2014 жылға арналған Жақсы ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № а-11/488 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 3953 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57 баптарына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Жақсы ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт (бір жылдан артық) жұмыс істемейтін тұлғалар;
2) 21-ден 29 жасқа дейінгі жастағы жастар;
3) бірде бірі жұмыс істемейтін отбасылардың тұлғалары;
4) емделудің толық курсынан өткен туберкулезбен ауыратындар;
5) техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарының түлектері;
6) уақытша және мезгілдік жұмыстардың мерзімі өткендіктен босатылған тұлғалар;
7) 18 жасқа дейінгі балалары бар ата-аналар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л.Ш.Сейдахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ.Сүйіндіков

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Жаксынского района на 2014 год
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 20 декабря 2013 года № а-11/488. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2014 года № 3953
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Жаксынского района на 2014 год:
1) лица, длительно не работающие (более года);
2) молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
3) лица семей, где нет ни одного работающего;
4) больные туберкулезом, прошедшие полный курс лечения;
5) выпускники учебных заведений технического и профессионального образования;
6) лица, уволенные в связи с завершением сроков сезонных и временных работ;
7) родители, имеющие детей в возрасте до 18 лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейдахметову Л.Ш.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                К.Суюндиков