Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы N 23-102 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 19 қарашада N 2467 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 30-129 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.04.2014 № 30-129 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2260 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал ауданы мәслихатының 2013 жылғы 6 наурызындағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16-66 шешіміне (2013 жылғы 15 наурызындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2325 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 29 наурызындағы N 13 "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал ауданы мәслихатының 2013 жылғы 4 маусымдағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 18-82 шешіміне (2013 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2370 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 21 маусымдағы N 24 "Қаратал" газетінде жарияланған),  Қаратал ауданы мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдесіндегі "Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 20-84 шешіміне (2013 жылғы 16 шілдесіндегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2403 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 26 шілдесіндегі N 29 "Қаратал" газетінде жарияланған), Қаратал ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 тамызындағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21-91 шешіміне (2013 жылғы 3 қыркүйегіндегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2428 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 13 қыркүйегіндегі N 36 "Қаратал" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Каратальского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 08 ноября 2013 года N 23-102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 ноября 2013 года N 2467. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14 апреля 2014 года № 30-129
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.04.2014 № 30-129.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за N 2260, опубликовано в газете "Каратал" от 11 января 2012 года N 2), в решение Каратальского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 16-66 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года за N 2325, опубликовано в газете "Каратал" от 29 марта 2013 года N 13), в решение Каратальского районного маслихата от 4 июня 2013 года N 18-82 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013–2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 12 июня 2013 года за N 2370, опубликовано в газете "Каратал" от 21 июня 2013 года N 24), в решение Каратальского районного маслихата от 4 июля 2013 года N 20-84 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013–2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 16 июля 2013 года за N 2403, опубликовано в газете "Каратал" от 26 июля 2013 года N 29), в решение Каратальского районного маслихата от 20 августа 2013 года N 21-91 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013–2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 3 сентября 2013 года за N 2428, опубликовано в газете "Каратал" от 13 сентября 2013 года N 36) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "4520730" саны "4549249" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттерден түсетін түсімдер" "4366517" саны "4395036" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4552320" саны "4580839" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "54257" саны "29780" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "59718" саны "33779" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "5461" саны "3999" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-87479" саны "-61384" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы)" "87479" саны "61384" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                           М. Тілеубай
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Б. Смаилов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қаратал ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы:                       Е. Нұрпазылов
08 қараша 2013 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2013 жылғы 08 қарашасындағы
N 23-102 "Қаратал аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
24 желтоқсандағы "Қаратал
ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" N 15-58 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
N 15-58 "Қаратал ауданының
2013-2015 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
шешімімен бекітілген
1-қосымша
Қаратал ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

1) "Доходы" цифру" "4520730" заменить на цифру "4549249", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4366517" заменить на цифру "4395036".
2) "Затраты" цифру" "4552320" заменить на цифру "4580839".
3) "Чистое бюджетное кредитование" "54257" заменить на цифру "29780", в том числе:
"бюджетные кредиты" "59718" заменить на цифру "33779";
"погашение бюджетных кредитов" "5461" заменить на цифру "3999".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" "-87479" заменить на цифру -61384".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" "87479" заменить на цифру "61384".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам плана, бюджета, хозяйственной деятельности, транспорта и связи, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата:                       М. Тилеубай
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                       Б. Смаилов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
Каратальского района:                      Е. Нурпазилов
08 ноября 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 08 ноября 2013 года
N 23-102 "О внесении изменений в
решение Каратальского районного
маслихата от 24 декабря 2012 года
N 15-58 "О районном бюджете
Каратальского района на
2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением
маслихата Каратальского района
от 24 декабря 2012 года
N 15-58 "О районном бюджете
Каратальского района
на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Каратальского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование