Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 133 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 17 шілдеде N 2414 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылқы 27 мамырдағы № 322 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 27.05.2015 № 322 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 387-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2007 жылғы 06 наурыздағы N 357 шешімімен бекітілген Талдықорған қаласының жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 378, 379, 381, 383-баптарында белгіленген жер салығының ставкалары автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, қосымшаға сәйкес жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс ХІХ
сессияның төрайымы Ж.Нұрлыбаева
Қалалық мәслихаттың
хатшысы М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
"Талдықорған қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Мусаев Мейрам Мирзанұлы
"Талдықорған қаласы жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Қайыпова Қарлығаш Қалдыбайқызы
Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 маусымдағы "Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы" N 133 шешіміне қосымша
Автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына
бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді
қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату
Аймақтың нөмірі
Жер салығының базалық ставкаларының жоғарылату (+) пайызы
I
+10
II
+20
III
+30
IV
+40

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 05 июня 2013 года N 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июля 2013 года N 2414. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 322
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 322 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года и с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проекта (схемы) зонирования города Талдыкорган, утвержденного решением Талдыкорганского городского маслихата от 06 марта 2007 года N 357, повысить ставки земельного налога установленных статьями 378, 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино, согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной ХІХ сессии Нурлыбаева Ж
Секретарь городского маслихата Бопазов М.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Талдыкорган" Мусаев Мейрам Мирзанович
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений города Талдыкорган" Кайыпова Карлыгаш Калдыбаевна
Приложение к решению
Талдыкорганского городского
маслихата от 05 июня 2013 года
N 133 "О повышении базовых
ставок земельного налога"
Повышения базовых ставок земельного налога за исключением
земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги),
автозаправочные станции и занятых под казино
Номера зон
Процент повышения (+) базовых ставок земельного налога
I
+10
II
+20
III
+30
IV
+40