Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 14-73 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 15 наурызда N 2319 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 43-183 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 29.12.2014 № 43-183 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106–бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының  1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді Тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда 2265 нөмірімен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы 01-02(204) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
"1) кірістер" "5141402" саны "5326230" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімі" "4029312" саны "4214140" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1299425" саны "1441873" санына;
"нысаналы даму трансферттері" "1585252" саны "1627632" санына ауыстырылсын;
"2) шығындар" "5473401" саны "5797301" санына ауыстырылсын;
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" "0" саны "18288" санына ауыстырылсын;
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" деген жолдан кейін
"оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 18288 мың теңге" деген жолмен толықтырылсын;
"5) бюджет тапшылығы" "-346769" саны "-504129" санына ауыстырылсын;
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру" "346769" саны "504129" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздарды өтеу" "809" саны "59686" санына ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "0" саны "216237" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2012 года N 11-51 "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 06 марта 2013 года N 14-73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2013 года N 2319. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 29 декабря 2014 года № 43-183
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 29.12.2014 № 43-183.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2012 года "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы" N 11-51 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2265, опубликовано в газете "Нұрлы өлке"  N01-02(204) от 03 января 2013 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
"1) доходы" цифру "5141402" заменить на цифру "5326230", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "4029312" заменить на цифру "4214140",
в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1299425" заменить на цифру "1441873";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1585252" заменить на цифру "1627632";
"2) затраты" цифру "5473401" заменить на цифру "5797301";
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить на цифру "18288";
после строки "4) сальдо по операциям с финансовыми активами" дополнить следующей строкой:
"в том числе: приобретение финансовых активов – 18288 тысяч тенге";
"5) дефицит бюджета" цифру "-346769" заменить на цифру "-504129";
"6) финансирование дефицита бюджета" цифру "346769" заменить на цифру "504129", в том числе:
"погашение займов" цифру "809" заменить на цифру "59686";
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить на цифру "216237".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М. Тәңірбергенов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Сатыбалдиева Айгүл Төлекқызы
06 наурыз 2013 жыл
"Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22
желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015
жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51
шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" қалалық мәслихаттың 2013 жылғы "06"
наурыздағы N 14-73 шешіміне 1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22
желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015
жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51
шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2013 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       М. Танырбергенов
Секретарь городского
маслихата                                  К. Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Капшагай"                           Сатыбалдиева Айгуль Толековна
06 марта 2013 года
Приложение 1
к решению городского маслихата от
"06" марта 2013 года N 14-73
"О внесении изменений и дополнений
в решение маслихата города Капшагай
от 22 декабря 2012 года N 11-51
"О бюджете города Капшагай
на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Капшагайского
городского маслихата от 22 декабря
2012 года N 11-51 "О бюджете города
Капшагай на 2013-2015 годы"
Бюджет города Капшагай на 2013 год
Категория
Сумма
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы