"Телерадио хабарларын тарату саласындағы жеке кәсiпкерлiктiң тексеру парағының нысанын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 90 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрі міндетін атқарушысының 2012 жылғы 17 шілдедегі № 222 бірлескен бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2013 жылғы 7 қарашадағы № 260 және Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2013 жылғы 13 қарашадағы № 302/НҚ бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 11 желтоқсанда № 8945 тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Телерадио хабарларын тарату саласындағы жеке кәсiпкерлiктiң тексеру парағының нысанын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 90 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің міндетін атқарушысының. 2012 жылғы 17 шілдедегі № 222 бірлескен бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеудің тiзiлiмiнде № 7867 болып тiркелген, 2012 жылғы № 19 Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген телерадио хабарларын тарату саласындағы жеке кәсiпкерлiктiң тексеру парағының нысанында:
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Жеке сәйкестендіру нөмірі, Бизнес сәйкестендіру нөмірі ____________».
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiнiң Талдау және стратегиялық жоспарлау департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуiн;
2) осы бұйрықтың белгіленген тәртіппен ресми жариялануын, жарияланғаннан кейін мәліметті Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Заң қызметі департаментіне ұсынсын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының             Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрі        Өңірлік даму министрі
______________ М. Құл-Мұхаммед        ______________ Б. Жәмішев

О внесении изменения в совместный приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 90 и исполняющего обязанности Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 17 июля 2012 года № 222 "Об утверждении формы проверочного листа в сфере частного предпринимательства в области телерадиовещания"
Совместный приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 7 ноября 2013 года № 260 и Министра регионального развития Республики Казахстан от 13 ноября 2013 года № 302/ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 декабря 2013 года № 8945
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 90 и исполняющего обязанности Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 17 июля 2012 года № 222 «Об утверждении формы проверочного листа в сфере частного предпринимательства в области телерадиовещания» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7867, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 19, 2012 года) следующее изменение:
в форме проверочного листа в сфере частного предпринимательства в области телерадиовещания, утвержденной указанным приказом:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«Индивидуальный идентификационный номер, Бизнес идентификационный номер ____________________.......................».
2. Департаменту анализа и стратегического планирования Министерства культуры и информации Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в установленном порядке официальное опубликование настоящего приказа с последующим представлением в Департамент юридической службы Министерства культуры и информации Республики Казахстан сведений об опубликовании;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры
и информации
Республики Казахстан
_____________ М. Кул-Мухаммед
Министр регионального
развития Республики
Казахстан
________________ Б. Жамишев