Жамбыл ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 мамырдағы N 366 қаулысы. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 30 мамырда N 2363 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қыркүйектегі N 643 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 29.09.2014 N 643 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағының 14) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2331 "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру Ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Алматы облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 наурыздағы "Алматы облысы аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру іс-шараларын жүргізу жоспарын бекіту туралы" N 97 қаулысын жүзеге асыру мақсатында Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстары қосымшаға сәйкес ұйымдастырылып өткізілсін.
2. "Жамбыл ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Әлімғожаев Өміртай), Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Джұмабаев Дүйсенғали Баймолдаұлы) және селолық округтер әкімдері аумақтардағы ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарының жүргізілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Жұмабек Тоқаұлы Чажабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Далабаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жамбыл ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Өміртай Әлімғожаев
23 мамыр 2013 жыл
Жамбыл ауданы әкімдігінің
"Жамбыл ауданының
ветеринариялық станциясы"
шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны
басшысы                                    Джұмабаев Дүйсенғали Баймолдаұлы
23 мамыр 2013 жыл
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 23 мамырдағы
"Жамбыл ауданы бойынша ауыл
шаруашылығы жануарларын
бірдейлендіру жұмыстарын
ұйымдастыру және өткізу
туралы" N 366 қаулысына
қосымша
Р/с N
Ауылдық округтердің атауы
Бірдейлендіруге жататын ауыл шаруашылығы жануарларының нақты саны (бас)
Ветеринариялық төлқұжатты рәсімдеумен ауыл шаруашылығы жануарларды сырғалау
түйе
жылқы
ұсақ мал
шошқа
басталу мерзімі
аяқталу мерзімі
1
Ақтерек ауылдық округі
20

Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по Жамбылскому району
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 23 мая 2013 года N 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 мая 2013 года N 2363. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 29 сентября 2014 года N 643
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 29.09.2014 N 643 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней с его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", Правилам идентификации сельскохозяйственных животных утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2331 и во исполнения постановления акимата Алматинской области от 26 марта 2013 года N 97 "Об утверждении Плана мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных на территории Алматинской области" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и провести работу по идентификации сельскохозяйственных животных по Жамбылскому району согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Отдел ветеринарии Жамбылского района" (Алимгожаев Умиртай), государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "ветеринарная станция Жамбылского района" акимата Жамбылского района (Джумабаев Дуйсенгали Баймолдаевич) и акимы сельских округов обеспечить проведение идентификации сельскохозяйственных животных на подведомственной территории.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жумабека Токаевича Чажабаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней с его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Далабаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Жамбылского района                         Алимгожаев Умиртай
23 мая 2013 года
Руководитель государственное
коммунальное предприятие на
праве хозяйственного ведения
"ветеринарная станция
Жамбылского района" акимата
Жамбылского района                         Джумабаев Дуйсенгали Баймолдаевич
23 мая 2013 года
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
от 23 мая 2013 года N 366
"Об организации и проведении
работ по идентификации
сельскохозяйственных животных
по Жамбылскому району"
N
п/п
Наименование поселка, сельских округов
Фактическое количество сельскохозяйственных животных, подлежащих идентификации (голов)
Биркование сельскохозяйственных животных с оформлением ветеринарного паспорта
вер-
блюды
лоша-
ди
мелкий рогатый скот
свиньи
Дата начала
Дата завершения
1
Актерекский сельский округ
20