"Тексерулер тағайындау туралы актілерді, тоқтату, қайта жаңғырту, тексеру мерзімдерін ұзарту туралы хабарламаларды, қатысушылардың құрамын өзгерту туралы актілерді тіркеу және тексеру мен оның нәтижелері жөніндегі ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2013 жылғы 19 маусымдағы № 63 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Бас прокурорының м.а. 2013 жылғы 09 желтоқсандағы № 112 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 20 желтоқсанда № 9003 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 29 мамырдағы № 67 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 29.05.2015 № 67 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді) бұйрығымен.
Тексерулерді тағайындау туралы актілерді электрондық тіркеуге көшіру арқылы мемлекеттік құқықтық ақпараттық статистикалық жүйені одан әрі жетілдіру және дамыту мақсатында, «Прокуратура туралы» 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8518 болып тіркелген, «Казахстанская правда» газетінің 2013 жылғы 26 маусымдағы № 216 (27490), «Егемен Қазақстан» газетінің 2013 жылғы 26 маусымдағы № 156 (28095), «Заң» газетінің 2013 жылғы 20 маусымдағы № 90 (2465) сандарында жарияланған, «Тексерулер тағайындау туралы актілерді, тоқтату, қайта жаңғырту, тексеру мерзімдерін ұзарту туралы хабарламаларды, қатысушылардың құрамын өзгерту туралы актілерді тіркеу және тексеру мен оның нәтижелері жөніндегі ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2013 жылғы 19 маусымдағы № 63 бұйрығына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Тексерулер тағайындау туралы актілерді, тоқтату, қайта жаңғырту, тексеру мерзімдерін ұзарту туралы хабарламаларды, қатысушылардың құрамын өзгерту туралы актілерді тіркеу және тексеру мен оның нәтижелері жөніндегі ақпараттық есепке алу құжаттарын ұсыну ережесінде (бұдан әрі - Ереже):
3-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«1) ақпараттық есепке алу құжаты (бұдан әрі – АЕҚ) - оның негізінде мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу деректері қалыптасатын белгіленген үлгідегі құқықтық статистикалық ақпараттың (№1-П нысанды есепке алу карточкасы және талон-хабарлама) материалдық (қағаз, магниттік, оптикалық және басқа да) жеткізгіші;»;
6-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Тексеру тағайындау туралы актіні тіркеу құқықтық статистика және арнайы есепке алу органы тарапынан, «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңында көзделген жағдайларды қоспағанда, тексеру басталғанға дейін тексеру объектісінің тіркелу орны бойынша немесе оның өз қызметін жүзеге асыру орны бойынша жүргізіледі.»;
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Тексеруді тоқтатқан, қайта жаңғыртқан, сондай-ақ тексеруге қатысатын тұлғалардың құрамы өзгерген жағдайда тіркеу субъектісі құқықтық статистика және арнайы есепке алу органына осы Ереженің 9-қосымшасына сәйкес №1-П нысан бойынша Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы жүзеге асыратын тексеру туралы мәліметтерді есепке алу карточкасына талон-хабарламаны (бұдан әрі - талон-хабарлама) жолдайды.

О внесении изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 63 "Об утверждении Правил регистрации актов о назначении проверок, уведомлений о приостановлении, возобновлении, продлении сроков проверок, об изменении состава участников и предоставлении информационных документов о проверках и их результатах"
Приказ и.о. Генерального прокурора Республики Казахстан от 9 декабря 2013 года № 112. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 декабря 2013 года № 9003. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 29 мая 2015 года № 67
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 29.05.2015 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях дальнейшего совершенствования и развития государственной правовой информационной статистической системы путем перехода на электронную регистрацию актов о назначении проверок, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года «О Прокуратуре», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 63 «Об утверждении Правил регистрации актов о назначении проверок, уведомлений о приостановлении, возобновлении, продлении сроков проверок, об изменении состава участников и предоставлении информационных учетных документов о проверках и их результатах», зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8518, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 26 июня 2013 года № 216 (27490); от 26 июня 2013 года № 156 (28095), «Егемен Қазақстан»; «Юридическая газета» от 20 июня 2013 года № 90 (2465) следующие изменения и дополнения:
в Правила регистрации актов о назначении проверок, уведомлений о приостановлении, возобновлении, продлении сроков проверок, об изменении состава участников и предоставлении информационных учетных документов о проверках и их результатах (далее – Правила), утвержденных указанным приказом:
подпункт 1) пункта 3 изложить в следующей редакции:
«1) информационный учетный документ (далее - ИУД) - материальный (бумажный, магнитный, оптический и другие) носитель правовой статистической информации (учетная карточка формы № 1-П и талон - уведомление), на основании которого формируются данные государственной правовой статистики и специальных учетов;»;
в пункте 6 часть первую изложить в следующей редакции:
«6. Регистрация акта о назначении проверки осуществляется органом по правовой статистике и специальным учетам до начала проверки по месту регистрации объекта проверки или по месту осуществления им своей деятельности, за исключением случаев, предусмотренных Законом Республики Казахстан от 30 марта 1995 года «О Национальном Банке Республики Казахстан.»;
пункт 14 изложить в следующей редакции:
«14. В случае, приостановления, возобновления, а также изменения состава лиц, участвующих в проверке, субъект регистрации направляет в орган по правовой статистике и специальным учетам талон-уведомление к учетной карточке сведений о проверке, осуществляемой государственным органом Республики Казахстан № 1-П (далее - талон-уведомление) по форме согласно приложению 9 к настоящим Правилам.

Тексерілетін субъектіге хабарлама жасау Заңның 10-бабы 3-тармағында, 19-бабы 4-тармағында және 20-бабы 1-тармағында көзделген тәртіпте жүргізіледі.
Бұл ретте, тексеру тағайындау, тоқтату, қайта жаңғырту немесе тексеру мерзімдерін ұзарту, сондай-ақ салық қызметінің органдары жүзеге асыратын тексеруге қатысатын адамдардың құрамын өзгерту жөніндегі актілерді тіркеу тәртібі Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 89-тарауымен айқындалады;»;
15-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«15. Тіркеу субъектісі Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 89-тарауында көзделген жағдайларды қоспағанда тексеру аяқталуы бойынша үш жұмыс күні ішінде құқықтық статистика және арнайы есепке алу органына талон-хабарламаны, егер электрондық тіркелген жағдайда оның электрондық форматын ұсынады.
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«18. Егер салыстыру немесе мемлекеттік тіркеу субъектілерінде тексеру жүргізу барысында тіркеуден өтпеген тексеру тағайындау туралы актіні, немесе тексеру тағайындау туралы актіні шығармай жүргізілген тексерулер анықталған жағдайда, мемлекеттік тіркеу субъектісі алдын ала өзінің тіркеу журналында тиісті жазу жазып, оларды анықтаған сәттен бастап үш жұмыс күні ішінде құқықтық статистика және арнайы есепке алу органына тіркелмеген тексерулерге толтырылған №1-П нысанды есепке алу каточкаларын және талон-хабарламаларды ұсынады.»;
20-тармақтың бесінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Тексеру тағайындау туралы актілердің, №1-П нысанды есепке алу каточкаларының, талон-хабарламалардың мәліметтері негізінде құқықтық статистика және арнайы есепке алу органы мемлекеттік органдар жүргізетін тексерулер туралы орталықтандырылған мемлекеттік деректер банкін жүргізеді.»;
21-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«21. Жоспарда мемлекеттік органның атауы, реттік нөмірі, тексеру объектісінің атауы, жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН) немесе бизнес сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – БСН), шағын кәсіпкерлік субъектісінің мемлекеттік тіркелу күні, оның орналасқан жері немесе қызметті жүзеге асыру орны, тәуекел тобы көрсетіледі»;
4-тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«4. № 1-П нысанды есепке алу карточкасын және талон-хабарламаны толтыру тәртібі»;
22-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«22. №1-П нысанды есепке алу карточкасының және талон-хабарламаның деректемелерін тексеруді жүзеге асырушы тұлға баспа әріптермен, қысқартуларсыз толтыруы тиіс.»;
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«23. Тексеру нәтижелері бойынша құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдарына тексеру аяқталғаннан соң үш жұмыс күнінен кешіктірілмей ұсынылатын талон-хабарлама толтырылады.»;
24-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

Уведомление проверяемого субъекта производится в порядке, предусмотренном в пункте 3 статьи 10, пункте 4 статьи 19 и пункте 1 статьи 20 Закона.
При этом порядок регистрации акта о назначении проверки, приостановления, возобновления либо продления сроков проверки, а также изменении состава лиц, участвующих в проверке осуществляемых органами налоговой службы, определяется главой 89 Налогового кодекса Республики Казахстан.»;
в пункте 15 часть первую изложить в следующей редакции:
«15. Субъект регистрации в течение трех рабочих дней по завершении проверки представляет в орган по правовой статистике и специальным учетам талон-уведомление, а в случае электронной регистрации его электронный формат, за исключением случаев предусмотренных главой 89 Налогового Кодекса Республики Казахстан.»;
пункт 18 изложить в следующей редакции:
«18. В случае выявления органами прокуратуры у субъектов регистрации актов о назначении проверок, не прошедших регистрацию, или проверок, проведенных без вынесения акта о назначении проверки, субъект регистрации предоставляет в течение трех рабочих дней со дня его уведомления в орган по правовой статистике и специальным учетам заполненные учетные карточки ф. № 1-П и талоны-уведомление на незарегистрированные проверки, предварительно сделав соответствующую запись в своем Журнале.»;
в пункте 20 часть пятую изложить в следующей редакции:
«На основании сведений актов о назначении проверок, учетных карточек ф. № 1-П, талонов-уведомлений органом по правовой статистике и специальным учетам ведется централизованный государственный банк данных о проверках, осуществляемых государственными органами.»;
пункт 21 изложить в следующей редакции:
«21. В плане указываются наименование государственного органа, порядковый номер, наименование объекта проверки, индивидуальный идентификационный номер (далее - ИИН) или бизнес-идентификационный номер (далее - БИН), дата государственной регистрации субъекта малого предпринимательства, его местонахождение или место осуществления деятельности, группа риска.»;
наименование главы 4 изложить в следующей редакции:
«4. Порядок заполнения учетной карточки ф. № 1-П и талона-уведомление»;
в пункте 22 часть первую изложить в следующей редакции:
«22. Реквизиты учетной карточки ф. № 1-П и талона-уведомление подлежат заполнению лицом, осуществляющим проверку, печатными буквами без сокращений.»;
пункт 23 изложить в следующей редакции:
«23. По результатам проверки заполняется талон-уведомление, который представляется в орган по правовой статистике и специальным учетам не позднее трех рабочих дней после завершения проверки.»;
пункт 24 изложить в следующей редакции:

«24. Талон-хабарламаны ұсыну тексеруді аяқталған ретінде есептеуге негіз болып табылады.»;
32-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«32. №1-П нысанды есепке алу карточканың және талон-хабарламаның негізінде құқықтық статистика және арнайы есепке алудың аумақтық органдары Ереженің 11-қосымшасына сәйкес нысан бойынша «Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүзеге асыратын тексерулерді тағайындау туралы актілерді тіркеу туралы» №1-П нысанды есепті (бұдан әрі – №1-П нысанды есеп) қалыптастырады.»;
34-тармақта:
бірінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
«34. Жолдар мен бағандардың деректері барлық тіркеу субъектілері бойынша бірдей болып келетін №1-П нысанды есеп ұлғаю нәтижесімен бірыңғай нысан бойынша құрылады.»;
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«1) 1-жолда талон-хабарламалары есептік кезеңнің соңына келіп түспеген, аяқталмаған тексерулердің қалдығы көрсетіледі;»;
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«4) 4-жол (талон-хабарлама бар болғанда) аяқталған тексерулердің санын көрсетеді;»;
Тексерулерді тағайындау туралы актілерді есепке алу журналында:
13-бағанның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«Құқықтық статистика және арнайы есепке алу органына талон-хабарламаны ұсыну күні»;
Тексерулерді тағайындау туралы тіркелген актілерді есепке алу кітабында:
13-бағанның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«Құқықтық статистика және арнайы есепке алу органына талон-хабарламаны ұсыну күні»;
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүзеге асыратын тексерулерді тағайындау туралы актілерді тіркеу туралы» №1-П нысанды есепте:
реттік нөмірі 4 болып табылатын жол мынадай редакцияда жазылсын:
Аяқталған тексерулердің саны (талон-хабарлама бар болғанда)
4
»;
Ереженің 349 және 10-қосымшалары осы бұйрықтың 123 және  4-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын;».
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) осы бұйрықты:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін;
2) құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне, Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының мүдделі құрылымдық бөлімшелеріне мәлімет және қызметте пайдалану үшін, Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жолдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының м.а.                          И. Меркель
Қазақстан Республикасы Бас
Прокурорының
2013 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 112 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы Бас
Прокурорының 2013 жылғы "_"
______№____ бұйрығымен
бекітілген Тексерулер тағайындау
туралы актілерді, тоқтату, қайта
жаңғырту, тексеру мерзімдерін
ұзарту туралы хабарламаларды,
қатысушылардың құрамын өзгерту
туралы актілерді тіркеу және тексеру
мен оның нәтижелері жөніндегі
ақпараттық есепке алу құжаттарын
ұсыну ережесіне 3-қосымша
Үлгілік нысан
Тексеру тағайындау жөніндегі акт №_________
______________ қаласы 20____жылғы «__» __________

«24. Предоставление талона-уведомление является основанием для учета проверки, как завершенной.»;
пункт 32 изложить в следующей редакции:
«32. На основании сведений учетной карточки ф. № 1-П и талона-уведомления территориальными органами по правовой статистике и специальным учетам составляется отчет формы № 1-П «О регистрации актов о назначении проверок, осуществляемых государственными органами Республики Казахстан» (далее - отчет формы № 1-П) по форме согласно приложению 11 к Правилам.»;
в пункте 34:
часть первую изложить в следующей редакции:
«34. Отчет формы № 1-П составляется по единой форме с нарастающим итогом, в котором данные строк и граф идентичны по всем субъектам регистрации:»;
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) в строке 1 указывается остаток незавершенных проверок, по которым не поступили талоны-уведомление на конец отчетного периода;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) строка 4 отражает количество завершенных проверок (при наличии талона-уведомление);»;
В Журнал учета актов о назначении проверок:
наименование графы 13 изложить в следующей редакции:
«Дата представления в орган по правовой статистике и специальных учетов талона-уведомления»;
в Книге учета зарегистрированных актов о назначении проверок:
наименование графы 13 изложить в следующей редакции:
«Дата представления в орган по правовой статистике и специальных учетов талона-уведомления»;
в Отчете формы № 1-П «О регистрации актов о назначении проверок, осуществляемых государственными органами Республики Казахстан»:
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
Количество завершенных
проверок (при наличии
талона-уведомления)
4
приложения 349 и 10 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему приказу;».
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить:
1) на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) субъектам правовой статистики и специальных учетов, заинтересованным структурным подразделениям Генеральной прокуратуры Республики Казахстан для сведения и использования в работе, территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
И.о. Генерального Прокурора
Республики Казахстан                       И. Меркель
Приложение 1
к приказу и.о. Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 9 декабря 2013 года № 112
Приложение 3
к Правилам, регистрации актов
о назначении проверок, уведомлений о
приостановлении, возобновлении, продлении
сроков проверок, об изменении состава
участников и предоставлении информационных
учетных документов о проверках и их результатах
Типовая форма
Акт о назначении проверки №_________
г.__________________«____»__________20____г.

1. Мемлекеттік органның атауы _______________________________________
_____________________________________________________________________
2. Тексеру жүргізуге уәкілетті тұлғаның (тұлғалардың) Т.А.Ә.
(ол болған кезде) және лауазымы,_____________________________________
_____________________________________________________________________
3. Тексеру жүргізуге қатыстырылатын мамандар, кеңесшілер және сарапшылар туралы мәліметтер ________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Тексерілетін субъектінің атауы немесе оған қатысты тексеру жүргізу
тағайындалған жеке тұлғаның Т.А.Ә. (ол болған кезде), оның орналасқан
жері, сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), аумақтың телімі. Филиал және
(немесе) заңды тұлғаның өкілдігі тексерілген жағдайда оның атауы мен
орналасқан жері көрсетілсін _________________________________________
_____________________________________________________________________
5. Тексеру тағайындау нысаны ________________________________________
_____________________________________________________________________
6. Тексеру жүргізу мерзімі __________________________________________
7. Тексеру жүргізудің құқықтық негіздері, соның ішінде міндетті
талаптары тексеруге жататын нормативтік құқықтық актілер
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
8. Тексерілетін кезең _______________________________________________
_____________________________________________________________________
(актілерге қол қою уәкілеті бар тұлғаның қолы және Т.А.Ә.)
20__жылғы «___»________                        мемлекеттік
органның мөрі
_____________________________________________________________________
(актіні тіркеген тұлғаның лауазымы, Т.А.Ә., қолы)
Тіркеу мөртабаны
Тексерілетін субъектінің бақылау және қадағалау
жүргізу кезіндегі құқықтары мен міндеттері
1. Бақылау және қадағалау жүргізу кезінде тексерілетін субъектілер мыналарға:
1) тексеру жүргізу үшін объектіге келген бақылау және қадағалау органдарының лауазымды адамдарын мынадай:
жоспарлы тексерулер тағайындалған кезде алдыңғы тексерулерге қатысты уақыт аралығы сақталмаған;
тексеру тағайындау туралы актіде көрсетілген мерзімдер асып кеткен не өтіп кеткен, Заңда белгіленген мерзімдерге сәйкес келмеген;
Заңның 16-бабы 7-тармағының 2)4)6)7) және  8)тармақшаларында көзделген жағдайларды қоспағанда, мемлекеттік орган белгілі бір мәселе бойынша, белгілі бір кезеңде бұрын тексеру жүргізілген тексерілетін субъектіге қатысты көрінеу қайта тексеру тағайындаған;

1. Наименование государственного органа______________________________
_____________________________________________________________________
2. Ф.И.О. (при его наличии) и должность лица (лиц), уполномоченного
на проведение проверки_______________________________________________
_____________________________________________________________________
3.Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых
для проведения проверки______________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_______________________
4. Наименование проверяемого субъекта или Ф.И.О. (при его наличии)
физического лица, в отношении которого назначено проведение проверки,
его место нахождения, идентификационный номер (ИИН/БИН), участок
территории. В случае проверки филиала и (или) представительства
юридического лица указать его наименование и местонахождение
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
5. Предмет назначенной проверки______________________________________
_____________________________________________________________________
6. Срок проведения проверки__________________________________________
7. Правовые основания проведения проверки, в том числе нормативные
правовые акты, обязательные требования которых подлежат проверке
_____________________________________________________________________
8. Проверяемый период________________________________________________
_____________________________________________________________________
(подпись и Ф.И.О. лица уполномоченного подписывать акты)
«___»_________20___г.               печать
государственного органа
_____________________________________________________________________
(должность, Ф.И.О. лица зарегистрировавший акт, подпись)
Регистрационный штамп
Права и обязанности проверяемого субъекта при
проведении контроля и надзора
1. Проверяемые субъекты при проведении контроля и надзора вправе:
1) не допускать к проверке должностных лиц органов контроля и надзора, прибывших для проведения проверки на объект, в случаях:
несоблюдения временных интервалов по отношению к предшествующей проверке при назначении плановой проверки;
превышения либо истечения указанных в акте о назначении проверки сроков, не соответствующих срокам, установленным Законом;
назначения государственным органом заведомо повторной проверки проверяемого субъекта, в отношении которого ранее проводилась проверка, по одному и тому же вопросу за один и тот же период, за исключением случаев, предусмотренных подпунктами 2)4)6)7) и 8) пункта 7 статьи 16 Закона;

егер алдыңғы тексеру кезінде бұзушылықтар анықталмаған болса, Заңның 16-бабы 7-тармағының 1) тармақшасына сәйкес жоспардан тыс тексеру тағайындалған;
Заңның 131415-баптарында және 18-бабының 1-тармағында көзделген ақпарат пен құжаттар болмаған;
егер Қазақстан Республикасының Салық кодексінде өзгеше көзделмесе, жасалған не әзірленіп жатқан қылмыстар туралы өтініште немесе хабарламада, жеке, заңды тұлғалардың және мемлекеттің құқықтары мен заңды мүдделерін бұзу туралы өзге де өтініштерде көрсетілген уақыт аралығының шеңберінен шығатын кезеңде тексеру тағайындалған;
тексеру жүргізуге тиісті өкілеттіктері жоқ адамдарға тексеру жүргізу тапсырылған;
Заңның 16-бабының 3-тармағында көрсетілген жағдайларды қоспағанда, тексеруді тағайындау туралы бір актіде тексеруге тартылатын бірнеше тексерілетін субъектілер көрсетілген;
тексеру мерзімдері осы Заңда белгіленген мерзімнен асырып ұзартылған;
Заңның 28-бабының 2-тармағына сәйкес Заңның талаптары өрескел бұзылған жағдайларда тексеруге жібермеуге;
2) егер жүргізілетін тексерудің нысанасына жатқызылмаған немесе актіде көрсетілген кезеңге жатқызылмаған болса, мәліметтер бермеуге;
3) тексеруді тағайындау туралы актіге, тексерудің нәтижелері туралы актіге және мемлекеттік органдардың лауазымды адамдарының іс-әрекетіне (әрекетсіздігіне) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен шағым жасауға;
4) мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдардың тексерілетін субъектілердің қызметін шектейтін, заңға негізделмеген тыйым салуларын орындамауға;
5) тексеруді жүзеге асыру үдерісін, сондай-ақ лауазымды адамның қызметіне кедергі келтірместен, аудиотехника және бейнетехника құралдарының көмегімен лауазымды адамның тексеру шеңберінде жүргізген жекелеген іс-әрекеттерін тіркеуге;
6) үшінші тұлғалардың өз мүдделері мен құқықтарын білдіруі, сондай-ақ үшінші тұлғалардың осы баптың 1-тармағының 5) тармақшасында көзделген іс-әрекеттерді жүзеге асыруы мақсатында оларды тексеруге қатысуға тартуға құқылы.
2. Мемлекеттік органдар бақылау және қадағалау жүргізген кезде тексерілетін субъектілер:
1) Заңның 18-бабы 1-тармағының талаптарын сақтай отырып, тексерілетін субъектінің аумағына және үй-жайларына бақылау және қадағалау органдары лауазымды адамдарының кедергісіз кіруін қамтамасыз етуге;
2) коммерциялық, салықтық не өзге де құпияны қорғау талаптарын сақтай отырып, бақылау және қадағалау органдарының лауазымды адамдарына қағаз және электронды жеткізгіштердегі құжаттарды (мәліметтерді) не олардың көшірмелерін тексерудің нәтижелері туралы актіге қоса тіркеу үшін табыс етуге, сондай-ақ тексерудің міндеттері мен нысанасына сәйкес автоматтандырылған дерекқорға (ақпараттық жүйелерге) қол жеткізуіне мүмкіндік беруге;

назначения внеплановой проверки в соответствии с подпунктом 1) пункта 7 статьи 16 Закона, если предшествующей проверкой не были выявлены нарушения;
отсутствия информации и документов, предусмотренных статьями 131415 и пунктом 1 статьи 18 Закона;
назначения проверки за период, выходящий за рамки промежутка времени, указанного в заявлении или сообщении о совершенных либо готовящихся преступлениях, в иных обращениях о нарушениях прав и законных интересов физических, юридических лиц и государства, если иное не предусмотрено Налоговым кодексом Республики Казахстан;
поручения проведения проверки лицам, не имеющим на то соответствующих полномочий;
указания в одном акте о назначении проверки нескольких проверяемых субъектов, подвергаемых проверке, за исключением случаев, указанных в пункте 3 статьи 16 Закона;
продления сроков проверки свыше срока, установленного Законом;
2) не представлять сведения, если они не относятся к предмету проводимой проверки или не относятся к периоду, указанному в акте;
3) обжаловать акт о назначении проверки, акт о результатах проверки и действия (бездействие) должностных лиц государственных органов в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
4) не исполнять не основанные на законе запреты государственных органов или должностных лиц, ограничивающие деятельность проверяемых субъектов;
5) фиксировать процесс осуществления проверки, а также отдельные действия должностного лица, проводимые им в рамках проверки, с помощью средств аудио- и видеотехники, не создавая препятствий деятельности должностного лица;
6) привлекать третьих лиц к участию в проверке в целях представления своих интересов и прав, а также осуществления третьими лицами действий, предусмотренных подпунктом 5) пункта 1 настоящей статьи.
2. Проверяемые субъекты при проведении государственными органами контроля и надзора обязаны:
1) обеспечить беспрепятственный доступ должностных лиц органов контроля и надзора на территорию и в помещения проверяемого субъекта при соблюдении требований пункта 1 статьи 18 Закона;
2) с соблюдением требований по охране коммерческой, налоговой либо иной тайны представлять должностным лицам органов контроля и надзора документы (сведения) на бумажных и электронных носителях либо их копии для приобщения к акту о результатах проверки, а также доступ к автоматизированным базам данных (информационным системам) в соответствии с задачами и предметом проверки;

3) тексеруді тағайындау туралы актінің екінші данасында оны алғаны туралы белгі жасауға;
4) жүргізілген тексеру аяқталған күні нәтижелері туралы актіні алғаны туралы оның екінші данасында белгі жасауға;
5) егер Заңда не Қазақстан Республикасының өзге де заңдарында өзгеше көзделмесе, тексеруді жүзеге асыру кезеңінде тексерілетін құжаттарға өзгерістер мен толықтырулар енгізуге жол бермеуге;
6) объектіге тексеру жүргізу үшін келген адамдардың осы объекті үшін белгіленген нормативтерге сәйкес зиянды және қауіпті өндірістік факторлар әсерінен қауіпсіздігін қамтамасыз етуге міндетті.
Актімен таныстым, «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабында көзделген құқықтар мен міндеттер түсіндірілді.
_________________________________________________________________
(Тексерілетін субъектінің Т.А.Ә.)
20__жылғы «__»____________      _________________________________
(тексерілетін субъектінің қолы)
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының
2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 112 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының
20___жылғы «___» _________ №_____ бұйрығымен
бекітілген Тексерулер тағайындау туралы актілерді,
тоқтату, қайта жаңғырту, тексеру мерзімдерін ұзарту
туралы хабарламаларды, қатысушылардың құрамын
өзгерту туралы актілерді тіркеу және тексеру мен оның
нәтижелері жөніндегі ақпараттық есепке алу құжаттарын
ұсыну ережесіне 4-қосымша
ҚР мемлекеттік органдары жүзеге асыратын тексеру
туралы мәліметтерді есепке алу карточкасы
1.Тексеру тағайындаған мемлекеттік орган атауы:______________________________________
____________________________________________
____________________________________________
____________________________________________
2. Мемлекеттік органның деңгейі: республикалық - 1, облыстық - 2, қалалық - 3, аудандық- 4, ауылдық -5.
1._/_/_/_/_/_/_/_/_/
2. /_/
Мәліметтерді Тексерулерді есепке алудың бірыңғай жүйесіне енгізген кезде толтырылады
3. Тексеру объектісі: 1-жеке тұлға; 2-заңды тұлға; 3-жеке кәсіпкерлік субъектісі, соның ішінде: 4-шағын кәсіпкерлік; 5-орта кәсіпкерлік; 6-ірі кәсіпкерлік, 7-мемлекеттік мекемелер, соның ішінде: 7-1-мемлекеттік орган, 7-2-мемлекеттік кәсіпорындар, 8 - коммерциялық емес ұйымдар.
4. Тексерілетін объектінің атауы және мекенжайы:_________________________________
___________________________________________
___________________________________________
5. Тексеру объектісі тәуекелдік тобының коды: 1-жоғарғы тәуекел тобы, 2-орта тәуекел тобы, 3-елеусіз тәуекел тобы..
6. Тексеру түрі (ХХХ): 1ХХ-жоспарлы, 2ХХ-жоспардан тыс:(оның ішінде 01-кешенді, 02-тақырыптық, 03-хронометражды тексеру), 3 ХХ – бақылаудың өзге түрі.

3) сделать отметку о получении на втором экземпляре акта о назначении проверки;
4) сделать отметку о получении на втором экземпляре акта о результатах проведенной проверки в день ее окончания;
5) не допускать внесения изменений и дополнений в проверяемые документы в период осуществления проверки, если иное не предусмотрено настоящим Законом либо иными законами Республики Казахстан;
6) обеспечить безопасность лиц, прибывших для проведения проверки на объект, от вредных и опасных производственных факторов воздействия в соответствии с установленными для данного объекта нормативами.
С актом ознакомлен, права и обязанности, предусмотренные статьей 27 Закона Республики Казахстан «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан», разъяснены.
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. проверяемого субъекта)
«____»____________20___г.
_________________________________
(подпись проверяемого субъекта)
Приложение 2
к приказу и.о.Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 9 декабря 2013 года № 112
Приложение 4
к Правилам, регистрации актов
о назначении проверок, уведомлений о
приостановлении, возобновлении, продлении
сроков проверок, об изменении состава
участников и предоставлении информационных
учетных документов о проверках и их результатах
Учетная карточка сведений о проверке,
осуществляемой государственным органом РК
1. Наименование государственного органа,
назначившего проверку: ___________________________
_____________________________________________________
_____________________________________________________
2. Уровень государственного органа: республиканский - 1, областной – 2, городской -3, районный – 4, сельский – 5.
1. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
2. /_/
Заполняются при вводе сведений в Единую систему учета проверок
3. Объект проверки: 1-физическое лицо; 2-юридическое лицо; 3-субъект частного предпринимательства, в том числе: 4- малого предпринимательства, 5-среднего предпринимательства, 6-крупного предпринимательства, 7-государственные учреждения, в том числе: 7-1-государственный орган, 7-2-государственные предприятия, 8-некоммерческие организации.
4.Наименование и местонахождение проверяемого
объекта:____________________________________________
_____________________________________________________
_____________________________________________________
5. Код группы риска объекта проверки: 1- группа высокого риска, 2- группа среднего риска, 3- группа незначительного риска.
6. Вид проверки (ХХХ): 1ХХ - плановая, 2ХХ – внеплановая: (из них: 01 - комплексная, 02 – тематическая, 03 – хронометражное обследование), 3 ХХ-иной вид контроля.

7. Жоспардан тыс тексерулердің негізі: 1 – Заңның 16 бабы 7-т. 1-тт., 2 – Заңның 16 бабы 7-т. 2 -тт. (олардың ішінде 01-жоғарғы тұрған органдардың тапсырмасы, 02-басқа мемлекеттік органдардың тапсырмалары мен өтініштері, 03-үшінші тұлғалардың шағымдары мен өтініштері), 3 - Заңның 16 бабы 7-т. 3-тт., 4 - Заңның 16 бабы 7-т. 4-тт., 5 - Заңның 16 бабы 7-т. 5-тт., 6 - Заңның 16 бабы 7-т. 6-тт., 7 - Заңның 16 бабы 7-т. 7-тт., 8 - Заңның 16 бабы 7-т. 8-тт., 9 – Заңның 16-бабы 7-т. 9-тт.
8. Тексеру мәселесі; талаптары тексерілуі тиіс нормативтік-құқықтық акті нормаларының сақталуы: _________________________________
___________________________________________
9. Тексеру объектісі қызметінің түрі:___________________________________________
10. Тексеру объектісінің ЖСН/БСН: _________
11. Тексеру тағайындау туралы актінің нөмірі:
№ __________________________________________
12. Актіні шығарған күн: «__» ________20 __ж.
13. Тексеруді жүзеге асырған тұлғаның (тұлғалардың) аты-жөні, лауазымы, қолы:
____________________________________________
____________________________________________
____________________________________________
____________________________________________
14. Тексеру мерзімі: «___»______20___ж. «__»_______20__ж. дейін
15. Тексерілетін кезең: «__»______20___ж. «__»_______20___ж. дейін
Құқықтық статистика органының қызметкері толтырады
16. Тексеру тағайындау туралы акті тіркеуден бас тартылды: Ереженің 11-т. ___ тт бойынша.
17. Жүргізілген тексеру есепке алынды: 1(2) есептік кезеңде тіркелусіз (өткен мерзімде); 3 (4) -есептік кезеңде өткізілгендер қатарынан тексеру тағайындау туралы актіні шығарусыз (өткен мерзімдер).
18. Заңсыз тексерулерді анықтады: 1-прокуратура, 1.1-ҚСжАЕК, 2-мемлекеттік органның бастамасы бойынша (астын сызу).
19. Құқықтық статистика органы: ______________ (тіркеу органының коды)
20. Тексеру тағайындау туралы актіні тіркеу күні «__»_________20__ж.
21. Тіркеудің реттік нөмірі №  ____________
22. Жоғары тұрған прокурор тіркеудің күшін жою туралы шешімді қабылдаған күн «___»____ 20__ ж.
23. 1-П нысанды карточканы тіркеуге қабылдаған құқықтық статистика органы қызметкерінің аты-жөні, лауазымы, қолы _____
24. ӨЕК нөмірі ________ Тіркеу күні "___"_______20__ж. ӨЕК тіркейтін мемлекеттік органның атауы ______________________________
25. Тағы басқа белгілер ____________________

7. Основание внеплановых проверок: 1 – п.п. 1 п.7 ст.16 Закона, 2 - п.п. 2 п.7 ст.16 Закона (из них 01- поручение вышестоящих органов, 02 - поручение и обращение других государственных органов, 03 - жалобы и обращения третьих лиц), 3 – п.п. 3 п.7 ст.16 Закона, 4 – п.п. 4 п.7 ст.16 Закона, 5 – п.п.5 п.7 ст.16 Закона, 6 – п.п.6 п.7 ст.16 Закона, 7 – п.п.7 п.7 ст.16 Закона, 8 – п.п. 8 п.7 ст.16 Закона, 9 – п.п.9 п.7 ст.16 Закона.
8. Вопрос проверки; соблюдение норм нормативных правовых актов требования, которых подлежат проверке:___________________________________________
_____________________________________________________
_____________________________________________________
9. Вид деятельности объекта проверки:
_____________________________________________________
10. ИИН/БИН объекта проверки:
_____________________________________________________
11. Номер акта о назначении проверки:
№____________________________________________________
12. Дата вынесения акта: «____» ___________20 __г.
13. Ф.И.О., должность, подпись лица (лиц),
осуществляющего проверку: ________________________
_____________________________________________________
_____________________________________________________
_____________________________________________________
_____________________________________________________
14. Срок проверки: с «____» __________20 ____г.
по «_____» ____________ 20 ____г.
15. Проверяемый период: с «___» ___________20 __г.
по «___» ____________ 20 __г.
_______________________________________________ Заполняется сотрудником органа
правовой статистики
16. Отказано в регистрации акта о назначении проверки: по пп._____________ п. 11 Правил
17. Учтена проверка, проведенная: 1(2) -без регистрации в отчетном периоде, (прошедшем периоде); 3 (4) - без вынесения акта о назначении проверки из числа проведенных в отчетном периоде (прошлых периодов).
18. Незаконная проверка выявлена органами: 1 – прокуратуры, 1.1- КПСиСУ, 2 – по инициативе государственного органа (подчеркнуть).
19. Орган правовой статистики
_____________________________(код органа регистрации)
20. Дата регистрации акта о назначении проверки «____»___________20 __г.
21. Порядковый номер регистрации № ______________
22. Ф.И.О., должность, подпись сотрудника органа правовой статистики, принявшего карточку ф.1-П на регистрацию ____________________________________
23. Дата принятия решения вышестоящим прокурором об отмене регистрации «___» _____20__г.
24. Номер КУЗа ___ Дата регистрации «__» _____20__г. Наименование государственного органа, зарегистрировавшего КУЗ _____________________________
35. Прочие отметки ________________________________

3. /_/_/_/_/_/_/_/_/
4. /_/
5. /_/_/_/_/
6. /_ /_/_/
Мысалы: 101-тексеру кезінде жоспарлы, 202- жоспардан тыс тақырыптық, 102-жопарлы кезінде тақырыптық
7. /_/_/
8. Код келесі сандардан тұрады: 1 және ҚР Заңдары /_/_/ бап, /_/_/бөлік, /_/_/ тармақ, /_/_/ тармақша немесе 2 және нөмірден ___, күндері /_/_/_/ /_/_/_/_/ ҚР Үкіметінің қаулысы күн ай жыл
9. /_/_/_/ анықтамалық б/ша код
10. /_/_/_/_/_/_/_/_/
11. Актінің нөмірі /_/_/_/_/
12. /_/_/ /_/_/ /_/_/
күн ай жыл
14. /_/_/ /_/_/ /_/_/
бастап /_/_/ / дейін күні айы жылы күні айы жылы
15. _/_/ /_/_/ бастап /_/_/ /_/_/ дейін күні айы жылы күні айы жылы
16._/_/ /_/_/ _/_/_/
17. /_/_/ /_/_/_/_/_/
18.  /_/_/ /_/_/_/_/
19.  /_/_/ /_/_/_/_/
20. /_/_/ (күні айы жылы)
21. /_/
22.
23. /_/_/_/_/_/_/_/ (күні айы жылы)
29. ӨЕК №/_/_/_/_/_/, күні /_/_/ /_/_/ /_/_/_/_/ (күні айы жылы), орган коды /_/_/_/_/_/_/_/_/
Кодтар мәліметтерді Тексерулерді есепке алудың бірыңғай жүйесіне енгізген кезде толтырылады
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының
2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 112 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының
20__ жылғы «__» _________ №_____
бұйрығымен бекітілген Ережеге 9-қосымша
Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы жүзеге асыратын
тексеру туралы мәліметтерді есепке алу
карточкасына талон-хабарлама
1. Тексеруді тағайындаған мемлекеттік органның атауы ________________________________________
______________________________________________
2. Тексеру тағайындау туралы актінің нөмірі, оның шығарылған күні: №________ «__»________ 20__ж.
3. Құқықтық статистика және арнайы есепке алу органында мемлекеттік тіркелген күні және нөмірі: №______________ «__»_________ 20___ ж.
4. Тексеру объектісінің атауы, орналасқан жері
______________________________________________
______________________________________________
5. Хабарлама жасау күні «__»________ 20____ ж.:
1 – тоқтату туралы___; 2- қайта жаңғырту туралы ___; 3 – тексеруге қатысушы тұлғалардың өзгеруі туралы (ТАӘ)_______
6. Тексеруді ___ күнге ұзарту күні «_» _________ 20__ж., себебі: 1-арнайы зерттеулер, байқаулар, сараптамалар жүргізу; 2-жұмыстың үлкен көлемі; 3-өзге.
7. Тексерудің жүргізілмеу себебі «__»_____20_ж.:
1-тексеру объектісі орналасу орнында болмады; 2 – объектіні қайта құру; 3-өзге.

3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
4. /_/
5. /_/_/_/_/
6. /_ /_/_/
Пример: 101 – комплексная при плановой, 202 - внеплановая тематическая, 102- тематическая при плановой
7. /_/_/
8. Код состоит из цифр: 1 и статьи /_/_/_/, части /_/_/, пункта /_/_/, подпункта /_/_/ ЗК РК или 2 и номера ___, даты
/_/_/ /_/_/ /_/_/_/_/ чис    мес     год
постановления Правительства РК
9. /_/_/_/_/ - Код по справочнику
10. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
11. Номер акта /_/_/_/_/
12. /_/_/ /_/_/ /_/_/_/
(чис,  мес,   год)
14.с /_/_/ /_/_/ /_/_/
чис мес год
по /_/_/ /_/_/ /_/_/
чис мес год
15.с /_/_/ /_/_/ /_/_/
чис   мес   год
по /_/_/ /_/_/ /_/_/
чис   мес   год
16. /_/ /_/ /_/_/_/_/
17. /_/ /_/ /_/_/_/_/
18. /_/ /_/ /_/_/_/_/
19. /_/ /_/ /_/_/_/_/
20. /_/_/ (чис, мес, год)
21. /_/
22.
23. /_//_/_/ /_/_/_/_/ чис, мес, год)
29. № КУЗ/_/_/_/_/_/, дата /_/_/ /_/_/ /_/_/_/_/ (число, месяц, год), код органа /_/_/_/_/_/_/_/_/
Коды заполняются при вводе сведений в Единую информационную систему проверок
Приложение 3
к приказу и.о. Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 9 декабря 2013 года № 112
Приложение 9
к Правилам, регистрации актов
о назначении проверок, уведомлений о
приостановлении, возобновлении, продлении
сроков проверок, об изменении состава
участников и предоставлении информационных
учетных документов о проверках и их результатах
Талон-уведомление к учетной карточке
сведений о проверке, осуществляемой
государственным органом Республики Казахстан
1. Наименование государственного органа, назначившего
проверку _________________________________________________________
___________________________________________________________________
2. Номер акта о назначении проверки дата его вынесения:
________________________ «_____»_____________ 20_____г.
3. Дата и номер государственной регистрации в органе по
правовой статистике и специальным учетам:
__________________________ «_____» _____________20_____г.
1. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
2. /_______/
/_/_/ /_/_/ /_/_/_/_/
чис   мес     год
3. /_______/
/_/_/ /_/_/ /_/_/_/_/
чис   мес     год
4. Наименование объекта проверки, местонахождение ___________
___________________________________________________________________
5. Дата уведомление «__»___20__г.: 1- о приостановлении ____;
2 - о возобновлении____; 3 – об изменении лиц участвующих в
проверке (ФИО).________________________________
6. Дата продления проверки «__»____20___г. на ___ дней,
по причине: 1- проведения специальных исследований, испытаний,
экспертиз; 2- большой объем работы; 3- иные.
7.Проверка не проведена по причине «__»___20__г.: 1- отсутствия
объекта проверки по местонахождению; 2 - реорганизация объекта;
3- иные.

8. Тексеру аяқталмай тұрып қысқартылды: 1-мемлекеттік органмен; 2-сотпен; 3-прокурормен.
9. Тексеру басталған күн: «__»_______ 20____ж.
10. Тексеру аяқталған күн: «__»_______20____ж.
11. Тексеру нәтижелері: 1-бұзушылықтар анықталған жоқ; 2-бұзушылықтар анықталды, оның ішінде ЖКС тәуекел дәрежесіне жатқызу нәтижесі бойынша: 01 – жоғары, 02 – болмашы, 03 – төмен.
12. Тексерумен құқықтары мен мүдделері қорғалды: 1-жеке тұлғаның, 2-жеке кәсіпкерлік субъектісінің, соның ішінде: 3-шағын кәсіпкерлік, 4-орта кәсіпкерлік, 5-ірі кәсіпкерлік, 6-мемлекеттік мекеме, 7-мемлекеттік кәсіпорын, 8- коммерциялық емес ұйым.
13. Тексеру барысында немесе оның нәтижесі бойынша: 1- әкімшілік іс қозғалды - хаттаманың №, 2-ұсыныс енгізілді, 3-өзге шара қолданылды.
14. Олардың ішінде жауапкершілікке тартылғандар: 1-жеке тұлға, 2-жеке кәсіпкерлік субъектісі, соның ішінде: 3-шағын кәсіпкерлік, 4-орта кәсіпкерлік, 5-ірі кәсіпкерлік, 6-мемлекеттік мекеме, 7-мемлекеттік кәсіпорын, 8-коммерциялық емес ұйым.
15. Нұқсанның анықталған сомасы _______________
16. Соның ішінде тексеру барысында өтелген нұқсанның сомасы ___________________
17. Соның ішінде мемлекет кірісіне _____________
18. Мәжбүрлеу үшін сотқа жолданды: 1-қызметті тоқтатуды, 2-лицензияны тоқтатуды, 3-қызметке тыйым салуды.
19. Құқық қорғау органдарына жолданды «__»________ 20__ж.
20. ӨЕК нөмірі_____Тіркелген күні «_» _________ 20__ж. ӨЕК-ті тіркеген мемлекеттік органның атауы ________________________________________________
20. Талаптары бұзылған нормативтік құқықтық актілердің нормалары ______________________
_______________________________________________
21. Тексеруді жүзеге асырған тұлғаның (тұлғалардың) ТАӘ, лауазымы, қолтаңбасы, қызметтік телефонының нөмірі ___________________
________________________________________________
14, 22 және 23-деректемелерді құқықтық статистика органының қызметкері толтырады.
22. Талонның құқықтық статистика органына келіп түскен күні «___»________20___ж.
23. Талон-хабарламаны қабылдаған құқықтық статистика органы қызметкерінің Т.А.Ә., лауазымы, қолы _________________________________________
1._/_/_/_/_/_/_/
2. / /_/_/_/_/
күні айы жылы
3. /_/ /_/_/
күні айы жылы
4.  /_/_/ /_/_/
5. /_/ /_/_/_/_/
күні айы жылы
6. /_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы
7. _/ /_/_/_/_/
күні айы жылы
8. /_/

8. Проверка прекращена до завершения: 1 - государственным органом; «__»___20__г.: 2-судом; 3- прокурором.
9. Дата начала проверки «_____»__________ 20_____г.
10. Дата завершения проверки «_____»_____________ 20_____г.
11. Результаты проверки: 1 - нарушения не выявлены; 2 - нарушения выявлены, из них по результатам отнесения СЧП к степени риска: 01- высокой; 02-незначительной; 03-низкой.
12. Проверкой защищены права и интересы: 1 –физического лица; 2 – субъекта частного предпринимательства, в том числе: 3- малого предпринимательства, 4- среднего предпринимательства, 5 – крупного предпринимательства; 6-государственного учреждения; 7 – государственного предприятия; 8 – некоммерческой организации.
13. В ходе либо по результатам проверки: 1- возбуждено административное дело - № протокола, 2-внесено представление, 3- применена иная мера.
14. Из них привлечено к ответственности: 1- физическое лицо; 2 – субъект частного предпринимательства, в том числе: 3- малого предпринимательства, 4- среднего предпринимательства, 5 – крупного предпринимательства; 6-государственное учреждение; 7 – государственное предприятие; 8 – некоммерческая организация.
15. Сумма выявленного ущерба_______________________________________
16. Из них сумма возмещенного ущерба, в ходе проверки_______
17. В том числе в доход государства________________________
18. Направлено в суд для принудительного: 1- приостановления деятельности; 2- приостановления лицензии; 3- запрещения деятельности.
19. Направлено в правоохранительные органы «__»__20_ г.
20. Номер КУЗа ___ Дата регистрации «__» _____20__г. Наименование государственного органа, зарегистрировавшего КУЗ
____________________________________________________________
20. Нормы нормативных правовых актов, требования которых
нарушены _________________________________________________________
___________________________________________________________________
21. Ф.И.О., должность, подпись лица (лиц), осуществившего(ших) проверку,
служебного телефона _______________________________________________
___________________________________________________________________
Реквизиты 14, 22 и 23 заполняются сотрудником органа правовой статистики
22. Дата поступления талона в орган правовой статистики
«_____»___________20____г.
23. Ф.И.О., должность, подпись сотрудника органа правовой статистики, принявшего талон-приложение _____________________
4./_/_/ /_/_/ /_/_/_/_/
5. /_/_/ /_/_/ /_/_/_/
чис    мес    год
6. /_/_/ /_/_/ /_/_/_/
чис    мес    год
7. /_/_/ /_/_/ /_/_/_/
чис   мес    год
8. /_/

9. /_/
10. / /_/_/_/_/
күні айы жылы
11. /_/_/
12. /_/_/
13. /_/
14. /_/
15. /_/_/_/_/_/
16. /_/_/
17. /_/_/
18. /_/_//_/_/
19.  /_/_/_/_/
күні айы жылы
20. /_/_/_/_/
21.
22. /_/_/_/_/_/
күні айы жылы
23.
Бөлім мәліметтері оларды Тексерулерді есепке алудың бірыңғай жүйесіне енгізген кезде толтырылады
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының
2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 112 бұйрығына
4-қосымша
Тексерулер тағайындау туралы актілерді, тоқтату,
қайта жаңғырту, тексеру мерзімдерін ұзарту туралы
хабарламаларды, қатысушылардың құрамын өзгерту
туралы актілерді тіркеу және тексеру мен оның
нәтижелері жөніндегі ақпараттық есепке алу құжаттарын
ұсыну ережесіне 10-қосымша
_______________ облысы бойынша ____________ мемлекеттік органның 20__жылғы ___________ арналған тексерулерді жүргізу жоспары
Р/c №
Тексеру объектісінің атауы
ЖСН/БСН
Шағын кәсіпкерлік субъектісінің тіркелу күні
Тәуекел тобы
Тексеру объектісінің орналасқан жері немесе қызметті жүзеге асыратын орны
1
2
3
4
5
6

9. /_/
10. /_/_/ /_/_/ /_/_/_/
чис    мес    год
11. /_/_/
12. /_/_/
13. №,№/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/_/_/__/
14. /_/
15. /_/_/ /_/_/ /_/_/_/
16. /_/_/
17. /_/_/
18. /_/_/ /_/_/_/_/
19. /_/_/ /_/_/ /_/_/_/
чис   мес     год
20. /_/_/_/_/
21.
22. /_/_/ /_/_/ /_/_/_/
чис   мес    год
23.
Сведения раздела заполняются при их вводе в Единую систему учета проверок
Приложение 4
к приказу Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 9 декабря 2013 года № 112
Приложение 10
к Правилам, регистрации актов
о назначении проверок, уведомлений о
приостановлении, возобновлении, продлении
сроков проверок, об изменении состава
участников и предоставлении информационных
учетных документов о проверках и их результатах
Форма
План проведения проверок государственного органа ___________
по ______________________ области на __________20___ года.
п/п
Наименование
объекта проверки
ИИН / БИН
дата
регистрации субъекта малого предпринимательства
группа
риска
Местонахождение или место осуществления деятельности объекта проверки
1
2
3
4
5