Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 14-89 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 18 наурызда N 2331 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 сәуірдегі N 29-179 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 12.04.2014 N 29-179 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет Кодексінің 104–бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағы, 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 (2012 жылдың 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2268 енгізілген, 2013 жылдың 11,18 қаңтарындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 1-2 (3647), N 3 (3648) жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "4531063" саны "4349999" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімдері бойынша" "4405277" саны "4224213" санына ауыстырылсын, оның ішінде;
2) "шығындар" "4531063" саны "4374539" санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, орта және кіші кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көріктендіру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4.Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Бегали Бейсенбекұлы Білдебеков
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
06 наурыз 2013 жыл.
"Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" 2013 жылғы "06" наурыз
N 14-89 шешіміне 1 қосымша
"Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кербулакского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 14-89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 марта 2013 года N 2331. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 12 апреля 2014 года N 29-179
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 12.04.2014 N 29-179.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 2 пунктом 4 статьи 106 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2268, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 11,18 января 2013 года N 1-2 (3647), N 3 (3648),следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "4531063" заменить на цифру "4349999", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "4405277" заменить на цифру "4224213", в том числе:
2) "затраты" цифру "4531063" заменить на цифру "4374539".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, озеленениеи оказания помощи населению".
4. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Бильдебеков Бегали Бейсенбекович
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Кербулакского района                       Тулегенов Шалхибай Молдахметович
06 марта 2013 года
Приложение N 1
к решению маслихата от 24 декабря
2012 года N 13-85 "О внесении изменений
в решение маслихата "Бюджет Кербулакского
района на 2013 -2015 годы" от 06 марта
2013 года N 14-89"
Приложение N 1
к утвержденному решением маслихата