2013 жылы Хромтау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 8 ақпандағы № 62 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 наурызда № 3545 болып тіркелді. Күші жойылды - (Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 3814 хаты)
Ескерту. Күші жойылды – (Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 03.11.2014 № 3814 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7, 20 баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес Хромтау аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Б.Ельдесов) жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмысқа жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.С.Изтлеуовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі
А.Усмангалиев
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 8 ақпандағы
№ 62 қаулысына
ҚОСЫМША
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Кәсіпорындар мен ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыс түрі /жобалар/
1 адамға келісім шарт бойынша жұмыс көлемі /болжам/ /теңге/
Жоспар бойынша
Қаржыландыру көзі
Жұмыс орын саны, адам.
Қарасты
рылған қаражат, мың теңге
Аудан бойынша

Об организации и финансировании общественных работ в Хромтауском районе на 2013 год
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 8 февраля 2013 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 марта 2013 года № 3545. Утратило силу - (письмо акима Хромтауского района Актюбинской области от 3 ноября 2014 года № 3814)
Сноска. Утратило силу – (письмо акима Хромтауского района Актюбинской области от 03.11.2014 № 3814).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Хромтауский районный отдел занятости и социальных программ" (С.Б.Ельдесов) обеспечить направление безработных на оплачиваемые общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.С.Изтлеуова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Аким района
А.Усмангалиев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата района
№ 62 от 8 февраля 2013 года
Перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организации и предприятии
Виды общественных работ /проекты/
Объем работ по договорам на 1 чел. /прогноз/ /тенге/
По плану
Источники финансиро
вания
Кол-во рабочих мест, чел.
Предус
мотрен
ные средст
ва, тыс. тенге
По району