Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы № 98 "Хромтау ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 154 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қаңтарда № 3760 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 89 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 17.02.2017 № 89 шешімімен.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарының нормативтік ережелеріне сәйкес, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы, "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі қаулыларына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері Агенттігі төрағасының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы бұйрығына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы № 98 "Хромтау ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3566 тіркелген, 2013 жылдың 30 сәуірінде аудандық Хромтау газетінің № 25-26 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Хромтау ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінде 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1 тармақтағы 3 азат жолы бөлігіндегі "тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге" деген сөздері;
1 тармақтағы 4 азат жолы бөлігіндегі "сондай - ақ, жекешелендірілген тұрғын үй-жайларында (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде пайдалануда тұрған дәлдік сыныбы 2,5 электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің орнына орнатылатын тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге деген сөздері";

О внесении изменении в решение Хромтауского районного маслихата от 27 марта 2013 года № 98 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Хромтауском районе"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 20 декабря 2013 года № 154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 января 2014 года № 3760. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 17 февраля 2017 года № 89
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 17.02.2017 № 89.
В соответствии с нормативными положениями Законов Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", от 14 апреля 2009 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам", а также приказомпредседателя Агентства Республика Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 5 декабря 2011 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Хромтауском районе" от 27 марта 2013 года № 98 (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3566, опубликованного 30 апреля 2013 года в районной газете "Хромтау" за № 25-26) следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Хромтауском районе, утвержденных указанным решением исключить с 1 января 2014 года:
в абзаце 3 пункта 1 слова "стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток";
в абзаце 4 пункта 1 слова "а также по предъявленному поставщиком счету на оплату стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5, находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме";

6 тармақтың 9 тармақшасы;
15 тармақтың 2 азат жолы бөлігіндегі "және тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік класы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептегіштің құнының" деген сөздері алынып тасталынсын.
2. 10 тармақтағы "меншiгiнде бiр бiрлiктен көп тұрғын үйi (пәтерлер, үйлер) немесе тұрғын үйiн жалға беретiн, сондай-ақ" деген сөздері алынып тасталынсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Н.Имандосов Д. Молдашев

подпункт 9 пункта 6;
в абзаце 2 пункта 15 слова "и стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток".
2. Пункте 10 исключить слова "имеющих в частной собственности более одной единицы жилья (квартиры, дома) или сдающих жилые помещения в наем, а также семей,".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Н.Имандосов Д.Мулдашев