______________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) тегі, аты, әкесінің аты (ол
болған жағдайда) немесе толық атауы, СТН, (ЖСН,БСН), мекен-жайы)
шағым бойынша мынадай шешім қабылданғаны туралы хабардар етеді:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

пунктом 3 статьи 616 Налогового кодекса.
В случае непредставления акта сверки взаиморасчетов, в срок
указанный настоящим уведомлением
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
проведет у Вас налоговую проверку.
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьей 686 Налогового кодекса
налогоплательщик или его уполномоченный представитель имеют право
обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой
службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Руководитель (заместитель Руководителя)
налогового органа ___________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление
получил______________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование дебитора налогоплательщика (налогового
агента), подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено
дебитору налогоплательщика __________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись,
дата)
Уведомление отправлено
дебитору налогоплательщика __________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и (или) получения)
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
об устранении нарушений, выявленных органами налоговой службы
по результатам камерального контроля
"____"__________20___года №_______
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
в соответствии со статьей 587 и подпунктом 7) пункта 2 статьи 607
Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных
платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) уведомляет
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. или наименование налогоплательщика)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный
номер (ИИН/БИН) _____________________________________________________
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН) _______________________
о нарушениях, выявленных "____" _________20____года,
по налоговой отчетности _____________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование и налоговый период налоговой отчетности)
Настоящее уведомление исполняется двумя способами:
в случае согласия с указанными в уведомлении нарушениями,
необходимо представить в органы налоговой службы налоговую отчетность
за период, к которому относятся выявленные нарушения;
в случае несогласия с указанными в уведомлении нарушениями,
необходимо представить в органы налоговой службы пояснение по
выявленным нарушениям на бумажном или электронном носителе,
соответствующее требованиям, установленным статьей 587 Налогового
кодекса.
В случае неисполнения настоящего уведомления в течение тридцати
рабочих дней со дня, следующего за днем его вручения (получения), по
истечении пяти рабочих дней после указанного срока по банковским
счетам налогоплательщика будут приостановлены расходные операции.
В соответствии со статьей 686 Налогового кодекса в случае
несогласия с вышеуказанным уведомлением налогоплательщик или его
уполномоченный представитель имеют право обжаловать действия
(бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему
органу налоговой службы или в суд.
Приложение с описанием выявленных нарушений на ____ листе
(-ах).
Руководитель (заместитель Руководителя) органа налоговой службы___________________ ________
(Ф.И.О.) (подпись)
МП Уведомление получил
__________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, дата) МП
Уведомление вручено налогоплательщику (налоговому агенту)
_______________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового органа, подпись, дата)
Уведомление отправлено
налогоплательщику (налоговому агенту) _________________________________
(документ подтверждающий факт отправки и (или) получения)
Ф.И.О. или наименование налогоплательщика _______________
_________________________________
_________________________________
_________________________________
Адрес:___________________________
_________________________________
_________________________________
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
об итогах рассмотрения жалобы налогоплательщика (налогового
агента) на уведомление о результатах налоговой проверки и (или)
решение вышестоящего органа налоговой службы, вынесенное по результатам рассмотрения жалобы на уведомление
"____"____________ 20__ г. № ______
В соответствии со статьями 607, 671 и 681 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс)
____________________________________________________________________,
(наименование органа налоговой службы)
по результатам рассмотрения жалобы от "____"_________________20.___г.
_____________________________________________________________________
(указать предмет обжалования - уведомление о результатах налоговой
проверки или решение
_____________________________________________________________________
вышестоящего органа налоговой службы, вынесенное по результатам
рассмотрения жалобы на уведомление)
____________________________________________________________________,
уведомляет Вас
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) или полное наименование
налогоплательщика
_____________________________________________________________________
(налогового агента), РНН, идентификационный номер (ИИН, БИН)
(при его наличии), адрес) о вынесении следующего решения по жалобе:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

1. ______________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың және өсімпұлдардың есептелген сомасы мынаны құрайды:
теңге
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
__________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
Жиыны
__________________
(төлемнің сомасы)
________________
(өсімақы сомасы)
2. ______________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджетке төленуге жатпайтын кемітілген залал сомасы мынаны құрайды:
теңге
________________________________________________________________________________
(залал сомасы)
3. ______________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджетке төленуге жатпайтын есепке жатқызылатын қосылған құн салығының қайтарылуға расталмаған, есепке жазылған салық сомасынан асып кету сомасы мынаны құрайды:
теңге
_____________________________________
(салық коды, атауы)
_____________________________________
(салық сомасы)
4. ______________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджеттен қайтарылған және қайтарылуға расталмаған қосылған құн салығының асып кету сомасы мынаны құрайды:
теңге
____________________________
(салық коды, атауы)
______________________
(салық сомасы)
_______________________
(өсімақы сомасы)
5._______________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджетке төленуге жатпайтын қайтарылуға расталмаған, резидент еместердің табыстарының төлем көзінен ұсталған корпоративтік (жеке) табыс салығының сомасы мынаны құрайды:
теңге
_____________________________________
(салық сомасы)
_____________________________________
(салық коды, атауы)
Салық кодексінің 608-бабына сәйкес Сізге _______________ мөлшеріндегі
соманы_______________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
СТН, сәйкестендіру нөмірі (ЖСН,БСН), ________________________________
№ _______________________________ шотына
(салық қызметі органының)
____________________________________________________ төлеуіңіз қажет.
(Қазынашылық басқармасы, БСК)
Салық төлеушінің (салық агентінің) Қазақстан Республикасы заңнамасында көзделген тәртіппен салықтық тексеруі, нәтижелеріне шағым жасауға құқығы бар.
Салық қызметі органының басшысы (Басшының орынбасары):_______________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алды:____________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) аты-жөні, қолы (мөрі), күні)
Хабарламаны салық төлеушіге (салық агентіне) тапсырды:_______________
(салық қызметі органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге (салық агентіне) жіберілді:________________
(жіберу және (немесе) алу фактісі туралы растаушы құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
9-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының салық заңнамасының
бұзушылықтарды жою туралы хабарлама
200_ ж. "____" _______________ № ________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің 607-бабынаcf1 сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
Сізді, ______________________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, атауы,
____________________________________________________________________,
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), мекен-жайы)
жол берілген салық заңнамасының бұзушылықтары туралы хабарлайды:
_____________________________________________________________________
(бұзушылық мәні)
_____________________________________________________________________

1. Начисленная сумма налогов и других обязательных платежей в
бюджет, обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений и пени
с учетом результатов рассмотрения жалобы составляет:
тенге
________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
________________________
(код, наименование платежа)
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
Итого
_______________
(сумма платежа)
___________
(сумма пени)
за___________________________________________________________________
(проверяемый период)
2. Сумма уменьшенного убытка с учетом результатов рассмотрения жалобы составляет (не подлежит уплате в бюджет):
тенге
_______________________________________________________________________
(сумма убытка)
за___________________________________________________________________
(проверяемый период)
3. Сумма превышения налога на добавленную стоимость, относимого
в зачет, над суммой начисленного налога, не подтвержденной к
возврату, с учетом результатов рассмотрения жалобы составляет (не
подлежит уплате в бюджет):
тенге
_________________________________
(код, наименование налога)
________________________________
(сумма налога)
за___________________________________________________________________
(проверяемый период)
4. Сумма превышения налога на добавленную стоимость,
возвращенная из бюджета и не подтвержденная к возврату, с учетом
результатов рассмотрения жалобы составляет:
тенге
________________________
(код, наименование налога)
___________________
(сумма налога)
____________________
(сумма пени)
за___________________________________________________________________
(проверяемый период)
5. Сумма корпоративного (индивидуального) подоходного налога,
удержанного у источника выплаты с доходов нерезидентов, не
подтвержденная к возврату, с учетом результатов рассмотрения жалобы
составляет (не подлежит уплате в бюджет):
тенге
_________________________________
(код, наименование налога)
_________________________________
(сумма налога)
за___________________________________________________________________
(проверяемый период)
В соответствии со статьей 608 Налогового кодекса Вам необходимо
уплатить сумму в
размере___________________________в__________________________________
(наименование органа налоговой службы)
РНН, идентификационный номер (ИИН, БИН)_________________на счет
№____________________________________________________________________
(органа налоговой службы)
в____________________________________________________________________
(Управление казначейства, БИК)
Налогоплательщик (налоговый агент) имеет право на обжалование
результатов налоговой проверки в порядке, предусмотренном
законодательством Республики Казахстан.
Руководитель (заместитель Руководителя)
органа налоговой службы: ____________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил:_____________________________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового агента), подпись,
(печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику:
(налоговому агенту) _________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой
службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику:
(налоговому агенту) _________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и (или)
получения)
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
об устранении нарушений налогового законодательства Республики
Казахстан
"_____" ________________ 20 ___ год № ________
В соответствии со статьей 607 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
_____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
уведомляет Вас, _____________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика)
____________________________________________________________________,я
идентификационный номер (ИИН/БИН), (адрес)
об устранении допущенных нарушений налогового законодательства:
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(суть нарушения)
_____________________________________________________________________

Салық кодексінің 608-бабы 2-тармағына сәйкес Сізге жіберілген бұзушылықтарды осы хабарлама ұсынылған күннен кейінгі күннен бастап отыз жұмыс күні ішінде жою қажет.
Олар жойылмаған жағдайда салық төлеуші Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жауапқа тартылады.
Салық кодексінің 686-бабына сәйкес салық төлеуші немесе оның уәкілетті өкілі салық қызметі органының әрекетін (әрекетсіздігін) жоғары тұрған салық қызметі органына немесе сотқа шағымдануға құқылы.
Салық қызметі органының
басшысы (басшының орынбасары) _______________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алдым ___________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) аты-жөні, атауы, қолы, (мөрі), күні)
Хабарлама салық төлеушіге табыс етілді ______________________________
(салық қызметі органының лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге жіберілді _________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
10-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің орналасқан жерін (жоқтығын)
растау туралы хабарлама
"____" ______________ 200 __ ж. № ________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің 558cf1 , 569cf1 , 571cf1 , 607cf1 , 611-баптарына
сәйкес ______________________________________________________________
(салық органының атауы)
Сізге, ______________________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, атауы, СТН-і
_____________________________________________________________________
ЖСН/БСН, мекен-жайы)
"___" _____________ 200__ жылы өткізілген салықтық тексеру нәтижелері бойынша тіркеу мәліметтерінде көрcетілген орналасқан жеріңіз бойынша Сіздің болмағандығыңыз анықталғанын хабарлайды.
Осыған байланысты, Сіз хабарлама жіберілген күннен бастап жиырма жұмыс күнінің ішінде келу тәртібінде салық қызметі органына жазбаша түрде тексеру кезінде болмау себептеріңіз туралы түсініктеме беруге міндеттісіз.
Осы талаптарды орындамаған жағдайда, Сізге қатысты Салық кодексімен белгіленген мынадай әрекеттер іске асырылады:
1) банк шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру;
2) салық органының шешімі негізінде қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебінен шығару.
Бұдан басқа, салық органының шешімі негізінде қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебінен шығарылған салық төлеушіге егер салық органының шешімі негізінде қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебінен шығарылғанына екі жыл өтпесе, өз еркімен қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне тұруға бас тартылатынын айта кетеміз.
Салық кодексінің 686-бабына сәйкес салық төлеуші немесе оның уәкілетті өкілі салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетін (әрекетсіздігін) жоғары тұрған салық қызметі органына немесе сотқа шағымдануға құқығы бар.
Салық органының басшысы (басшының орынбасары) _______________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарлама алды ______________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) аты-жөні, атауы, қолы, мөрі, күні)
Хабарлама салық төлеушіге
тапсырылды __________________________________________________________
(салық қызметі органының лауазымды тұлғасының, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге
жіберілді ___________________________________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісі туралы растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
11-қосымша
Нысан
20__ жылғы "____"__________ № _______
Салық есептілігін керi қайтарып алу туралы хабарлама
Салықтық өтінішіне сәйкес (салық органының шешіміне) 20__ жылғы "__"
______________ № ______
салық есептілігін кері қайтарып алу туралы __________________________
(салық төлеушінің аты - жөні немесе атауы)
_____________________________________________________________________
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі жеке сәйкестендіру нөмірі (БСН/ЖСН)
_____________________________________________________________________
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) ________________________________
_____________________________________________________________________
(салық есептілігінің коды, түрі мен салық кезеңінің нөмірі)
_____________________________________________________________________
тіркеу нөмірімен ____________________________________________________
(салық есептілігінің 18 мәнді тіркеу нөмірі)
себебі бойынша
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
өңдеу нәтижесін хабарлаймыз _________________________________________
(кері қайтарылды, кері қайтару жүргізілген жоқ)
кері қайтарылған қосымша нысандар туралы мәліметтер (бастапқы,кезекті, тарату кері қайтарылған кезде)
_____________________________________________________________________
(тіркеу нөмірлер)
_____________________________________________________________________
кері қайтаруға бас тарту себебі _____________________________________
(егер кері қайтару жүргізілмеген болса, толтырылуға жатады)
түзетпе жасау туралы мәліметтер _____________________________________
(түзетпе жасау өңделген кезде толтырылады)
_____________________________________________________________________
_____________________________________ _______________
Салық органының лауазымды тұлғасының аты-жөні (қолы)
________________________________________________________________ М.О.
(салық органының атауы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
12-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің (салық агенті) аты-жөні
немесе атауы __________________________
_______________________________________
ЖСН/БСН _______________________________
СТН ___________________________________
Тұрғылықты жерінің немесе орналасқан
жерінің мекен-жайы
_______________________________________
_______________________________________
Салық тексеруін жүргізу туралы хабарландыру _____________________________________________________________________
(салық қызметі органының атауы, СТН)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 631-бабына сәйкес Сізді мыналар жөнінде:
1)
салықтардың және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің барлық түрлері бойынша салық міндеттемесінің орындалуы, міндетті зейнетақы жарналарын толық және уақтылы есептеу, ұстап қалу және аудару және әлеуметтік аударымдарды толық және уақтылы есептеу және төлеу мәселелері бойынша жоспарлы кешенді тексеру жүргізілетіні туралы;

В соответствии с пунктом 2 статьи 608 Налогового кодекса Вам
необходимо устранить допущенные нарушения в течение тридцати рабочих
дней со дня, следующего за днем вручения настоящего уведомления.
В случае их не устранения налогоплательщик будет привлечен к
ответственности в соответствии с законодательными актами Республики
Казахстан.
В соответствии со статьей 686 Налогового кодекса
налогоплательщик или его уполномоченный представитель имеют право
обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой
службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Руководитель (заместитель руководителя)
органа налоговой службы _____________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление
получил______________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового агента), подпись,
(печать), дата)
Уведомление вручено
налогоплательщику ___________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено
налогоплательщику ___________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и (или) получения)
Приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о подтверждении места нахождения (отсутствия) налогоплательщика
"_____" ________________ 20 ___ год № ________
В соответствии со статьями 558, 569, 571, 607, 611 Кодекса
Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в
бюджет" (Налоговый кодекс)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
уведомляет Вас_______________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика, РНН,
____________________________________________________________________,
ИИН/БИН, адрес)
что по результатам налогового обследования, проведенного
"___" _____________ 20__ года, установлено Ваше отсутствие по месту
нахождения, указанному в регистрационных данных.
В связи с чем, Вы обязаны в течение двадцати рабочих дней с
даты направления уведомления в явочном порядке представить в орган
налоговой службы письменные пояснения о причинах отсутствия в момент
обследования.
В случае неисполнения данного требования в отношении Вас будут
реализованы следующие действия, установленные Налоговым кодексом:
1) приостановление расходных операций по банковским счетам;
2) снятие с регистрационного учета по налогу на добавленную
стоимость на основании решения налогового органа.
Кроме того отмечаем, что налогоплательщику, снятому с
регистрационного учета по налогу на добавленную стоимость на
основании решения налогового органа, будет отказано в добровольной
постановке на регистрационный учет по налогу на добавленную
стоимость, если со дня снятия с регистрационного учета по налогу на
добавленную стоимость на основании решения налогового органа не
истекли два года.
В соответствии со статьей 686 Налогового кодекса
налогоплательщик или его уполномоченный представитель имеют право
обжаловать действия (бездействие) должностных лиц органов налоговой
службы вышестоящему органу налоговой службы или в суд.
Руководитель (заместитель руководителя)
налогового органа _________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил _______________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового
агента), подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику
___________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы,
подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику
___________________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и (или) получения)
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
"____"__________ 20___ года № _____
Извещение
об отзыве налоговой отчетности
Согласно налоговому заявлению (решению налогового органа) от "____"
_____________ 20___ года № ____
об отзыве налоговой отчетности ______________________________________
(Ф.И.О. или наименование налогоплательщика)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный
номер (ИИН/БИН) _____________________________________________________
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН) _______________________
_____________________________________________________________________
(код, вид и налоговый период налоговой отчетности)
_____________________________________________________________________
с регистрационным номером ___________________________________________
(18-значный регистрационный номер налоговой отчетности)
по причине __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
сообщаем результат обработки ________________________________________
(отозвана, отзыв не произведен)
сведения об отозванных дополнительных формах (при отзыве
первоначальной, очередной, ликвидационной)
_____________________________________________________________________
(регистрационные номера)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
причина отказа в отзыве _____________________________________________
(подлежит заполнению, если отзыв не произведен)
сведения о сторнировании ____________________________________________
(заполняется при обработке сторнирования)
_____________________________________________________________________
________________________________________________ ____________________
Ф.И.О. должностного лица подпись
налогового органа
________________________________________________________________ М.П.
(наименование налогового органа)
Приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Ф.И.О. или наименование налогоплательщика
(налогового агента)_____________________
________________________________________
ИИН/БИН ________________________________
РНН _____________________________________
Адрес места жительства или нахождения
_________________________________________
Извещение о проведении налоговой проверки
_____________________________________________________________________
(наименование, РНН органа налоговой службы)
в соответствии со статьей 631 Кодекса Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый
кодекс) уведомляет Вас:
)
о проведении плановой комплексной проверки по вопросу
исполнения налогового обязательства по всем видам налогов и других
обязательных платежей в бюджет, полноты и своевременности исчисления,
удержания и перечисления обязательных пенсионных взносов, полноты и
своевременности исчисления и уплаты социальных отчислений;

2) мынадай:
салықтардың және (немесе) бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің жекелеген түрлері бойынша салық міндеттемесінің орындалуы;
міндетті зейнетақы жарналарының толық және уақтылы есептеу, ұстап қалу және аудару, сондай-ақ әлеуметтік аударымдарды толық және уақтылы есептеу және төлеу;
банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың осы Кодексте, сондай-ақ "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" және "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарында белгіленген міндеттерді орындауы;
трансферттік баға белгілеу;
акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерінің өндірісі мен айналымын мемлекеттік реттеу;
соттың заңды күшіне енген үкімінің немесе қаулысының негізінде жалған кәсіпорын деп танылған салық төлеушімен жасалған операциялары бойынша салық міндеттемесін айқындау;
жасалуы сотпен кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру ниетінсіз жүзеге асырылған деп танылған мәміле (мәмілелер) бойынша салық міндеттемесін айқындау;
салық төлеушілер (салық агенті) мен оның дебиторлары арасындағы өзара есеп айырысуларды айқындау;
халықаралық шарттардың (келісімдердің) ережелерін қолдану заңдылығы;
қайтаруға ұсынылған қосылған құн салығының сомаларының дұрыстығын растау;
резидент еместің салықтық өтініші және қосарланған салық салуды болдырмау туралы халықаралық шарт негізінде бюджеттен төленген табыс салығын немесе шартты банктік салымды қайтару;
Салық кодексінің 608-бабында белгіленген тәртіпте камералды бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы салық органдарының хабарламасын салық төлеушінің (салық агентінің) орындамауы мәселелері бойынша жоспарлы тақырыптық тексеру жүргізілетіні туралы хабарлайды.
Салық тексеруін жүргізу үшін Сіз мынадай құжаттарды: бухгалтерлік құжаттамаларды, салық нысандарын, салықтық есепке алу саясатын, салық салу объектілері және (немесе) салық салуға байланысты объектілерді айқындау үшін, сондай-ақ салық міндеттемелерін есептеу үшін негіз болып табылатын өзге де құжаттарды беруіңіз қажет.
Салық тексеруін жүргізу кезінде Сіз Салық кодексінде көзделген құқықтарға иесіз және салық төлеушінің (салық агентінің) міндеттерін орындауға міндеттісіз.
Сондай-ақ Сіз Салық кодексінің 686, 687-баптарына сәйкес салық қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетіне (әрекетсіздігіне) жоғары тұрған салық қызметі органына немесе сотқа шағым жасауға құқылысыз.
М.О.
Салық қызметі органының Басшысы (Басшысының орынбасары) _____________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарландыру салық төлеушіге (салық агентіне) ұсынылды
_____________________________________________________________________
(хабарландыруды ұсынған салық қызметі органының лауазымды тұлғасының
аты-жөні, қолы, күні)
Хабарландыру салық төлеушіге (салық агентіне) жіберілді
_____________________________________________________________________
(хабарландырудың жіберілу фактісі туралы растайтын құжат, қолы, күні)
Хабарландыруды алдым
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) аты-жөні немесе атауы, салық
_____________________________________________________________________
төлеушінің (салық агентінің) лауазымды тұлғасының аты-жөні, алған күні)
Ескерту:
салық төлеушіні (салық агентін) жоспарлы кешенді және (немесе) жоспарлы тақырыптық тексеру жүргізу туралы хабарландыру кезінде торкөзде тиісті тексеру жүргізу мәселесі белгіленеді.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
13-қосымша
Нысан
__________________________________________________
Салық қызметі органының атауы
Бюджеттен қайтаруға ұсынылған қосылған құн салығы
сомаларының дұрыстығын растау бойынша 20 ___ жылғы "____"
дегі № _____ салықты тексеруі актісіне 200__ жылғы
№ ___ қорытынды
Салық төлеушінің атауы
БСН/ЖСН
СТН
ҚҚС бойынша тіркеу есебіне қою туралы куәліктің сериясы және нөмірі
ҚҚС артуын қайтару туралы салық өтінішінің кіріс нөмірі
қайтару туралы талапты көрсетумен ҚҚС бойынша декларацияны тапсыру күні
Салық кезеңі

2) о проведении плановой тематической проверки по вопросам:
исполнения налогового обязательства по отдельным видам
налогов и (или) других обязательных платежей в бюджет;
полноты и своевременности исчисления, удержания и
перечисления обязательных пенсионных взносов, а также полноты и
своевременности исчисления и уплаты социальных отчислений;
исполнения банками и организациями, осуществляющими отдельные
виды банковских операций, обязанностей, установленных настоящим
Кодексом, а также Законами Республики Казахстан "Об обязательном
социальном страховании" и "О пенсионном обеспечении в Республике
Казахстан";
трансфертного ценообразования;
государственного регулирования производства и оборота
отдельных видов подакцизных товаров;
определения налогового обязательства по операциям с
налогоплательщиком, признанным лжепредприятием на основании
вступившего в законную силу приговора или постановления суда;
по вопросам определения налогового обязательства по сделке
(сделкам), совершение которой (которых) признано судом
осуществленными без намерения осуществлять предпринимательскую
деятельность;
определения взаиморасчетов между налогоплательщиком
(налоговым агентом) и его дебиторами;
правомерности применения положений международных договоров
(соглашений);
подтверждения достоверности сумм налога на добавленную
стоимость, предъявленных к возврату;
возврата уплаченного подоходного налога из бюджета или
условного банковского вклада на основании налогового заявления
нерезидента и международного договора об избежании двойного
налогообложения;
неисполнения налогоплательщиком (налоговым агентом)
уведомления налоговых органов об устранении нарушений, выявленных по
результатам камерального контроля, в порядке, установленном статьей
608 Налогового кодекса.
Для проведения налоговой проверки Вам необходимо предоставить
следующие документы: бухгалтерскую документацию, налоговые формы,
налоговую учетную политику, иные документы, являющиеся основанием для
определения объектов налогообложения и (или) объектов, связанных с
налогообложением, а также для исчисления налогового обязательства.
При проведении налоговой проверки Вы имеете права, и должны
исполнять обязанности налогоплательщика (налогового агента),
предусмотренные Налоговым кодексом.
Вы имеете право обжаловать действия (бездействие) должностных
лиц органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы или
в суд в соответствии со статьями 686, 687 Налогового кодекса.
М.П.
Руководитель органа налоговой службы ________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Извещение вручено (отправлено)
налогоплательщику (налоговому
агенту)_____________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, вручившего
извещение, подпись, дата)
Извещение получил __________________________________________________
(Ф.И.О. или наименование налогоплательщика (налогового
агента), Ф.И.О. должностного лица налогоплательщика
(налогового агента), дата получения)
Примечание:
при извещении налогоплательщика (налогового агента) о проведении плановой комплексной (или) плановой тематической проверки, указывается и отмечается в ячейке вопрос проведения проверки.
Приложение 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
___________________________________
Наименование органа налоговой службы
ЗАКЛЮЧЕНИЕ № ____ от "___" ___________ 200__года к акту
налоговой проверки № ______ от "____" _____________ 20 ___ г.
по подтверждению достоверности сумм налога на добавленную
стоимость, предъявленных к возврату из бюджета
Наименование налогоплательщика
РНН
ИИН/БИН при его наличии
Серия и номер свидетельства о постановке на регистрационный учет по НДС*
Входящий номер налогового заявления о возврате превышения НДС
Дата представления декларации по НДС с указанием требования о возврате
Налоговый период

ауытқу (4) бағ. - (9) бағ.)
күні
күні
8
9
10
11
12
13
Бюджеттен қайтаруға жататын ҚҚС сомасы _____________ теңгені құрайды.
_____________________________________________________________________
(жауапты бөлім қызметкерінің аты-жөні, лауазымы)
20 __ жыл "___" ____________
Жауапты бөлімінің басшысы _________ _________________________________
(қолы) (аты-жөні)
Салық төлеушіге тапсырылды __________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, лауазымы және қолы)
20 __ жыл "___" ____________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
14-қосымша
Нысан
Камералды бақылау нәтижелері бойынша
қорытынды
_______________ № _________
(күні)
Мен (біз), __________________________________________________________
(салық органы қызметкер(лер)інің аты-жөні, лауазымы)
_____________________________________________________________________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы кодексіне сәйкес және 20 __ жылғы "__" _______
қызметті тоқтату туралы салықтық өтініш негізінде
_____________________________________________________________ бойынша
(жеке кәсіпкердің аты-жөні)
Жеке сәйкестендіру нөмірі ЖСН/БСН ___________________________________
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) ________________________________
20 __ жылдың "____" ___________ 20 __ жылдың "____" _________________
дейінгі кезең үшін камералды бақылау бойынша қорытынды жаса(дық)дым.
I. Жеке кәсіпкер туралы мәлімет
1. Жеке кәсіпкер ретінде (ЖК) мемлекеттік тіркеу туралы куәлік:
сериясы _____; нөмірі ____ берілген күні ________ жыл "_____" _______
2. _________________________ негізіндегі арнаулы салық режимі.
3. Қызмет түрлері және оларды іске асыру орны:
р/с
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші (ЭҚЖЖ)
Атауы
Мекен-жайы
1
2
3
4
4. Банктік деректемелер:
Банк атауы:__________________________________________________________
Банктің сәйкестендіру нөмірі (БСК)___________________________________
СТН _____________________________ БСН _______________________________
(болған кезде)
Облыс (қала, аудан) _________________________________________________
Банктік шоттарының деректемелері: шоттардың атауы __________________;
нөмірі ___________; ашылған күні __________________________; жабылған
күні ______________________;
шоттағы ақша қаражаттарының қалдығы
_____________________________________________________________________
(сомасын және валюта кодын көрсетіңіз)

Отклонение (гр.4- гр.9)
дата
дата
дата
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
2
3
Итого
Сумма НДС, подлежащая к возврату из бюджета, составляет ____ тенге.
______________________________________ "___" ______________ 20 __ г.
(Ф.И.О., должность и подпись
работника ответственного отдела)
Начальник ответственного отдела _______________ __________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Вручено налогоплательщику _________________ "__" ________ 20 __ г.
(Ф.И.О., должность и подпись
Приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Заключение
по результатам камерального контроля
"____"__________20___года
№ ________
Мною (нами), ________________________________________________________
(Ф.И.О., должность работника (ов) налогового органа)
_____________________________________________________________________
в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других
обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и на основании
налогового заявления о прекращении деятельности от "__" _____20__года
составлено заключение по результатам камерального контроля
____________________________________________________________________
(Ф.И.О. индивидуального предпринимателя)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный
номер (ИИН/БИН) _____________________________
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН) _______________________
за период с "__" _________ 20___года по "__" _________ 20___ года.
I. Сведения об индивидуальном предпринимателе
1. Свидетельство о государственной регистрации в качестве
индивидуального предпринимателя (ИП):
серия ___________; номер _________ дата выдачи "__" _______ ____года.
2. Специальный налоговый режим на основе _____________________.
3. Виды деятельности и места их осуществления:
№ п/п
Общий классификатор видов экономической деятельности (ОКЭД)
Наименование
Адрес
1
2
3
4
4. Банковские реквизиты:
Наименование банка:___________________________________________
Банковский идентификационный код БИК__________________________
БИН _____________________ РНН ________________________________
Область (город, район) _______________________________________
Реквизиты банковских счетов: наименование счета
_________; номер _________;
дата открытия _____________; дата закрытия __________________;
остаток денежных средств на счету____________________________
(указать сумму и код валюты)

5. Бақылау-касса машинасын тіркеу туралы куәлік:
_____________________________________________________________________
(тіркеу карточкасының нөмірі, маркасы, зауыттық нөмірі)
6. Қызметті тоқтата тұру туралы куәлік:
р/с
Тоқтата тұрудың басталған күні
Тоқтата тұрудың аяқталған күні
Өтініш берген күні
1
2
3
4
II. Камералдық бақылау нәтижелері
7. Камералдық бақылау барысында мынадай мемлекеттік уәкілетті органдардан (кеден органы мен банктерден) мәліметтер алынды:
р/с
Мемлекеттік уәкілетті органның атауы
Сұрау салу жіберілген күн
Жауап алынған күн
Сұрау салуға жауаптың сипаты
1
2
3
4
5
8. Салық есептілігі нысандарының деректерін салық органы ақпараттық жүйелерінің, бақылау-касса машинасының (БКМ) қолма-қол ақшаларды есепке алу кітабының, банк шоттарының деректерімен салыстыру:
р/с
Салық кезеңі
Жеке кәсіпкердің деректері бойынша кіріс
Салық органының деректері бойынша кіріс
Алшақтық
Алшақтық себебі
1
2
3
4
5
6
Ескерту: Салық органының ақпараттық жүйелерінде кірістер туралы деректер, БКМ деректер болмаған кезде, сондай-ақ банк шоттары болмаған кезде 3-бағанның деректері 4-бағанға көшіріледі.
9. Арнаулы салық режимдерін қолдану шарттарының сақталуы:
_____________________________________________________________________
Ескерту: Арнаулы салық режимдерін қолдану шарттары бойынша бұзушылықтар анықталған жағдайда бұзушылық түрі егжей-тегжейлі жазылады.
10. Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің басқа түрлері бойынша салық есептілігі нысандарының деректерін уәкілетті мемлекеттік органдардың деректерімен салыстыру:
р/с
Салық немесе басқа міндетті төлем түрі
Салық кезеңі
ЖК деректері бойынша
Салық органының деректері бойынша (уәкілетті мемлекеттік органның деректері мен салық органы ақпараттық жүйесінің деректері негізінде толтырылады)
Алшақтық
Алшақтық себебі
1
2
3
4
5
6
7
Ескерту: Уәкілетті мемлекеттік органдарда салық салу объектісі туралы деректер болмаған кезде 4-бағанның деректері 3-бағанға көшіріледі. Әр салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлем түрлері бойынша бөлек толтырылады.
11. Міндетті зейнетақы жарналары (МЗЖ) бойынша салық есептілігі нысандарының деректерін салыстыру:
р/с
Салық кезеңі
МЗЖ есептеу үшін мәлімделген кіріс (ЖК мен жалдамалы қызметкерлердің деректерін қоса алғанда)
Салық органының деректері бойынша МЗЖ есептеу үшін кіріс (ЖК мен жалдамалы қызметкерлердің деректерін қоса алғанда)
Алшақтық
Алшақтық себебі
1
2
3
4
5
6
Ескерту: Уәкілетті мемлекеттік органдарда салық салу объектісі туралы деректер болмаған кезде 3-бағанның деректері 4-бағанға көшіріледі.

5. Сведения о регистрации контрольно-кассовой машины:
_____________________________________________________________
(номер регистрационной карточки, _____________________________________________________________________
марка, заводской номер)
. Сведения о приостановлении деятельности:
№ п/п
Дата начала приостановления
Дата окончания приостановления
Дата подачи заявления
1
2
3
4
II. Результаты камерального контроля
7. В ходе камерального контроля получены сведения из следующих
уполномоченных государственных органов:
№ п/п
Наименование уполномоченного государственного органа
Дата направления запроса
Дата получения ответа
Описание ответа на запрос
1
2
3
4
5
8. Сверка данных форм налоговой отчетности с данными
информационных систем налогового органа, книги учета наличных денег
контрольно-кассовой машины (ККМ), банковских счетов:
№ п/п
Налоговый период
Доход по данным ИП
Доход по данным налогового органа
Расхождение
Причина расхождения
1
2
3
4
5
6
Примечание: При отсутствии данных о доходах в информационных системах налогового органа, данных в ККМ, а также при отсутствии банковских счетов данные с 3 колонки переносятся в 4 колонку.
9. Соблюдение условий применения специальных налоговых режимов:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Примечание: В случае установления нарушения условий применения СНР подробно излагается вид нарушения.
10. Сверка данных форм налоговой отчетности по другим видам
налогов и других обязательных платежей в бюджет с данными
уполномоченных государственных органов (таможенных органов и банков):
№ п/п
Вид налога или другого обязательного платежа
Налоговый период
По данным ИП
По данным налогового органа (заполняется на основании данных уполномоченных государственных органов и данных информационных систем налогового органа)
Расхождение
Причина расхождений
1
2
3
4
5
6
7
Примечание: При отсутствии данных об объекте налогообложения в уполномоченных государственных органах данные с 4 колонки переносятся в 5 колонку. Заполняется по каждому виду налогов и других обязательных платежей в отдельности.
11. Сверка данных форм налоговой отчетности по обязательным
пенсионным взносам (ОПВ):
№ п/п
Налоговый период
Доход для исчисления ОПВ (включая данных на самого ИП и наемных работников)
Доход по данным налогового органа для исчисления ОПВ (включая данные на самого ИП и наемных работников)
Расхождение
Причина расхождений
1
2
3
4
5
6
Примечание: При отсутствии данных об объекте налогообложения в уполномоченных государственных органах данные с 3 колонки переносятся в 4 колонку.

12. Әлеуметтік аударымдар бойынша салық есептілігі нысандарының деректерін салыстыру:
р/с
Салық кезеңі
Әлеуметтік аударымдарды есептеу үшін мәлімделген кіріс (ЖК мен жалдамалы қызметкерлердің деректерін қоса алғанда)
Салық органының деректері бойынша әлеуметтік аударымдарды есептеу үшін кіріс (ЖК мен жалдамалы қызметкерлердің деректерін қоса алғанда)
Алшақтық
Алшақтық себебі
1
2
3
4
5
6
Ескерту: Уәкілетті мемлекеттік органдарда салық салу объектісі туралы деректер болмаған кезде 3-бағанның деректері 4-бағанға көшіріледі.
III. Қорытынды

12. Сверка данных форм налоговой отчетности по социальным
отчислениям:
№ п/п
Налоговый период
Доход для исчисления социальных отчислений (включая данные на самого ИП и наемных работников)
Доход по данным налогового органа для исчисления социальных отчислений (включая данные на самого ИП и наемных работников)
Расхождение
Причина расхождений
1
2
3
4
5
6
Примечание: При отсутствии данных об объекте налогообложения в уполномоченных государственных органах данные с 3 колонки переносятся в 4 колонку.
III. Заключение

4) бақылау жүргізуге мынадай маман(-дар) жұмылдырылсын: _____________
(бақылау жүргізуге басқа мемлекеттік
_____________________________________________________________________
___________________ органдардан жұмылдырыған маман(-дар)ның аты-жөні)
5) бақылау жүргізіп жатқан тұлғалардың құрамынан мынадай салық
қызметі органдарының мамандары және (немесе) басқа мамандар
шығарылсын:__________________________________________________________
(аты-жөні, лауазымы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Салық қызметі
органының басшысы _________________________ _____________________
М.О. (аты-жөні) (қолы)
Таныстым және шешімді (көшірмесін) алдым: ___________________________
уәкiлеттi мемлекеттік органның лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
19-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің (салық агентінің) билік ету мүлкін салық
берешегінің, төлеушінің кедендік төлемдер, салықтар және
өсімпұлдар бойынша берешегінің есебіне шектеу туралы шешім
20__ж. "____"________ № _________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 613-бабынаcf1 ,
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 164-бабына сәйкес ________________________________________
_____________________________________________________________________
(салық (кеден) органының атауы)
_____________________________________________________________________
______________________________________________________________ атынан
(Басшының (Басшы орынбасарының) аты-жөні)
салық берешегін өтеу туралы 20__ жылғы ____________ № _______________
хабарламаның (берешекті және өсімақыны өтеу туралы хабарлама)
негізінде, сондай-ақ салық тексеруінің нәтижелері туралы 20___ жылғы
____________ №____ хабарламаға шағым жасалған жағдайда және (немесе)
хабарламаға шағымды қарау нәтижелерi бойынша шығарылған жоғары тұрған
салық қызметі органының 20___ жылғы ____________ № __________ шешімі*
негізінде;
берешектерді және өсімақыларды өтеу туралы 20__ жылғы _______________
№____ хабарлама** негізінде салық төлеушінің (салық агентінің)
төлеушінің мүлкіне билік етуді
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(салық төлеушiнiң (салық агентінің), төлеушінің атауы, мекен жайы,
_____________________________________________________________________
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі СТН, бизнес-сәйкестендіру нөмірі БСН (ЖСН)
_____________________________________________________________________
(санмен және жазумен)
сомадағы салық берешегінің есебіне шектеуді ШЕШТІ,
соның ішінде:

4) привлечь к осуществлению контроля следующих
специалистов:________________________________________________________
(Ф.И.О., должность
___________________________________________________________________
привлеченного (-ых) специалиста (-ов) из других
государственных органов)
5)_исключить из состава лиц, осуществляющих контроль,
специалистов органов налоговой службы и (или) иных
специалистов_________________________________________________________
(Ф.И.О., должность)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Руководитель
органа налоговой службы _______________________ _____________________
М.П. (Ф.И.О.) (подпись)
Ознакомлен(-а) и дополнительное решение (копию) получил(-а):
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица
_____________________________________________________________________
уполномоченного государственного органа, подпись, дата)
Приложение 19
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 19
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
РЕШЕНИЕ
об ограничении в распоряжении имуществом в счет
налоговой задолженности налогоплательщика
(налогового агента), задолженности по
таможенным платежам, налогам и пеням плательщика
"_____" _____________ 20 ___ г. № _______
В соответствии со статьей 613cf1 Кодекса Республики Казахстан "О налогах
и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей
164 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан
___________________________________________________________________
(наименование налогового (таможенного) органа)
в лице_______________________________________________________________
(Ф.И.О. Руководителя или заместителя Руководителя)
РЕШИЛ:
на основании уведомления о погашении налоговой задолженности от
"__"_________20___г. №____, а также в случае обжалования уведомления
о результатах налоговой проверки от "__"_________20____г. №____, и
(или) решения вышестоящего органа налоговой службы, вынесенного по
результатам рассмотрения жалобы на уведомление от
"__" ________20___г. №___*
на основании уведомления о погашении задолженности и пени от
"__" ________ 20___г. №___**
ограничить в распоряжении имуществом налогоплательщика
(налогового агента), плательщика
_____________________________________________________________________
(наименование налогоплательщика (налогового агента),
(плательщика), адрес, регистрационный номер
_____________________________________________________________________
налогоплательщика (РНН), идентификационный номер ИИН/БИН
в счет задолженности на сумму:_______________________________________
(в цифрах и прописью)
в том числе:

1) _________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлем сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_______________
(айыппұл сомасы)
2) _________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлем сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_______________
(айыппұл сомасы)
3) ________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлем сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_______________
(айыппұл сомасы)
4) ________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлем сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_______________
(айыппұл сомасы)
5) ________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлем сомасы)
_________________
(өсімақы сомасы)
_______________
(айыппұл сомасы)
_____________________________________________________________________
(салық, кеден органы Басшысының (Басшы орынбасарының) қолы, мөрі)
Қаржы лизингі мен кепілді қоса алғанда, төлеушінің жалға берілген мүлікке билік етуін шектеу туралы шешім шығарылған кезде кеден органы осы мүлікке қатысты шешім шығарған кезден бастап оны жойғанға дейін жалға алушы мен кепіл ұстаушыға мұндай мүлікке меншік құқығын беруге тыйым салынады.
Шешімді алды ________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің), төлеушінің қолы, күні, мөрі)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
20-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
20-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің,
кеден төлемдерi, салықтар және өсімпұлдар бойынша берешегінің
есебіне билік етуі шектелген мүлік тізімдемесінің
Актісі
20__ жылғы "___" _______________ № _______
_____________________________________________________________________
(салық, кеден органының атауы)
_____________________________________________________________________
______________________________________________________________ атынан
(салық, кеден органының лауазымды тұлғасының аты-жөні)
200_ жылғы ___________ №_____ салық төлеушінің билік ету мүлкін салық
берешегінің есебіне шектеу туралы ШЕШІМНІҢ негізінде ________________
(салық төлеуші (салық агенті), төлеуші лауазымды тұлғаларының аты-жөні)
__________________________________________________________ қатысуымен
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агенті) аты-жөні немесе атауы, заңды мекен-жайы)
салық төлеушіге тиесілі мүліктің тізімдемесін жүргізді.
Тізімдемеде мынадай мүлік қозғалады:
Толық сапалы сипаттамасымен мүліктің атауы
Саны
Бухгалтерлік деректердің негізінде бағасы (әрқайсысының)
Тәуелсіз бағалаудың (әрқайсысының) бағасы
Жиыны
Сипатталған мүлік құнының жиыны:_____________________ теңгені құрайды
(санмен және жазумен)
Осы Актіде айтылған барлық негізгі құралдарды салық (кеден) органының және салық төлеушінің (салық агентінің) лауазымды тұлғалары заттай түрде және менің (біздің) қатысуыммен тексерді және тізімдемеге енгізді, осыған байланысты түгендеуге талабым жоқ.
Тізімдеме Актісінде санамаланған негізгі құралдар менің (біздің) жауапты сақтауым(-ыз)да.

1) ________________ ______________ ___________ ____________________
(код, наименование (сумма платежа) (сумма пени) (сумма штрафа)
платежа)
2) ________________ ______________ ___________ ____________________
(код, наименование (сумма платежа) (сумма пени) (сумма штрафа)
платежа)
3) ________________ ______________ ___________ ____________________
(код, наименование (сумма платежа) (сумма пени) (сумма штрафа)
платежа)
4) ________________ ______________ ___________ ____________________
(код, наименование (сумма платежа) (сумма пени) (сумма штрафа)
платежа)
5) ________________ ______________ ___________ ____________________
(код, наименование (сумма платежа) (сумма пени) (сумма штрафа)
платежа)
__________________________________________________________________
(подпись Руководителя (заместителя Руководителя),
печать налогового (таможенного) органа)
При вынесении решения об ограничении в распоряжении имуществом
плательщика, переданном внаем, включая финансовый лизинг и залог,
запрещается передача права собственности на такое имущество
арендатору и залогодержателю с момента вынесения таможенным органом
решения в отношении этого имущества и до его отмены.
Решение получил________________________________________________
(подпись, налогоплательщика (налогового
агента), плательщика, дата, печать)
Приложение 20
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 20
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
АКТ
описи ограниченного в распоряжении имущества в счет
налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента),
задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням
плательщика
"_____" ________________ 20 ___ г. № ________
Налоговый департамент (управление), Департамент таможенного
контроля по
_____________________________________________________________________
(область, город, район)
в лице_______________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового (таможенного) органа)
на основании РЕШЕНИЯ об ограничении в распоряжении имуществом в счет
налоговой задолженности налогоплательщика (налогового агента),
задолженности по таможенным платежам и налогам плательщика от
"__" ______200__г. №___ _____________________________________________
(Ф.И.О. должностных лиц налогоплательщика
(налогового агента), плательщика)
_____________________________________________________________________
произвел опись имущества, принадлежащего налогоплательщику
(налоговому агенту), плательщику
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., или наименование налогоплательщика (налогового
агента), плательщика, юридический адрес)
Описи подвергнуто следующее имущество:
Наименование имущества с подробной качественной характеристикой
Количество
Цена на основе бухгалтерских данных (каждого)
Цена независимой оценки (каждого)
Итого
Итого стоимость описанного имущества составляет:
_______________________________________________________________ тенге
(в цифрах и прописью)
Все основные средства, поименованные в настоящем Акте описи
ограниченного в распоряжении имущества в счет налоговой задолженности
налогоплательщика (налогового агента), задолженности по таможенным
платежам и налогам плательщика от "____" __________ 200 __ г. №____,
должностными лицами налогового (таможенного) органа и
налогоплательщика (налогового агента), плательщика) проверены в
натуре и в моем (нашем) присутствии и внесены в опись, в связи с чем,
претензии к инвентаризации не имею.
Основные средства, перечисленные в Акте описи, находятся на
моем (нашем) ответственном хранении.

Билік етуі шектелген тізімдемеде келтірілген мүлікті шығындағаны, иеліктен шығарғаны немесе заңсыз бергені үшін Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің 222-1-бабы бойынша қылмыстық жауапкершілік туралы ескертілді.
Осы Актіге, меншік және (немесе) шаруашылық жүргiзу құқығын растайтын келесі құжаттардың көшірмелері қосылып беріледі.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Негізгі құралдардың сақталуына жауапты тұлға(-лар):
______________ __________________ ___________________________________
(лауазымы) (қолы) (қолының толық жазылуы)
______________ __________________ ___________________________________
(лауазымы) (қолы) (қолының толық жазылуы)
Осы тізімдеме Актісінде көрсетілген деректер мен есептеулерді тексерді:
______________________________________ _______ ______________________
(салық төлеуші(салық агенті), төлеуші) (қолы) (қолының толық жазылуы)
Тізімдеме Актісін жасады ____________________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы)
Тізімдеме Актісімен таныстым және бір данасын алдым:
_____________________________________________________________________
(салық төлеуші (салық агентінің), төлеушінің лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы)
Ескерту:
Тізімдеме жүргізген тұлға және салық төлеушінің (салық агентінің), төлеушінің лауазымды тұлғасы Тізімдеме Актісінің әрбір бетіне қол қояды.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
21-қосымша
Нысан
Салық органының салық төлеушінің (салық агентінің) кассасы
бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы
ӨКІМІ
20__ жылғы "___" _______________ № _______
(жазба күні)
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 612-бабынаcf1 сәйкес
______________________________________________________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(салық төлеушiнiң (салық агентінің) атауы, сәйкестендіру нөмірі
(БСН/ЖСН) (бар болған жағдайда), мекен жайы)
_____________________________________________________________________
______________________________________________ кассасы бойынша
(салық берешегiн өтеу жөніндегі операцияларынан басқа) барлық шығыс операцияларын тоқтата тұрады.
Салық төлеушiнiң (салық агентінің) осы өкімді алған кезден бастап кірісіне түсетін ақша қаражаттар түскен күннен кейінгі келесi бiр жұмыс күнiнен кешiктiрiлмей бюджет есебiне алынуға тиiс.
Салық төлеушiнiң (салық агентінің) кассасы бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру, салық берешегiн банкке немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымға өтеу жөніндегі операциялардан басқа, кассадағы қолма-қол ақшалардың барлық шығыс операцияларына, оларды кейiннен салық берешегiнің, мiндеттi зейнетақы жарналарының және әлеуметтiк аударымдардың өтеу есебiне жатқызу үшiн қолданылады.
Салық органдары мен олардың лауазымды тұлғаларының заңды талаптарын орындамау жағдайында Сізге Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес әкiмшiлiк жаза шаралары қолданылады.
Салық кодексінің 686-бабына сәйкес салық төлеушінің (салық комитеті) жоғары тұрған салық қызметi органына немесе сотқа салық қызметi органдарының лауазымды адамдарының әрекетiне (әрекетсiздiгiне) шағымдануға құқығы бар.
Салық органының Басшысы (Басшының
орынбасары) _________________________________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Өкімді алды _________________________________________________________
(салық төлеушiнiң (салық агентінің) аты-жөні, қолы (мөрі), күні)
Өкім салық төлеушіге ұсынылды _______________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
22-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
22-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің (салық агентінің) билік етуі шектелген
мүлкінен өндіріп алу туралы №_______ қаулы
20 __ жылғы "___"_______ ___________________________
(жасалған жері)
Мен Басшы (Басшы орынбасары) _________________________________ (салық
органының атауы, Басшысының
_____________________________________________________________________
(Басшы орынбасарының) аты-жөні)
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) атауы, сәйкестендіру нөмірі
_____________________________________________________________________
(БСН/ЖСН), мекен жайы) осы қаулы шыққан күнінде
_____________________________________________________________________
санмен және жазбамен көрсетілсін)
_____________________________________________________________________
теңге құрайтын салық берешегін төлеу бойынша салық міндеттемесі орындалмау фактісін АНЫҚТАДЫМ.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі) 615, 616-баптарымен алдын ала қарастырылған салық берешегін мәжбүрлеп өндіріп алу шаралары салық берешегін төлеуге әкелмеді.
Жоғарыда баяндалғанның негізінде "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 615, 616-баптарын басшылыққа алып,
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) атауы, сәйкестендіру нөмірі
_____________________________________________________________________
(БСН/ЖСН), мекен жайы)
билік ету 20 __ жылғы "____"______________ № ___ шешімінің және 20 __
жылғы "____"______________ №___ мүлік тізімдемесінің актісінің
негізінде шектелген мүлкінен өндіріп алуды
ҚАУЛЫ ЕТТІМ.
Осы қаулы екі данада жасалған, олардың біреуі шешім және тізімдеме актісімен қоса
_____________________________________________________________________
(уәкілетті заң тұлғаның атауы)
________________________________________________ орындалуға берілсін.
Билік етуі шектелген мүлік __________________________________________
(салық төлеуші (салық агенті) жауапты тұлғаның аты-жөні)
материалдық жауапкершілікпен сақтауына беріледі және осы мекен жай бойынша орналасады ________________________________________________
М.О.
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы, Басшысының (Басшы орынбасарының) аты-жөні)
Алынды:
_____________________________________________________________________
(мүлік бойынша уәкілетті заң тұлғаның аты-жөні, қолы, алған күні)
Жіберілді:___________________________________________________________
(жіберу және алыну фактісі туралы растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
23-қосымша
Нысан
ЭЛЕКТРОНДЫҚ ҚҰЖАТТАР АЛМАСУ КЕЗІНДЕ ЭЛЕКТРОНДЫҚ ЦИФРЛЫҚ
ҚОЛТАҢБАНЫ ПАЙДАЛАНУ ЖӘНЕ ТАНУ ТУРАЛЫ
КЕЛІСІМ
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
24-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
24-қосымша
Нысан
Тауар чегі
Құрметті салық төлеуші! | № 0000 ТАУАР ЧЕГІ
Сіз берген тауар чегінің |
бірегейлігін қамтамасыз етуді | ________________________
және оның қолдан жасалу | _____________________
тәуекелін төмендетуді тауар | (салық төлеушінің аты-жөні
чегін өз мөріңізбен немесе | немесе атауы)
қолыңызбен куәландыра отырып, |
жасай аласыз. | Салық төлеушінің тіркеу}
___________________________ | нөмірі (СТН)
___________________________ | _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
№ 0000 ТАУАР ЧЕГІНІҢ ТҮБІРТЕГІ | |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Өткізілген тауарлар, орындалған |
жұмыстар, көрсетілген қызметтер | Сәйкестендіру нөмірі
үшін қабылданған сома | (ЖСН/БСН) (болған жағдайда)
_ _ _ _ _ _ _ | _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_| | |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(санмен сомасы) |
Операция жасалған күн | Өткізілген тауарлар,
20__ жыл "___" ___________ | орындалған жұмыстар,
______________________________ | көрсетілген қызметтер үшін
(сатып алушының қолы) | төленген сома
| _ _ _ _ _ _ _
| |_|_|_|_|_|_|_|
| (санмен сомасы)
| Операция жасалған күн
| 20__ жыл "___" _________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
25-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
25-қосымша
Нысан
Тауар чектерінің кітабы
ТАУАР ЧЕКТЕРІНІҢ КІТАБЫ
№ ______________ -ден № ______________ ге дейін
______________________________________________
салық органына берілген тауар чектерінің сериясы
____________________________________________________
салық төлеушінің аты-жөні немесе атауы
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), ол болған кезде
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Бақылау-касса машинасының тіркеу нөмірі
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
26-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
26-қосымша
Нысан
Қолма қол ақшаны есепке алу кітабы
Күні

Предупрежден об уголовной ответственности по статье 222-1
Уголовного кодекса Республики Казахстан за растрату, отчуждение или
незаконную передачу имущества подвергнутого описи, на которое
наложено ограничение в распоряжении.
Лицо (а), ответственное (ые) за сохранность основных средств:
______________________ _________________ ______________________
(должность) (подпись) (расшифровка подписи)
______________________ _________________ ______________________
(должность) (подпись) (расшифровка подписи)
Указанные в настоящем Акте описи данные и подсчеты проверил:
____________________ ___________ ______________________________
(налогоплательщик (налоговый агент), (подпись) (расшифровка
подписи) плательщик)
Акт описи составил:
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись должностного лица налогового
(таможенного) органа)
с Актом описи ознакомлен и получил один экземпляр:
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись должностного лица налогоплательщика
(налогового агента), плательщика)
Примечание:
Лицо, производящее опись и должностное лицо налогоплательщика (налогового агента), плательщика подписывают каждую страницу Акта описи.
Приложение 21
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 21
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
РАСПОРЯЖЕНИЕ
налогового органа о приостановлении расходных операций по
кассе налогоплательщика (налогового агента)
"____" _______________ 20 __ года № ___
(дата выписки)
В соответствии со статьей 612 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
_____________________________________________________________________
приостанавливает все расходные операции наличных денежных средств в
кассе (кроме операций по погашению налоговой задолженности)
___________________________________________________________________
(ФИО, наименование налогоплательщика (налогового агента), РНН,
___________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН) (при его наличии), адрес)
___________________________________________________________________
Налогоплательщиком (налоговым агентом) с момента получения
Распоряжения налогового органа о приостановлении расходных операций
по кассе все поступающие наличные денежные средства подлежат
зачислению в бюджет не позднее одного рабочего дня, следующего за
днем их поступления.
В случае невыполнения законных требований органов налоговой
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьей 686 Налогового кодекса
налогоплательщик (налоговый комитет) имеет право обжаловать действия
(бездействие) должностных лиц органов налоговой службы вышестоящему
органу налоговой службы или в суд.
Руководитель (заместитель Руководителя)
Налогового органа ________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Распоряжение получил _______________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового
агента), подпись (печать), дата)
Распоряжение вручено налогоплательщику ________________________
(Ф.И.О. должностного лица налогового
органа, подпись, дата)
Распоряжение отправлено налогоплательщику
__________________________________________________
(подтверждающий документ о факте
отправки и (или) получения)
Приложение 22
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 22
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Постановление № _______
об обращении взыскания на ограниченное в распоряжении
имущество налогоплательщика (налогового агента)
"__"__________ 20__ г. __________________________
(место составления)
Я, Начальник (заместитель Начальника)__________________________
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа, Ф.И.О. руководителя
(заместителя Руководителя))
УСТАНОВИЛ:
факт неисполнения налогового обязательства по погашению налоговой
задолженности, ______________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового агента), РНН,
_____________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН) (при его наличии), адрес)
составляющей на дату вынесения настоящего постановления______________
(указать в цифрах и прописью)
_______________________________________________________________тенге.
Меры принудительного взыскания налоговой задолженности,
предусмотренные статьями 615, 616 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
не привели к погашению налоговой задолженности. На основании
вышеизложенного, руководствуясь статьей 617 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс),
ПОСТАНОВИЛ:
Обратить взыскание на имущество, ограниченное в распоряжении на
основании решения от "__"_______ 20__ года № ____ и акта описи
имущества от "__"___________ 20__ года № ________
___________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового агента), РНН,
___________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), адрес)
Настоящее постановление составлено в двух экземплярах, один из
которых с приложением решения и акта описи передать для исполнения
___________________________________________________________________
(наименование уполномоченного юридического лица)
Ограниченное в распоряжении имущество находится на
ответственном хранении
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. материально ответственного лица налогоплательщика
(налогового агента)
и находится по адресу
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
МП ___________________________________________________________
(Ф.И.О. Руководителя (заместителя Руководителя)
налогового органа, подпись)
Получено: ___________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица уполномоченного юридического лица,
дата получения, подпись)
Отправлено: _________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Приложение 23
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 23
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Соглашение об использовании и признании электронной цифровой
подписи, при обмене электронными документами
Приложение 24
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 24
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Товарный чек
Приложение 25
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 25
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Книга товарных чеков
КНИГА ТОВАРНЫХ ЧЕКОВ
с № ______________ по №______________
______________________________________________
серия товарных чеков, присвоенная налоговым органом
___________________________________________
Ф.И.О. или наименование налогоплательщика
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН)
Идентификационный номер (ИИН/БИН) при его наличии
Регистрационный номер контрольно-кассовой машины
Приложение 26
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 26
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Книга учета наличных денег
Дата

Ауысым соңындағы кассаның сомасы (2б.+4б.-7б.+12б.- 13б.-19б.+22)
Ауысым соңында кассадан тапсырылған ақшаның сомасы
Жауапты тұлғаның қолы
23
24
25
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
27-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
27-қосымша
Нысан
Фискалды есепті алу актісі
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
28-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
28-қосымша
Нысан
САЛЫҚТЫҚ ТАЛАП
20___ж. "____"___________ №_______
_____________________________________________________________________
(талап жіберілетін құзыретті органның атауы және оның мекенжайы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының ___________________________________________
(құзыретті не уәкілетті органның атауы)
_____________________________________________________________________
______________________________________________________________ сәйкес
(халықаралық шарттың атауы)
Қазақстан Республикасында салық берешегі бар мына салық төлеушіге
қатысты салықтарды жинауға көмек алу мақсатында жүгінеді:
_____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты-жөні/ заңды тұлғаның атауы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Резиденттік еліндегі салықтық тіркеу нөмірі _________________________
резиденттік еліндегі мекенжайы: _____________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың түрі, нөмірі және
берілген күні _______________________________________________________
Жеке тұлғаның резиденттік еліндегі жұмыс берушісі және оның мекенжайы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасына келген (тіркеу) мекенжайы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Салық төлеушінің үшінші жақтың иелігіндегі мүлкі (болған жағдайда):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Басқа да маңызды мәліметтер _________________________________________
_____________________________________________________________________
Салықтық талап салық берешегін жинау мақсатында жасалды.
Қазақстан Республикасындағы салық берешегінің сомасы, теңгеде:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасындағы салық берешегінің сомасы, шетел валютасында:
_____________________________________________________________________
Валюты коды*
Жиналған соманы _____________________________________________________
(банк шоты иесінің атауы/ аты-жөні және мекенжайы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_______________________________________ банк шотына аударуды сұраймыз
Салық төлеу туралы хабарлама салық берешегі бар тұлғаға жіберілді
(күні)_______________________________________________________________
Мен, төменде қол қоюшы ______________________________________________
(құзыретті не уәкілетті органның тұлғасының лауазымы және аты)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Мынаны:
Салықтық талап жоғарыда көрсетілген халықаралық шартпен көзделген салықтарға қатысты, дауланбайды, әкімшілік органның шешіміне жоғары тұрған инстанцияның әкімшілік органына апелляциямен және сотқа апелляциямен теріске шығарылмайды. Салықтық талап халықаралық шарт шеңберінде мәжбүрлі түрде жүзеге асырылады. Көрсетілген салықтарды Қазақстан Республикасында өндіріп алу мүмкін емес. Осы құжатта көрсетілген ақпарат дұрыс. Көмекті жоғарыда аталған халықаралық шарт шеңберінде құзыретті орган сұратады. Салық түрлері қимасында берешек сомасы қоса беріледі.
Қолы _________________ М.О.
Күні __________________
* "Валюта коды" бағанын толтырған кезде "Кеден декларацияларын толтыру үшін пайдаланылатын жіктеуіштер туралы" Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 378 шешімімен (бұдан әрі – Шешім) бекітілген 23 "Валюталар жіктеуіші" қосымшасына сәйкес валюталардың кодын көрсету қажет.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
29-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
29-қосымша
Нысан
Салық заңнамасын бұзушылықты жою туралы
Талап
"___" _________ 20__ ж. № ________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"

Сумма кассы на конец смены (гр.2+ гр.4 - гр.7+ гр.12- гр.13- гр.19+22)
Сумма денег, сданная из кассы в конце смены
Подпись ответственного лица
Количество чеков
На общую сумму
Количество чеков
На общую сумму
с № ____ по №____
Количество
На общую сумму
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Приложение 27
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 27
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Акт снятия фискального отчета
Приложение 28
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 28
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
НАЛОГОВОЕ ТРЕБОВАНИЕ
№ ___ "__" _____________ 20 __ г.
___________________________________________________________________
(наименование компетентного органа, которому направляется
требование и
___________________________________________________________________
его адрес)
___________________________________________________________________
(наименование компетентного либо уполномоченного органа)
Республики Казахстан в соответствии с
___________________________________________________________________
(наименование международного договора)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
обращается в целях получения помощи в сборе налогов в отношении
следующего налогоплательщика, имеющего налоговую задолженность в
Республике Казахстан:
_____________________________________________________________________
(Фамилия Имя Отчество Ф.И.О. физического лица/наименование
_____________________________________________________________________
юридического лица)
_____________________________________________________________________
Номер налоговой регистрации в стране резидентства
___________________________________________, адрес в стране
резидентства:________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Вид, номер и дата выдачи документа, удостоверяющего личность
физического лица
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Работодатель физического лица в стране резидентства и его
адрес________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Адрес пребывания (регистрации) в Республике Казахстан
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
________________________________________
Имущество налогоплательщика во владении у третьего лица (если
имеется):____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Другие важные сведения
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Налоговое требование составлено в целях сбора налоговой
задолженности.
Сумма налоговой задолженности в Республике Казахстан в
тенге:_______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сумма налоговой задолженности в Республике Казахстан в иностранной
валюте: _____________________________________________________________
Код валюты*
Просим перечислить собранную сумму на банковский
счет:________________________________________________________________
Наименование/Ф.И.О. и адрес владельца банковского
счета:_______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Уведомление об уплате налога было отправлено лицу, имеющему налоговую
задолженность (дата)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Я, нижеподписавшийся
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. и должность лица компетентного либо
_____________________________________________________________________
уполномоченного органа)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Утверждаю, что:
Налоговое требование касается налогов, предусмотренных вышеназванным
международным договором, не оспаривается, не опровергается апелляцией
на решение административного органа в административный орган
вышестоящей инстанции или апелляции в суд. Налоговое требование
осуществляется принудительно в рамках международного договора.
Взыскание указанных налогов в Республике Казахстан не представляется
возможным. Информация, представленная в данном документе, достоверна.
Помощь запрашивается компетентным органом в рамках вышеназванного
международного договора. Сумма задолженности в разрезе видов налогов
прилагается.
Подпись ____________________ М.П.
Дата _______________________
* При заполнении графы "Код валюты" необходимо указывать код
валюты в соответствии с приложением 23 "Классификатор валют",
утвержденный Решением Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010
года № 378 "О классификаторах, используемых для заполнения таможенных деклараций"
Приложение 29
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 29
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Требование
об устранении нарушений налогового законодательства
"_____" ________________ 20 ___ г. № ________

Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 656-бабы 7-тармағынаcf1 сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы)
Сізге _______________________________________________________________
(уәкілетті мемлекеттік органның бастығының аты-жөні,
_____________________________________________________________________
уәкілетті мемлекеттік органның толық атауы, мекен-жайы)
Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
_____________________________________________________________________
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) ________________________________
Қазақстан Республикасы салық заңнамасынының бұзушылықтарын жою қажеттігі туралы хабарлайды:
_____________________________________________________________________
(бюджетке енгізілуі тиіс соммалар
_____________________________________________________________________
(болған жағдайда) көрсетіле отырып, бұзушылық мәні)
_____________________________________________________________________
Салық кодексінің 656-бабынаcf1 сәйкес Сізге осы талапты табыс еткен
(алған) күннен бастап отыз жұмыс күні ішінде бұзушылықтарды жою қажет.
Олар жойылмаған жағдайда Сіз Қазақстан Республикасының заңнамасына
сәйкес жауапқа тартыласыз.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте салық
қызметі органдарының лауазымды тұлғаларының әрекетіне Сіз шағым жасауға құқылысыз.
Салық қызметі органының басшысы _____________________________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Талапты алдым _______________________________________________________
(уәкiлеттi мемлекеттік орган басшысының аты-жөні, қолы, күні)
Талапты уәкiлеттi
мемлекеттік органға
табыс еттім _________________________________________________________
(салық қызметі органының лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Талап уәкiлеттi мемлекеттік
органға жіберілді ___________________________________________________
(жіберу және алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
30-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
30-қосымша
Нысан
Қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қоюдан бас
тарту туралы
ШЕШІМ
20__ ж. "____" _______________ № ____________
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес __________________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні немесе атауы,
_____________________________________________________________________
СТН, ЖСН /БСН)
қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қою туралы 20__ жылғы
"____" _______________ салықтық өтінішін қарап, мынадай негіз(дер)
бойынша қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебіне қоюдан бас тартылсын деп ШЕШТІ:
___________________________________________ (салық органы "Салық және
бюджетке төленетін басқа да міндетті
_____________________________________________________________________
төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі)
_____________________________________________________________________
571-бабының 3-тармағыменcf1 көзделген бір немесе бірнеше негіздерді көрсетеді)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Салық қызметі органының басшысы (басшының орынбасары) _______________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Шешімді алдым _______________________________________________________
(салық төлеушінің (салық агентінің) аты-жөні, атауы, қолы, (мөрі), күні)
Шешім салық төлеушіге табыс етілді __________________________________
(салық қызметі органының лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Шешім салық төлеушіге жіберілді______________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісін растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
31-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
31-қосымша
Нысан
Дебиторлардың банк шоттарындағы ақшасынан өндіріп
алу туралы хабарлама
20__ж. "__" ________ № ________
Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы
Кодексінің 166-бабына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да
міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 31-бабына сәйкес ___________________________________________
(кеден органының атауы)
Сізге _______________________________________________________________
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек төлеуші
дебиторының атауы, СТН-ы, сәйкестендіру нөмірі
_____________________________________________________________________
(ЖСН/БСН), мекенжайы)
теңге сомасында Сіздің банк шотыңыздан кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек төлеуші
_____________________________________________________________________
кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек төлеушінің аты-жөні немесе толық атауы, СТН, мекенжайы)
кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек төлеушінің өтеу есебінен өндіріп алуды ақшаға айналдыру туралы хабарлайды.
Осы хабарламаны алған сәттен бастап Сізге "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 166-бабының 1-тармағынаcf1 сәйкес хабарламаны алу күніне жасасқан өзара есеп айырысуды салыстыру актісін
_____________________________________________________________________
(кеден органының атауы)
жиырма жұмыс күннің ішінде беру қажет.
Кеден қызметі органдарының және олардың лауазымды тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жазаларға тарту шаралары қолданылады.
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 173-бабына сәйкес кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек өтеушінің кеден қызметі органдарының лауазымды тұлғалары әрекетіне (әрекетсіздігіне) кеден қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағымдануына құқығы бар.
Кеден органының Бастығы (Бастығының орынбасары)______________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алды) ___________________________________________________
_____________________________________________________________________
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек төлеушінің
дебиторының аты-жөні, атауы, қолы (мөрі), күні)
Хабарлама кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек
төлеушінің дебиторына тапсырылды ____________________________________
_____________________________________________________________________
(кеден органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек
төлеушінің дебиторына жіберілді _____________________________________
(жіберу және (немесе) алу фактісін растаушы құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
32-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
32-қосымша
Нысан
Кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек
өтеушінің кассасы бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру
туралы кеден органының
ӨКІМІ
20___жылғы "___"____________ № ______
(күні)
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 163-бабына сәйкес
_____________________________________________________________________
(кеден органының атауы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек өтеушінің
_____________________________________________________________________
атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН/ЖСН), мекенжайы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
кассасы бойынша (кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешегін өтеу жөніндегі операцияларынан басқа)
барлық шығыс операцияларын тоқтата тұрады.
Кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек төлеушінің осы өкімді алған сәтінен бастап кірісіне түсетін ақша қаражаттар түскен күннен кейінгі келесі бір жұмыс күнінен кешіктірілмей бюджет есебіне алынуға тиіс.
Кеден қызметі органдарының және олардың лауазымды тұлғаларының заңды талаптары орындалмаған жағдайда Сізге Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жаза шаралары қолданылады.
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 173-бабына сәйкес кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек өтеушінің жоғары тұрған кеден қызметі органына немесе сотқа кеден қызметі органдарының лауазымды адамдарының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдануға құқығы бар.
Кеден органының Басшысы (Басшының орынбасары) _______________________
(аты-жөні, қолы, мөрі)
Өкімді алды _________________________________________________________
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек өтеушінің
аты-жөні, қолы (мөрі), күні)
Өкім кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек өтеушіге ұсынылды
_____________________________________________________________________
(кеден органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
33-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
33-қосымша
Нысан
Кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек
төлеушінің билік етуі шектелген мүлкінен өндіріп алу туралы
№ _______ ҚАУЛЫ
20___ жылғы "___"___________ ________________
(жасалған жері)
Мен, ________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Бастығы (Бастығының орынбасары)
_____________________________________________________________________
кеден органының атауы, Бастықтың (Бастықтың орынбасарының) аты-жөні)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек төлеушінің
атауы, аты-жөні, СТН,
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі, (БСН/ЖСН), мекенжайы) осы қаулы шыққан күнінде
_____________________________________________________________________
(санмен және жазбамен көрсетілсін)
___________________________________________________ теңгені құрайтын
кедендік төлемдер, салықтар және өсімпұл бойынша берешекті өтеу бойынша кеден міндеттемесі орындалмау фактісін
АНЫҚТАДЫМ

В соответствии с пунктом 7cf1 статьи 656 Кодекса Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
сообщает Вам
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя уполномоченного государственного
_____________________________________________________________________
органа, полное наименование уполномоченного государственного
органа, адрес)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер
(ИИН/БИН) _________________________
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН) _______________________
о необходимости устранения нарушений налогового законодательства
Республики Казахстан:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(суть нарушения, с указанием сумм подлежащих внесению в бюджет
(при наличии))
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
В соответствии со статьей 656 Налогового кодекса Вам необходимо
устранить нарушения в течение тридцати рабочих дней со дня вручения
(получения) настоящего требования.
В случае их не устранения Вы будете привлечены к ответственности в
соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Вы имеете право обжаловать действие должностных лиц органов налоговой
службы в порядке, установленным законодательством Республики
Казахстан.
Руководитель
органа налоговой службы _____________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Требование получил __________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя уполномоченного
государственного органа, подпись, дата)
Требование вручил уполномоченному государственному органу
____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой службы, подпись, дата)
Требование отправлено уполномоченному государственному органу
____________________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Приложение 30
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 30
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
РЕШЕНИЕ
об отказе в снятии с регистрационного учета по налогу на
добавленную стоимость
"____" _______________ 20__ г. № ____________
В соответствии с Кодексомcf1 Республики Казахстан "О налогах и других
обязательных платежах в бюджет"
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа)
_____________________________________________________________________
рассмотрев налоговое заявление
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. или наименование налогоплательщика,
_____________________________________________________________________
РНН, ИИН/БИН)
о регистрационном учете по налогу на добавленную стоимость от
"____" _______________ 20__ года, РЕШИЛ:
отказать в снятии с регистрационного учета по налогу на добавленную
стоимость по следующему (-им) основанию (-ям):
_____________________________________________________________________
(налоговый орган указывает одно или несколько оснований,
_____________________________________________________________________
предусмотренных пунктом 3 статьи 571 Кодекса Республики Казахстан
_____________________________________________________________________
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс))
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Руководитель (заместитель руководителя)
органа налоговой службы _____________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Решение получил _____________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового
агента), подпись, (печать), дата)
Решение вручено налогоплательщику ___________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа
налоговой службы, подпись, дата)
Решение отправлено налогоплательщику
__________________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и (или) получения)
Приложение 31
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 31
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
об обращении взыскания на деньги на банковских счетах
дебиторов
"____" ____________ 20 __ г. №_________
В соответствии со статьей 166 Кодекса Республики Казахстан "О
таможенном деле в Республике Казахстан" и статьей 31 Кодекса
Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в
бюджет (Налоговый кодекс)
_____________________________________________________________________
(наименование таможенного органа)
уведомляет Вас,
_____________________________________________________________________
(наименование дебитора плательщика задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням, РНН,
_____________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН) (при его наличии), адрес)
об обращении взыскания на деньги с Вашего банковского счета в счет
погашения задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням
плательщика
_____________________________________________________________________
(наименование плательщика задолженности по таможенным платежам,
налогам и пеням
_____________________________________________________________________
РНН, идентификационный номер (ИИН/БИН), адрес)
на сумму ______________________________________________________тенге.
Со дня получения настоящего уведомления Вам необходимо в течение
двадцати рабочих дней представить в
_____________________________________________________________________
(наименование таможенного органа)
акт сверки взаиморасчетов, составленный совместно с плательщиком
задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням на дату
получения уведомления, в соответствии с пунктом 1 статьи 166 Кодекса
Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан".
В случае невыполнения законных требований органов таможенной
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьей 173 Кодекса Республики Казахстан "О
таможенном деле в Республике Казахстан" плательщик задолженности по
таможенным платежам, налогам и пеням имеет право обжаловать действия
(бездействие) должностных лиц органов таможенной службы вышестоящему
органу таможенной службы или в суд.
Руководитель (заместитель руководителя)
таможенного органа __________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил _________________________________________________
(Ф.И.О., наименование дебитора плательщика
задолженности по таможенным платежам,
налогам и пеням, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено дебитору плательщику задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа таможенной службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено дебитору плательщика задолженности по
таможенным платежам, налогам и пеням
_____________________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и (или) получения)
Приложение 32
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 32
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Распоряжение
таможенного органа о приостановлении расходных операций
по кассе плательщика задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням
"____" ___________ 20 __ года № __________
(дата выписки)
В соответствии со статьей 163 Кодекса Республики Казахстан "О
таможенном деле в Республике Казахстан"
_____________________________________________________________________
(наименование таможенного органа)
_____________________________________________________________________
приостанавливает все расходные операции наличных денежных средств в
кассе (кроме операций по погашению задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням плательщика)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование плательщика задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням, РНН,
_____________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН) (при его наличии), адрес)
_____________________________________________________________________
Плательщиком задолженности по таможенным платежам, налогам и
пеням с момента получения распоряжения таможенного органа о
приостановлении расходных операций по кассе все поступающие наличные
денежные средства подлежат зачислению в бюджет не позднее одного
рабочего дня, следующего за днем их поступления.
В случае невыполнения законных требований органов таможенной
службы и их должностных лиц к Вам будут применены меры
административного взыскания в соответствии с Кодексом Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
В соответствии со статьей 173 Кодекса Республики Казахстан "О
таможенном деле в Республике Казахстан" плательщик задолженности по
таможенным платежам, налогам и пеням имеет право обжаловать действия
(бездействие) должностных лиц органов таможенной службы вышестоящему
органу таможенной службы или в суд.
Руководитель (заместитель руководителя)
таможенного органа___________________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Распоряжение получил
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. плательщика задолженности по таможенным платежам,
налогам и пеням, подпись (печать), дата)
Распоряжение вручено плательщику задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица таможенного органа, подпись, дата)
Распоряжение отправлено плательщику задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням
_____________________________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и (или) получения)
Приложение 33
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 33
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Постановление № __________
об обращении взыскания на ограниченное в распоряжении
имущество плательщика задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням
"____" ___________ 20 __ г. ___________________
(место составления)
Я, начальник (заместитель начальника)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование таможенного органа, Ф.И.О. руководителя
(заместителя руководителя)
УСТАНОВИЛ:
факт неисполнения таможенного обязательства по погашению
задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование плательщика задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням, РНН,
_____________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), адрес)
составляющей на дату вынесения настоящего постановления
_______________________________________________________________тенге.
(указать в цифрах и прописью)
Меры принудительного взыскания задолженности по таможенным

"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 165, 166-баптарында көзделген кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешегін мәжбүрлеп өндіріп алу шаралары кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешегін өтеуге әкелген жоқ.
Жоғарыда жазылғандардың негізінде, "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 167-бабын басшылыққа ала отырып,
_____________________________________________________________________
(кедендік төлемдер, салықтар мен өсімпұл бойынша берешек төлеушінің
атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН/ЖСН), мекенжайы)
_____________________________________________________________________
билік ету 20__ жылғы "__"_______ № __ шешімінің және 20__ жылғы
"__"______ № ___ мүлік тізімдемесінің актісінің негізінде шектелген мүлкінен өндіріп алуды
ҚАУЛЫ ЕТТІМ:
Осы қаулы екі данада жасалған, олардың біреуі шешім және тізімдеме актісімен қоса
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(белгілі негіздерде мемлекет меншігіне айналдырылған мүлікпен жұмыс
бойынша уәкілетті мемлекет органының атауы)
_________________________________________________ орындауға берілсін.
Билік етуі шектелген мүлік __________________________________________
(салық төлеуші (салық агенті), кедендік төлемдер, салықтар мен
өсімпұл бойынша берешек төлеуші материалдық жауапты тұлғаның аты-жөні)
_____________________________________________________________________
жауапкершілікпен сақталуына беріледі және осы мекенжай бойынша орналасады
_____________________________________________________________________
Мөр
орны ________________________________________________________________
(салық (кеден) органының атауы, Басшысының (Басшы орынбасарының) аты-жөні)
Алынды: _____________________________________________________________
(мүлік бойынша уәкілетті мемлекеттік органы лауазымды тұлғасының аты-жөні)
Жіберілді:___________________________________________________________
(жіберу және алыну фактісін туралы растайтын құжат)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
34-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
34-қосымша
Нысан
Салық төлеушінің (салық агентінің) салық берешегінің есебіне
мүлікке билік етуін шектеу туралы шешімінің және мүлік
тізімдемесінің актісінің күшін жою туралы
"___" ________20____ж. №_____
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 613-бабы
10-тармағына сәйкес, ________________________________________________
(салық органының атауы)
_____________________________________________________________ атынан
(басшының немесе басшының орынбасарының аты-жөні)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасының заңдық актісінің(лер) бабының(тар)
тармақшасын(лар) көрсету керек)
__________________________________________________ негізге ала отырып
салық төлеуші (салық агенті) ________________________________________
(Аты-жөні немесе салық төлеушінің (салық агенті) атауы,
_____________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), СТН, мекен-жайы)
"__" ___________ 20__ жылғы №__________ мүлікке билік етуін шектеу
туралы шешімінің және "___" ____________ 20__ жылғы №__________ билік
етуі шектелген мүлік тізімдемесі актісінің (болған жағдайда) күшін жояды
Салық органының Басшысы (Басшының орынбасары) _______________________
(Аты-жөні, қолы, мөр)
Салық төлеушінің танысқаны туралы белгі _____________________________
(салық төлеушінің қолы (салық агентінің) және күні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
35-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
35-қосымша
Нысан
Қолданылатын салық салу режимі туралы
хабарлама
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"

платежам, налогам и пеням, предусмотренные статьями 165, 166 Кодекса
Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан", не
привели к погашению задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням.
На основании вышеизложенного, руководствуясь статьей 167
Кодекса Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан"
ПОСТАНОВИЛ:
Обратить взыскание на имущество, ограниченное в распоряжении на
основании решения от "___" __________ 20 __ года № ___________ и акта
описи имущества от "___" ___________ 20 __ года № ____________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование плательщика задолженности по таможенным
платежам, налогам и пеням, РНН, идентификационный номер (ИИН/БИН)
(при его наличии), адрес)
Настоящее постановление составлено в двух экземплярах, один из
которых с приложением решения и акта описи передать для исполнения
_____________________________________________________________________
(наименование уполномоченного государственного органа по работе
с имуществом,
_____________________________________________________________________
обращенным (поступившим) в собственность государства по
отдельным основаниям)
Ограниченное в распоряжении имущество находится на
ответственном хранении
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. материально ответственного лица плательщика
задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням и
находится по адресу)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
место печати
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя (заместителя руководителя) таможенного
органа, подпись)
Получено:______________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица уполномоченного
государственного органа по работе с имуществом, дата
получения, подпись)
Отправлено:____________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Приложение 34
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 34
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
РЕШЕНИЕ
об отмене решения об ограничении в распоряжении
имуществом и акта описи имущества в счет налоговой
задолженности налогоплательщика (налогового агента),
задолженности по таможенным платежам, налогам и пеням
плательщика
"__" _____________ 20 __ г. № ___
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и
других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Кодексом
Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан"
_____________________________________________________________________
(наименование налогового, таможенного органа)
_____________________________________________________________________
в связи с
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(указать причину отмены решения об ограничении в
_____________________________________________________________________
распоряжении имуществом)
отменяет решение об ограничении в распоряжении имуществом от "__"
______ 20__ года №__ налогоплательщика (налогового агента)
_____________________________________________________________________
(Фамилия Имя отчество (Ф.И.О).,
_____________________________________________________________________
наименование налогоплательщика (налогового агента) регистрационный
номер налогоплательщика, идентификационный номер ИИН/БИН, адрес)
и акт описи имущества (при его наличии) от "__" ______ 20__года № __
_____________________________________________________________________
Руководитель (заместитель Руководителя)
налогового, таможенного органа
_____________________________________________________________________
(подпись, печать налогового, таможенного органа)
Решение получил
_____________________________________________________________________
(подпись налогоплательщика (налогового агента),
плательщика, дата, печать)
Приложение 35
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 35
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Уведомление
о применяемом режиме налогообложения

Қазақстан Республикасының Кодексінің 426-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес
дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты ____________________________
заңды тұлғаның атауы ________________________________________________
ЖСН (жеке сәйкестендіру нөмірі) _____________________________________
БСН (бизнес сәйкестендіру нөмірі) ___________________________________
салық төлеушінің орналасқан орны ____________________________________
(мекенжайы)
_____________________________________________________________________
хабарлаймын (ды) ____________________________________________________
(салық органының атауы)
1-бөлім. Жаңадан құрылған (туындаған) заңды тұлғаның қолданатын салық салу режимі туралы ақпарат
(2-бөлім. толтырылғанда осы бөлім толтырылмайды)
таңдау туралы (тиісті көздердің біреуі Х белгісімен белгіленеді):
оңайлатылған декларация негізіндегі арнаулы салық режимі
ауыл шаруашылығы өнімдерін өндіруші заңды тұлғалар үшін арнаулы
салық режимі
2-бөлім. Салық төлеушінің бір режимнен басқа режимге көшуі туралы ақпарат (1-бөлім толтырылғанда осы бөлім толтырылмайды)
көшуі туралы (тиісті көздердің біреуі Х белгісімен белгіленеді):
оңайлатылған декларация негізіндегі арнаулы салық режиміне
шаруа немесе фермер қожалықтары үшін арнаулы салық режиміне
ауыл шаруашылығы өнімдерін, акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімін
өндіруші заңды тұлғалар мен селолық тұтыну кооперативтері үшін арнаулы салық режиміне
жалпыға бірдей белгіленген тәртіпке
себеп бойынша (тиісті көздердің біреуі Х белгісімен белгіленеді):
1) өз еркімен қабылданған шешім
2) арнаулы салық режимін қолдану шарттарына сәйкес келмеген кезде
(осындай сәйкессіздік туындаған күні көрсетіледі) ______ жылдың "__" ___________ бастап
3-бөлім.Салық төлеушінің жауапкершілігі
Салық салу режимін таңдауды Салық кодексінде белгіленген қолдану шарттарына, сондай-ақ оны қолдануды бастау күніне сәйкес жүзеге асырдым(дық)
Мен (біз) осы Хабарламада көрсетілген мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығы, сондай-ақ таңдалған салық салу режимі үшін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жауапкершілікте боламын (боламыз).
Хабарламаның тапсырылған күні 20 ___ жыл "_____" ____________________
Заңды тұлғаның басшысы/
дара кәсіпкер _______________ ____________________________
(қолы) (тегі, аты-жөні)
М.О. (қағаз тасығышта тапсырған кезде)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
36-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
36-қосымша
Нысан
Дара кәсіпкерлерге арналған арнаулы салық режимін қолдануға патентте мынадай мәліметтер көрсетіледі:

В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 426 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс)
Фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя
_____________________________________________________________________
наименование юридического лица
_____________________________________________________________________
ИИН (индивидуальный идентификационный номер)
_____________________________________________________________________
БИН (бизнес-идентификационный номер)
_____________________________________________________________________
место нахождения налогоплательщика
_____________________________________________________________________
(адрес)
_____________________________________________________________________
уведомляю (ет)_______________________________________________________
(наименование налогового органа)
Раздел 1. Информация о применяемом режиме налогообложения вновь созданного (возникшего) юридического лица (настоящий раздел не заполняется при заполнении раздела 2)
о выборе (отмечается знаком Х одна из соответствующих ячеек):
специального налогового режима на основе упрощенной декларации
специального налогового режима для юридических лиц –
производителей сельскохозяйственной продукции
Раздел 2. Информация о переходе налогоплательщика с одного режима налогообложения на иной (настоящий раздел не заполняется при заполнении раздела 1)
о переходе (отмечается знаком Х одна из соответствующих ячеек):
на специальный налоговый режим на основе упрощенной декларации
на специальный налоговый режим для крестьянских или фермерских
хозяйств
на специальный налоговый режим для юридических лиц – производителей
сельскохозяйственной продукции, продукции аквакультуры
(рыбоводства) и сельских потребительских кооперативов на
общеустановленный порядок
по причине (отмечается знаком Х одна из соответствующих ячеек):
добровольного принятия решения
несоответствия условиям применения специального налогового режима
(указывается дата возникновения такого несоответствия) с
"__" ___________ ______ года
Раздел 3. Ответственность налогоплательщика
Выбор режима налогообложения осуществлен мною (нами) в
соответствии с условиями его применения, а также с датой начала его
применения, установленными Налоговым кодексом.
Я (мы) несу (несем) ответственность в соответствии с
законодательными актами Республики Казахстан за достоверность и
полноту сведений, а также выбранный режим налогообложения, указанных
в настоящем Уведомлении.
Дата подачи уведомления "____" ________________ 20 ___ года
Руководитель юридического лица/
индивидуальный предприниматель ______________ ____________________
(подпись) Ф.И.О.
М.П. (при представлении на бумажном носителе)
Приложение 36
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 36
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
В патенте на применение специального налогового режима для
индивидуальных предпринимателей указываются следующие сведения:

1) салық органының атауы;
2) дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты;
3) дара кәсіпкердің тұрғылықты мекенжайы;
4) жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН);
5) патенттің қолданыс мерзімі;
6) кәсіпкерлік қызметтің түрі;
7) кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру орны;
8) дара кәсіпкердің мемлекеттік тіркеу туралы куәлігі: сериясы, нөмірі, берілген күні;
9) мәлімделген табыс;
10) салық органы басшысының электрондық цифрлық қолтаңбасы туралы ақпарат;
11) патенттің нөмірі мен сериясы.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 16 қаңтардағы
№ 19 бұйрығына
37-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
37-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
күші жойылған кейбір бұйрықтарының
тізбесі
1) "Қолма-қол ақшаны салық берешегін өтеу есебіне алу туралы акт нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 28 қазандағы № 1464 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет Министрілігінде 2001 жылғы 4 желтоқсандағы № 1692 тіркелді, Нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланды, 2002 жылғы, № 4);
2) "Мүлікті салық және кеден берешегі есебіне иеленуді шектеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 12 шілдедегі № 347 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2992 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланды, 2004 жылғы, № 37-40, 1024-бет, 2005 жылғы 19 ақпандағы № 8 (217) "Официальная газетада" жарияланды);
3) "Мүлікті салық және кеден берешегі есебіне иеленуді шектеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 12 шілдедегі N 347 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2005 жылғы 28 ақпандағы N 83 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3535 болып тіркелген, 2005 жылғы 21 қыркүйектегі № 173 (907) "Юридическая газетада" жарияланды);
4) "Салық қызметі органдарының салық міндеттемесін орындау жөніндегі хабарламаларының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы Министрлігі Салық комитеті төрағасының 2007 жылғы 11 наурыздағы № 133 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4594 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде жарияланды, 2007 жылғы, мамыр, 252-бет);

1) наименование налогового органа;
2) фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя;
3) адрес местожительства индивидуального предпринимателя;
4) индивидуальный идентификационный номер (ИИН);
5) срок действия патента;
6) вид предпринимательской деятельности;
7) место осуществления предпринимательской деятельности;
8) свидетельство о государственной регистрации индивидуального
предпринимателя: серия, номер, дата выдачи;
9) заявленный доход;
10) сведения об электронной цифровой подписи руководителя
налогового органа;
11) серия и номер патента.
Приложение 37
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 января 2013 года № 19
Приложение 37
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра финансов Республики Казахстан
1) Приказ Министра государственных доходов от 28 октября 2001 года № 1464 "Об утверждении формы Акта об изъятии наличных денег в счет погашения налоговой задолженности" (зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года за № 1692, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов, 2002 года, № 4).
2) Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 12 июня 2004 года № 347 "О некоторых вопросах ограничения в распоряжении имуществом в счет налоговой и таможенной задолженности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2992, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 года, № 37-40, ст. 1024; в "Официальной газете" от 19 февраля 2005 года, № 8 (217).
3) Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 28 февраля 2005 года № 83 "О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 12 июля 2004 года № 347 "О некоторых вопросах ограничения в распоряжении имуществом в счет налоговой и таможенной задолженности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3535, опубликованный в "Юридической газете" от 21 сентября 2005 года, № 173 (907).
4) Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 11 марта 2007 года № 133 "Об утверждении форм уведомлений органов налоговой службы по исполнению налогового обязательства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4594, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов, май 2007 года, № 5, ст. 252).

5) "Бір жолғы талондарға қатысты кейбір мәселелер туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 618 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 29 желтоқсанда № 5424 тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2009 жылғы 4 ақпанда № 17 (1440) жарияланған);
6) "Құжаттар нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 633 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 30 желтоқсанда № 5448 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен басқа да орталық мемлекеттік органдарының актілері жинағында 2009 жылғы 20 ақпанда № 1 жарияланған);
7) "Құжаттар нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 633 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 588 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 14 қаңтарда № 6002 тіркелді, "Заң газеті" газетінде 2010 жылғы 5 наурызда № 34 (1656) жарияланған);
8) "Құжаттар нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 633 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 9 қыркүйектегі № 452 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 15 қазанда № 6566 тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2010 жылғы 30 қарашада № 506-512 (26355) жарияланды);
9) "Құжаттар нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 633 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 28 маусымдағы № 333 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 22 шілдеде № 7083 тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2011 жылғы 29 қыркүйекте № 141 (1957) жарияланған).

5) Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 618 "О некоторых вопросах, касающихся разовых талонов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 декабря 2009 года № 5424, опубликован в газете "Юридическая газета" от 4 февраля 2009 года № 17 (1614));
6) Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633 "Об утверждении форм документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 декабря 2008 года № 5448, опубликован в Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1, 2009 года);
7) Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 588 "О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633 "Об утверждении форм документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 14 января 2010 года № 6002, опубликован в газете "Юридическая газета" от 5 марта 2010 года № 34 (1830));
8) Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 сентября 2010 года № 452 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633 "Об утверждении форм документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 октября 2010 года № 6566, опубликован в газетах "Казахстанская правда" от 13 ноября 2010 года № 310-311 (26371-26372), "Официальная газета" от 26 ноября 2010 года № 48 (518));
9) Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 июня 2011 года № 333 "О внесении изменения и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633 "Об утверждении форм документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 22 июля 2011 года № 7083, опубликован в газете "Юридическая газета" от 29 сентября 2011 года № 141(2131)).