Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 ақпандағы N 17 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 15 наурызда N 2327 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 405 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 30.09.2016 № 405 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңның 5-бабының 2-тармағына сәйкес, Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі келесідей белгіленсін:
екі және одан да көп ай жұмыс істемеген адамдар;
50 жастан асқан адамдар;
бұрын жұмыс істемеген адамдар;
21 жастан бастап 29 жасқа дейінгі жастар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Жантілеуов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата Кербулакского района Алматинской области от 18 февраля 2013 года N 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2013 года N 2327. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 30 сентября 2016 года № 405
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 30.09.2016 № 405.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с пунктом 2статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить дополнительный перечень следующих лиц, относящихся к целевым группам, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств:
лица не работающие два и более месяцев;
лица старше пятидесяти лет;
лица ранее не работавшие;
молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н.Жантылеуов