Еңбекшілдер ауданының ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 09 қаңтардағы № С-12/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 ақпанда № 3645 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 29.03.2018 № С-22/8 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 07.11.2013 № С-23/2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер ауданының ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 07.11.2013 № С-23/2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының "Еңбекшілдер ауданының ауыл шаруашылығына арналған және ауылдық елді мекенді жерлерінің шекарасын тағайындау мен түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2005 жылғы 14 ақпандағы № С-14/5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3048 тіркелген, 2005 жылғы 3 наурызда аудандық "Жаңа дәуір" - "Сельская новь" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшілдер аудандық мәслихатының бюджет және экономикалық даму жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Амрин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Есполов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының
әкімі
А.Садуақасұлы
9 қаңтардағы 2013 жылғы № С-12/5
Еңбекшілдер ауданы мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
Еңбекшілдер ауданының ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Енбекшильдерского района
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 09 января 2013 года № С-12/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 06 февраля 2013 года № 3645. Утратило силу решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 29 марта 2018 года № С-22/8.
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 29.03.2018 № С-22/8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Заголовок решения в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 07.11.2013 № С-23/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпунктом 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Енбекшильдерского района согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 07.11.2013 № С-23/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение Енбекшильдерского районного маслихата "Об утверждении границ зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земель сельскохозяйственного назначения и сельских населенных пунктов Енбекшильдерского района" от 14 февраля 2005 года № С-14/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3048 опубликовано 3 марта 2005 года в районной газете "Жаңа Дәуір" - "Сельская новь").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшильдерского районного маслихата по вопросам бюджета и экономического развития.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Амрин
Секретарь районного
маслихата
С.Есполов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского
района Акмолинской
области
А.Садуақасұлы
Приложение 1 к решению
Енбекшильдерского районного
маслихата № С-12/5
от 9 января 2013 года
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Енбекшильдерского района

0,83
Аймақ бойынша орташа маңызы
IV
0,6
01-172-030 Сапақ селосы
0,6
01-172-030 Ақсу селосы
0,6
Аймақ бойынша орташа маңызы
9 қаңтардағы 2013 жылғы № С-12/5
Еңбекшілдер ауданы мәслихатының
шешіміне 2 қосымша
Еңбекшілдер ауданында салық салу мақсаты үшін ауыл шаруашылығына арналған жерлерге бағалау аймақтары шекараларының және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерінің
СХЕМАСЫ
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 07.11.2013 № С-23/2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

0,83
Среднее значение по зоне
IV
0,6
01-172-030 село Сапак
0,6
01-172-030 село Аксу
0,6
Среднее значение по зоне
Приложение 2 к решению
Енбекшильдерского районного
маслихата № С-12/5
от 9 января 2013 года
СХЕМА
границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки на земли сельскохозяйственного назначения для целей налогообложения в Енбекшильдерском районе
Сноска. Приложение 2 исключено решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 07.11.2013 № С-23/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).