Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 246 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 10 қаңтардағы № 4 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 ақпанда № 3510 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 21.04.2017 № 120 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5), 5-6) тармақтарына сәйкес Қарғалы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 246 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 20 қыркүйекте № 3-6-126 болып тіркелген, "Қарғалы" газетінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 55 жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Кәсіпорындар мен ұйымдарға меншік түріне қарамастан қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарына 1% көлемінде квота белгіленсін".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Д.Тынымгереевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ибрашов

О внесении изменений в постановление акимата района от 31 августа 2011 года № 246 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 10 января 2013 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 февраля 2013 года № 3510. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 21 апреля 2017 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 21.04.2017 № 120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 31 августа 2011 года № 246 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-126, опубликованное 29 сентября 2011 года в газете "Қарғалы" за № 55) следующие изменения:
1 пункт изложить в новой редакции:
"Установить для предприятий и организаций, независимо от форм собственности квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере 1%".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тынымгереева И.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Ибрашов