Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 16 қарашадағы № 248 "Қарғалы ауданы халқының мақсатты топтарына жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 199 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қазанда № 3653 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 21.04.2017 № 120 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес Қарғалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 16 қарашадағы № 248 Қарғалы ауданы халқының мақсатты топтарына жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 10 желтоқсанда № 3-6-93 болып тіркелген, аудандық Қарғалы газетінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда № 63-64 жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қаулының кіріспесінде:
1) "тармақшаларына" сөзі "тармақшасына" сөзімен алмастырылсын;
2) 13 саны алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Д.Тынымгереевке жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Сыдықов

О внесении изменений в постановление акимата района от 16 ноября 2009 года № 248 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Каргалинского района"
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 27 сентября 2013 года № 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 октября 2013 года № 3653. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 21 апреля 2017 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 21.04.2017 № 120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 16 ноября 2009 года № 248 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Каргалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-93 от 10 декабря 2009 года, опубликованное в районной газете Қарғалы за № 63-64 от 24 декабря 2009 года) следующие изменения:
В преамбуле:
1) слово "подпунктами" заменить словом "подпунктом";
2) цифру 13 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тынымгереева И.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Сыдыков