"Іс жүргізу және құжаттарды сақтау саласындағы тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 10 тамыздағы № 123 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2013 жылғы 22 қазандағы № 243 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 20 қарашада № 8920 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 333 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Мәдениет және спорт министрінің 26.10.2015 № 333 бұйрығымен.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Іс жүргізу және құжаттарды сақтау саласындағы тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 10 тамыздағы № 123 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7911 болып тіркелген, 2012 жылғы № 23 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және басқа орталық мемлекеттік органдар актілерінің жинағында жарияланған) мынадай өзгерістерді енгізілсін:
осы бұйрықтың 1-қосымшасында:
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«БСН ________________________________________________________»;
осы бұйрықтың 2-қосымшасында:
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«БСН ________________________________________________________».
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Ақпарат және мұрағат комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың белгіленген тәртіппен ресми жариялануын, кейін жарияланғаны туралы мәліметті Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынсын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                               М. Құл-Мұхаммед

О внесении изменений в приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 10 августа 2012 года № 123 "Об утверждении форм проверочных листов в сфере делопроизводства и хранения документов"
Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 22 октября 2013 года № 243. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2013 года № 8920. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 октября 2015 года № 333
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 26.10.2015 № 333.
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 10 августа 2012 года № 123 «Об утверждении форм проверочных листов в сфере делопроизводства и хранения документов» (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7911, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 23, 2012 года) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному приказу;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«БИН_________________________________________________________»;
в приложении 2 к указанному приказу;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«БИН_________________________________________________________».
2. Комитету информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в установленном порядке официальное опубликование настоящего приказа с последующим представлением в Департамент юридической службы Министерства культуры и информации Республики Казахстан сведений об опубликовании;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    М. Кул-Мухаммед