2013 жылға Ерейментау ауданындағы халықтың нысаналы топтарына жататын, тұлғалардың қосымша тізбелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/44 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 ақпанда № 3646 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 07-20/1602 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 06.11.2014 № 07-20/1602 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13-тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2-тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға Ерейментау ауданындағы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан артық);
2) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) туберкулездiк, онкологиялық аурулар, жүрек-қан тамырларының ауруларымен ауыратын тұлғалар, адамның қорғаныш тапшылығының қоздырғышын, жұқтырған қорғаныш тапшылығы белгiсiн жұқтырған тұлғалар;
4) маусымдық жұмыстардың аяқталуына байланысты еңбек шартының мерзімі аяқталған тұлғалар;
5) бұрында жұмыс істемеген тұлғалар (жұмыс өтілі жоқ).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С.Қ.Көшкінбаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                А.Қалжанов

Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам населения Ерейментауского района на 2013 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 18 января 2013 года № А-1/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 06 февраля 2013 года № 3646. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 6 ноября 2014 года № 07-20/1602)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 06.11.2014 № 07-20/1602).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц относящихся к целевым группам населения Ерейментауского района на 2013 год:
1) лица, длительно не работающие (более года);
2) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
3) туберкулезные, онкологические больные, лица, страдающие сердечнососудистыми заболеваниями, инфицированные вирусом иммунодефицита человека, синдромом приобретенного иммунодефицита;
4) лица, у которых истек срок трудового договора в связи с завершением сезонных работ;
5) лица ранее не работавшие (не имеющие стажа работы).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ерейментауского района Кушкунбаева С.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А.Калжанов